Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Vasara'23

Kaunas Vasara'23 - I divizionas

2023-05-11 19:10:00 1 turas „KTU United“ 4-3 "Spyris" NFA 3 aikštė
2023-05-11 20:20:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 11-2 „Old school“ NFA 3 aikštė
2023-05-15 20:20:00 1 turas „Duokim garo“ 3-4 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-05-18 20:20:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 3-0 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-05-22 19:10:00 1 turas „KTU United“ 9-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-05-23 19:10:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 6-3 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-05-23 20:20:00 1 turas „Duokim garo“ 5-7 „Old school“ NFA 3 aikštė
2023-05-25 20:20:00 1 turas "Spyris" 0-5 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 3 aikštė
2023-05-29 20:20:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 5-1 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2023-06-01 20:20:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 3-2 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2023-06-06 19:10:00 1 turas "Spyris" 3-1 „Old school“ NFA 3 aikštė
2023-06-13 19:10:00 1 turas "Spyris" 3-4 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-06-13 20:20:00 1 turas „Old school“ 6-2 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-06-15 19:10:00 1 turas „KTU United“ 5-2 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 3 aikštė
2023-06-19 19:10:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 3-0 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-06-20 20:20:00 1 turas "Spyris" 7-2 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2023-06-22 19:10:00 1 turas „Old school“ 2-14 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 3 aikštė
2023-06-22 20:20:00 1 turas „KTU United“ 6-2 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-06-26 20:20:00 1 turas „Šančių Vėtra" 1-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-06-29 20:20:00 1 turas „Duokim garo“ 0-6 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 3 aikštė
2023-08-21 19:10:00 1 turas „KTU United“ 5-0 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2023-08-22 19:10:00 1 turas „Old school“ 0-4 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-08-24 19:10:00 1 turas "Spyris" 4-2 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-08-28 19:10:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 4-2 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-08-28 20:20:00 1 turas "Spyris" 1-3 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 3 aikštė
2023-08-29 20:20:00 1 turas „Duokim garo“ 3-4 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-08-30 19:10:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 5-3 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 3 aikštė
2023-08-31 20:20:00 1 turas „Old school“ 3-6 „KTU United“ NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara'23 - II divizionas

2023-05-10 19:10:00 1 turas „Entry" 1-3 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-05-10 20:20:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-3 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2023-05-16 19:10:00 1 turas FKG "Garliavos United" 2-4 "Baltic Transline Staff" NFA 3 aikštė
2023-05-16 20:20:00 1 turas FC „Meška" 2-3 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-05-17 19:10:00 1 turas „Entry" 2-4 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2023-05-17 20:20:00 1 turas „Baltic Transline“ 0-0 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-05-18 19:10:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 2-0 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2023-05-22 20:20:00 1 turas FKG "Garliavos United" 3-1 FC „Meška" NFA 3 aikštė
2023-05-25 19:10:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 3-6 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-05-29 19:10:00 1 turas FKG "Garliavos United" 3-0 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2023-05-30 19:10:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 0-4 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-05-30 20:20:00 1 turas FC „Meška" 3-5 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2023-05-31 19:10:00 1 turas „Partizanai" 3-2 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2023-05-31 20:20:00 1 turas „Kauno medikas" 5-2 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2023-06-01 19:10:00 1 turas „Entry" 2-4 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2023-06-05 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-3 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2023-06-05 20:20:00 1 turas FC „Meška" 0-1 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2023-06-06 20:20:00 1 turas FK „Tikslas" 7-4 "Baltic Transline Staff" NFA 3 aikštė
2023-06-08 19:10:00 1 turas "Orbita" 0-2 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2023-06-08 20:20:00 1 turas „Kauno medikas" 4-2 FKG "Garliavos United" NFA 3 aikštė
2023-06-12 19:10:00 1 turas FC „Meška" 0-2 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2023-06-12 20:20:00 1 turas FKG "Garliavos United" 5-3 „Entry" NFA 3 aikštė
2023-06-14 19:10:00 1 turas „Kauno medikas" 4-1 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2023-06-14 20:20:00 1 turas „Baltic Transline“ 1-3 "Baltic Transline Staff" NFA 3 aikštė
2023-06-15 20:20:00 1 turas FK „Tikslas" 2-3 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-06-19 20:20:00 1 turas „PersonalBest" 3-1 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2023-06-20 19:10:00 1 turas FKG "Garliavos United" 4-7 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2023-06-21 19:10:00 1 turas „Entry" 5-3 FC „Meška" NFA 3 aikštė
2023-06-21 20:20:00 1 turas „Baltic Transline“ 6-3 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-06-26 19:10:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 3-3 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2023-06-27 19:10:00 1 turas "Orbita" 2-11 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-06-27 20:20:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 2-1 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2023-06-28 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 5-0 FKG "Garliavos United" NFA 3 aikštė
2023-06-28 20:20:00 1 turas „Partizanai" 3-1 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2023-07-25 19:15:00 1 turas „Top Transporte“ 3-1 „Entry" NFA 2 aikštė
2023-08-16 19:10:00 1 turas FK „Tikslas" 1-3 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-08-16 20:20:00 1 turas „Entry" 1-8 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2023-08-17 19:10:00 1 turas „Partizanai" 7-3 FC „Meška" NFA 3 aikštė
2023-08-17 20:20:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 6-1 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-08-21 20:20:00 1 turas FKG "Garliavos United" 1-2 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2023-08-22 20:20:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 4-4 FC „Meška" NFA 3 aikštė
2023-08-23 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-2 „Entry" NFA 3 aikštė
2023-08-23 20:20:00 1 turas „Top Transporte“ 4-2 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2023-08-24 20:20:00 1 turas FK „Tikslas" 1-0 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2023-08-29 19:10:00 1 turas „Top Transporte“ 0-6 "Baltic Transline Staff" NFA 3 aikštė
2023-08-30 20:20:00 1 turas „Partizanai" 3-2 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2023-08-31 19:10:00 1 turas FKG "Garliavos United" 2-0 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-09-05 20:20:00 1 turas „Top Transporte“ 3-8 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2023-09-06 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-2 FC „Meška" NFA 3 aikštė
2023-09-08 19:10:00 1 turas FKG "Garliavos United" 1-1 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2023-09-11 20:20:00 1 turas „PersonalBest" 5-1 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-09-12 20:20:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 4-4 „Entry" NFA 3 aikštė
2023-09-13 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 6-8 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2023-09-14 19:10:00 1 turas „Entry" 3-2 "Orbita" NFA 3 aikštė
2023-09-14 20:20:00 1 turas „PersonalBest" 3-1 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2023-09-15 19:10:00 1 turas FC „Meška" 1-5 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-09-19 19:10:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 1-4 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2023-09-20 19:10:00 1 turas „Top Transporte“ 3-1 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2023-09-25 19:10:00 1 turas FC „Meška" 3-3 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2023-09-25 20:20:00 1 turas „Partizanai" 3-4 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-09-26 19:10:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 6-1 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2023-09-26 20:20:00 1 turas "Orbita" 0-3 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2023-09-27 19:10:00 1 turas FK „Tikslas" 7-3 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2023-09-27 20:20:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 1-4 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2023-09-28 19:10:00 1 turas „Partizanai" 3-0 „Entry" NFA 3 aikštė
2023-09-28 20:20:00 1 turas FKG "Garliavos United" 5-6 „PersonalBest" NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara'23 - I divizionas (dėl 1-4 vietų)

2023-09-04 19:10:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 8-4 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-09-04 20:20:00 1 turas „KTU United“ 1-1 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 3 aikštė
2023-09-11 19:10:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 4-4 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2023-09-18 19:10:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 6-0 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 3 aikštė
2023-09-18 20:20:00 1 turas FC „Standartas“ 3-2 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2023-09-20 20:20:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 4-4 „KTU United“ NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara'23 - I divizionas (dėl 5-8 vietų)

2023-09-05 19:10:00 1 turas „Old school“ 4-8 "Spyris" NFA 3 aikštė
2023-09-06 20:20:00 1 turas „Duokim garo“ 3-11 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-09-12 19:10:00 1 turas „Old school“ 12-5 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-09-13 20:20:00 1 turas "Spyris" 1-1 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2023-09-21 19:10:00 1 turas "Spyris" 4-7 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2023-09-21 20:20:00 1 turas „Old school“ 8-6 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara'24 - I divizionas

2024-05-28 19:10:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ - FC „Standartas“ NFA 3 aikštė