Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Žiema 2021/22

Kaunas Žiema '21/22 - I/II divizionas (A grupė)

2021-10-29 20:45:00 1 turas FK „Tauras“ 4-4 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2021-10-31 13:00:00 1 turas FC „Standartas“ 9-14 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2021-11-05 20:45:00 1 turas Atletas 6-2 FC "Fusion" NFA 2 aikštė
2021-11-07 19:15:00 1 turas FK „Tauras“ 5-1 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2021-11-12 20:45:00 1 turas Atletas 7-2 FK „Tauras“ NFA 1 aikštė
2021-11-14 13:00:00 1 turas „Pozityvūs“ 9-4 FC "Fusion" NFA 2 aikštė
2021-11-14 18:00:00 1 turas „Šančių Vėtra" 10-8 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2021-11-19 20:45:00 1 turas Atletas 12-6 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2021-11-21 13:30:00 1 turas FK „Tauras“ 9-7 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2021-11-21 16:00:00 1 turas FC "Fusion" 4-1 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2021-11-26 20:45:00 1 turas „Pozityvūs“ 3-9 Atletas NFA 1 aikštė
2021-11-28 18:45:00 1 turas FC "Fusion" 8-7 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema '21/22 - I/II divizionas (B grupė)

2021-10-31 13:00:00 1 turas „Capital Kaunas" 4-8 Šturmas NFA 2 aikštė
2021-11-07 13:00:00 1 turas Sparta 3-0 Vytauto Didžiojo Universitetas NFA 1 aikštė
2021-11-07 18:00:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 13-2 Šturmas NFA 1 aikštė
2021-11-14 14:15:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 10-3 „Capital Kaunas" NFA 2 aikštė
2021-11-14 14:15:00 1 turas Vytauto Didžiojo Universitetas 8-2 Šturmas NFA 1 aikštė
2021-11-14 18:00:00 1 turas „Ruedus“ 4-4 Sparta NFA 2 aikštė
2021-11-21 13:30:00 1 turas Šturmas 2-2 Sparta NFA 1 aikštė
2021-11-21 14:45:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 10-3 „Ruedus“ NFA 1 aikštė
2021-11-21 17:15:00 1 turas Vytauto Didžiojo Universitetas 19-2 „Capital Kaunas" NFA 2 aikštė
2021-11-28 13:45:00 1 turas Sparta 11-2 „Capital Kaunas" NFA 2 aikštė
2021-11-28 16:15:00 1 turas „Ruedus“ 5-7 Šturmas NFA 2 aikštė
2021-11-28 17:30:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 5-1 Vytauto Didžiojo Universitetas NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema '21/22 - I/II divizionas (C grupė)

2021-10-30 12:30:00 1 turas SuperSonics 11-0 „Aukštieji Šančiai“ NFA 1 aikštė
2021-11-07 15:30:00 1 turas „Aukštieji Šančiai“ 1-6 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2021-11-07 18:00:00 1 turas "Hegelmann Power" 8-2 „Gelgaudiškis“ NFA 2 aikštė
2021-11-12 20:45:00 1 turas "Hegelmann Power" 4-4 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2021-11-14 16:45:00 1 turas SuperSonics 5-2 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2021-11-20 12:30:00 1 turas "Hegelmann Power" 13-0 „Aukštieji Šančiai“ NFA 1 aikštė
2021-11-21 16:00:00 1 turas FK „Arsenalas“ 3-9 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2021-11-28 13:45:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 12-0 „Aukštieji Šančiai“ NFA 1 aikštė
2021-11-28 18:45:00 1 turas "Hegelmann Power" 4-3 SuperSonics NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema '21/22 - I/II divizionas (D grupė)

2021-10-31 14:15:00 1 turas FK „Virpstas" 10-2 FK „Kaunas“ NFA 2 aikštė
2021-11-05 20:45:00 1 turas FK „Virpstas" 10-9 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2021-11-07 14:15:00 1 turas FKG "Garliavos United" 9-4 „Old school“ NFA 1 aikštė
2021-11-13 12:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-7 FKG "Garliavos United" NFA 1 aikštė
2021-11-14 16:45:00 1 turas FK „Virpstas" 14-1 „Old school“ NFA 2 aikštė
2021-11-19 20:45:00 1 turas „KTU United“ 4-3 FK „Kaunas“ NFA 2 aikštė
2021-11-20 13:45:00 1 turas FKG "Garliavos United" 6-11 FK „Virpstas" NFA 2 aikštė
2021-11-28 15:00:00 1 turas „KTU United“ 11-3 „Old school“ NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema '21/22 - III divizionas (A grupė)

2021-10-30 12:30:00 1 turas „Partizanai" 3-0 Didalis NFA 2 aikštė
2021-10-31 14:15:00 1 turas FC „Meška" 2-5 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2021-11-07 15:30:00 1 turas FC „Meška" 1-11 „Top Transporte - Extreem“ NFA 1 aikštė
2021-11-07 16:45:00 1 turas Didalis 5-3 FKG „Garliava - Mėgėjai“ NFA 1 aikštė
2021-11-07 19:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-2 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2021-11-14 15:30:00 1 turas „Top Transporte - Extreem“ 4-5 FKG „Garliava - Mėgėjai“ NFA 2 aikštė
2021-11-14 15:30:00 1 turas „Partizanai" 3-5 „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2021-11-20 13:45:00 1 turas FC „Meška" 6-3 FKG „Garliava - Mėgėjai“ NFA 1 aikštė
2021-11-21 14:45:00 1 turas „Spartakas“ 3-6 „Top Transporte - Extreem“ NFA 2 aikštė
2021-11-26 20:45:00 1 turas FC „Meška" 3-5 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2021-11-28 12:30:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 7-0 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2021-11-28 15:00:00 1 turas FC „Meška" 6-2 Didalis NFA 2 aikštė
2021-11-28 16:15:00 1 turas „Partizanai" 4-4 „Top Transporte - Extreem“ NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema '21/22 - III divizionas (B grupė)

2021-10-29 20:45:00 1 turas FK „Tikslas" 3-7 „PersonalBest" NFA 2 aikštė
2021-11-07 13:00:00 1 turas FK „Tikslas" 2-1 „Kauno medikas" NFA 2 aikštė
2021-11-07 14:15:00 1 turas „J.Vitkaus Inžinerijos bataliona 2-12 „Unified KSOK“ NFA 2 aikštė
2021-11-07 16:45:00 1 turas Perspektyvūs 0-7 „PersonalBest" NFA 2 aikštė
2021-11-13 13:45:00 1 turas „Kauno medikas" 3-2 „J.Vitkaus Inžinerijos bataliona NFA 2 aikštė
2021-11-14 13:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 10-6 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2021-11-20 12:30:00 1 turas Perspektyvūs 5-4 „J.Vitkaus Inžinerijos bataliona NFA 2 aikštė
2021-11-20 15:00:00 1 turas „Kauno medikas" 0-5 „PersonalBest" NFA 2 aikštė
2021-11-21 17:15:00 1 turas „Unified KSOK“ 8-2 FK „Tikslas" NFA 1 aikštė
2021-11-28 12:30:00 1 turas „Unified KSOK“ 5-7 „PersonalBest" NFA 2 aikštė
2021-11-28 17:30:00 1 turas Perspektyvūs 4-9 „Kauno medikas" NFA 2 aikštė