Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Žiema 2023/24

Kaunas Žiema - I/II divizionas (A gr.)

2023-10-29 15:00:00 1 turas „KTU United“ 6-3 „Old school“ NFA 1 aikštė
2023-11-03 20:45:00 1 turas FC "Fusion" 1-11 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 2 aikštė
2023-11-05 14:45:00 1 turas „KTU United“ 4-5 „Sparta“ NFA 1 aikštė
2023-11-11 14:30:00 1 turas FC "Fusion" 4-6 „Sparta“ NFA 1 aikštė
2023-11-12 13:30:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 22-1 „Old school“ NFA 1 aikštė
2023-11-19 16:30:00 1 turas „Old school“ 5-9 FC "Fusion" NFA 2 aikštė
2023-11-19 19:00:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 6-1 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2023-11-26 13:15:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 6-2 „Sparta“ NFA 1 aikštė
2023-11-26 14:30:00 1 turas FC "Fusion" 7-11 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2023-12-03 15:45:00 1 turas „Sparta“ 5-3 „Old school“ NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema - I/II divizionas (B gr.)

2023-10-28 12:30:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 3-13 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 1 aikštė
2023-11-03 20:45:00 1 turas Atletas 5-4 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2023-11-05 13:30:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 3-6 „PersonalBest" NFA 2 aikštė
2023-11-10 20:45:00 1 turas Atletas 3-4 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 2 aikštė
2023-11-12 14:45:00 1 turas „PersonalBest" 3-1 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2023-11-19 14:00:00 1 turas „PersonalBest" 3-13 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 1 aikštė
2023-11-24 20:45:00 1 turas Atletas 7-2 FK "Kauno Dainava" NFA 2 aikštė
2023-12-01 20:45:00 1 turas Atletas 13-2 „PersonalBest" NFA 1 aikštė
2023-12-01 20:45:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 6-8 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2023-12-08 20:45:00 1 turas „TaurasSonics-Primaline“ 10-5 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema - I/II divizionas (C gr.)

2023-11-04 15:15:00 1 turas FK „Virpstas" 4-4 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2023-11-05 14:45:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-6 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2023-11-10 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 14-5 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2023-11-11 15:45:00 1 turas FC „Standartas“ 3-5 FK „Virpstas" NFA 2 aikštė
2023-11-17 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 5-2 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2023-11-19 15:15:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-11 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2023-11-24 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 10-0 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2023-11-26 14:30:00 1 turas FC „Standartas“ 9-8 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2023-12-03 17:00:00 1 turas FK „Virpstas" 7-3 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2023-12-15 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 16-8 FK „Virpstas" NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema - III/IV divizionas (A gr.)

2023-10-28 12:30:00 1 turas FKG "Garliavos United" 3-5 "Orbita" NFA 2 aikštė
2023-11-04 14:00:00 1 turas FKG "Garliavos United" 3-2 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2023-11-04 14:00:00 1 turas FC „Meška" 5-8 „Kauno medikas" NFA 1 aikštė
2023-11-12 14:45:00 1 turas FC „Meška" 1-2 "Orbita" NFA 2 aikštė
2023-11-19 14:00:00 1 turas FK Nadruvis 5-3 "Orbita" NFA 2 aikštė
2023-11-19 16:30:00 1 turas FKG "Garliavos United" 3-6 „Kauno medikas" NFA 1 aikštė
2023-11-26 13:15:00 1 turas "Orbita" 1-6 „Kauno medikas" NFA 2 aikštė
2023-12-03 14:30:00 1 turas FK Nadruvis 9-6 „Kauno medikas" NFA 1 aikštė
2023-12-03 18:15:00 1 turas FKG "Garliavos United" 8-2 FC „Meška" NFA 2 aikštė
2023-12-17 18:00:00 1 turas FK Nadruvis 5-4 FC „Meška" NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema - III/IV divizionas (B gr.)

2023-11-04 15:15:00 1 turas "Sportinės dangos" 1-5 FK "Raudondvaris" NFA 2 aikštė
2023-11-05 16:00:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 1-2 „Partizanai" NFA 2 aikštė
2023-11-11 14:30:00 1 turas "Sportinės dangos" 0-7 „Partizanai" NFA 2 aikštė
2023-11-12 13:30:00 1 turas FK "Raudondvaris" 4-4 FK Vilkija NFA 2 aikštė
2023-11-19 15:15:00 1 turas FK Vilkija 1-4 „Partizanai" NFA 2 aikštė
2023-11-19 19:00:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 4-0 "Sportinės dangos" NFA 1 aikštė
2023-11-26 15:45:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 6-4 FK "Raudondvaris" NFA 2 aikštė
2023-11-26 17:00:00 1 turas FK Vilkija 5-3 "Sportinės dangos" NFA 2 aikštė
2023-12-03 14:30:00 1 turas „Partizanai" 4-2 FK "Raudondvaris" NFA 2 aikštė
2023-12-03 17:00:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 6-6 FK Vilkija NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema - III/IV divizionas (C gr.)

2023-10-29 15:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 8-6 „Top Transporte - Extreem“ NFA 2 aikštė
2023-11-05 13:30:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 3-5 „Top Transporte - Extreem“ NFA 1 aikštė
2023-11-05 16:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 5-2 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2023-11-11 15:45:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 6-3 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2023-11-12 16:00:00 1 turas Kroos control 4-10 „Top Transporte - Extreem“ NFA 2 aikštė
2023-11-19 17:45:00 1 turas „Top Transporte - Extreem“ 6-8 Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2023-11-19 17:45:00 1 turas „Baltic Transline“ 10-4 Kroos control NFA 1 aikštė
2023-11-26 15:45:00 1 turas Perspektyvūs 0-10 Kroos control NFA 1 aikštė
2023-11-26 17:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-8 FKG „Garliava - Mėgėjai“ NFA 1 aikštė
2023-12-03 15:45:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 8-6 Kroos control NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema '23/24 - I divizionas

2023-12-17 19:15:00 1 turas FC „Standartas“ 2-9 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 2 aikštė
2024-01-05 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 6-9 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 1 aikštė
2024-01-05 20:45:00 1 turas Atletas 3-2 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2024-01-06 14:30:00 1 turas „Sparta“ 4-5 FK „Virpstas" NFA 1 aikštė
2024-01-07 15:45:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 7-1 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2024-01-12 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 3-6 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 1 aikštė
2024-01-12 20:45:00 1 turas Atletas 4-1 FK „Virpstas" NFA 2 aikštė
2024-01-13 14:00:00 1 turas „Sparta“ 6-7 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 1 aikštė
2024-01-14 17:00:00 1 turas „KTU United“ 5-4 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2024-01-19 20:45:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 3-2 Atletas NFA 2 aikštė
2024-01-20 13:45:00 1 turas „Sparta“ 3-0 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2024-01-21 15:30:00 1 turas FK „Virpstas" 2-11 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 1 aikštė
2024-01-28 15:15:00 1 turas „Sparta“ 5-7 FK „Feniksas-Ryterna“ NFA 1 aikštė
2024-01-28 16:30:00 1 turas FK „Virpstas" 4-2 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2024-02-02 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 5-3 „Sparta“ NFA 1 aikštė
2024-02-02 20:45:00 1 turas Atletas 10-3 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2024-02-04 13:30:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 6-6 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2024-02-09 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 3-0 FK „Virpstas" NFA 1 aikštė
2024-02-09 20:45:00 1 turas Atletas 7-4 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 2 aikštė
2024-02-16 19:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 11-4 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2024-02-16 19:45:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 5-4 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 2 aikštė
2024-02-18 13:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 3-0 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2024-02-23 20:45:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 7-7 FK „Virpstas" NFA 1 aikštė
2024-02-23 20:45:00 1 turas Atletas 6-6 „Sparta“ NFA 2 aikštė
2024-02-27 20:45:00 1 turas „KTU United“ 3-12 „TaurasSonics-Primaline“ NFA 2 aikštė
2024-03-01 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 9-2 Atletas NFA 1 aikštė
2024-03-01 20:45:00 1 turas FK „Virpstas" 5-6 „KTU United“ NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema '23/24 - II divizionas

2023-12-15 20:45:00 1 turas „Pozityvūs“ 12-2 FC "Fusion" NFA 2 aikštė
2023-12-17 20:30:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 2-3 „Old school“ NFA 1 aikštė
2024-01-06 14:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 4-7 „Šančių Vėtra" NFA 2 aikštė
2024-01-06 15:45:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 6-1 FC "Fusion" NFA 1 aikštė
2024-01-07 17:00:00 1 turas „PersonalBest" 3-5 „Old school“ NFA 1 aikštė
2024-01-13 11:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 5-4 FK "Kauno Dainava" NFA 1 aikštė
2024-01-13 12:45:00 1 turas „Šančių Vėtra" 8-2 FC "Fusion" NFA 1 aikštė
2024-01-14 17:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 5-4 „PersonalBest" NFA 2 aikštė
2024-01-20 12:30:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 2-2 FK "Kauno Dainava" NFA 1 aikštė
2024-01-21 13:00:00 1 turas „Old school“ 8-5 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2024-01-21 14:15:00 1 turas FC "Fusion" 7-2 „PersonalBest" NFA 2 aikštė
2024-02-04 13:30:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 5-2 FC "Fusion" NFA 2 aikštė
2024-02-10 13:15:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 2-9 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2024-02-11 19:15:00 1 turas „PersonalBest" 2-3 FK "Kauno Dainava" NFA 1 aikštė
2024-02-11 20:30:00 1 turas „Old school“ 12-2 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2024-02-18 16:00:00 1 turas FK "Kauno Dainava" 5-3 „Old school“ NFA 1 aikštė
2024-02-25 14:30:00 1 turas „Šančių Vėtra" 12-4 „PersonalBest" NFA 1 aikštė
2024-02-25 15:45:00 1 turas FC "Fusion" 1-4 „Old school“ NFA 2 aikštė
2024-02-25 17:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 2-3 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema '23/24 - III divizionas

2023-12-17 18:00:00 1 turas „Top Transporte - Extreem“ 3-10 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2023-12-17 20:30:00 1 turas „Partizanai" 5-1 "Orbita" NFA 2 aikštė
2024-01-06 15:45:00 1 turas „Partizanai" 2-3 FKG „Garliava - Mėgėjai“ NFA 2 aikštė
2024-01-07 14:30:00 1 turas „Top Transporte - Extreem“ 5-5 „Kauno medikas" NFA 1 aikštė
2024-01-07 14:30:00 1 turas FK Nadruvis 7-5 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2024-01-07 15:45:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 7-7 "Orbita" NFA 2 aikštė
2024-01-13 11:30:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 4-2 „Kauno medikas" NFA 2 aikštė
2024-01-14 18:15:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 5-9 FK Nadruvis NFA 1 aikštė
2024-01-14 19:30:00 1 turas „Top Transporte - Extreem“ 4-2 "Orbita" NFA 1 aikštė
2024-01-14 19:30:00 1 turas „Partizanai" 8-3 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2024-01-20 13:45:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 6-1 "Orbita" NFA 2 aikštė
2024-01-21 14:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 7-3 "Baltic Transline Staff" NFA 1 aikštė
2024-01-21 15:30:00 1 turas FK Nadruvis 6-4 „Top Transporte - Extreem“ NFA 2 aikštė
2024-01-28 16:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 4-2 FKG „Garliava - Mėgėjai“ NFA 2 aikštė
2024-01-28 17:45:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 5-5 „Kauno medikas" NFA 1 aikštė
2024-01-28 19:00:00 1 turas „Partizanai" 5-6 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2024-02-04 14:45:00 1 turas „Top Transporte - Extreem“ 1-8 „Partizanai" NFA 2 aikštė
2024-02-04 14:45:00 1 turas FK Nadruvis 3-1 "Orbita" NFA 1 aikštė
2024-02-10 13:15:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 7-0 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2024-02-11 19:15:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 4-5 „Top Transporte - Extreem“ NFA 2 aikštė
2024-02-11 20:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-6 „Kauno medikas" NFA 2 aikštė
2024-02-18 13:30:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 3-4 "Baltic Transline Staff" NFA 2 aikštė
2024-02-18 14:45:00 1 turas „Baltic Transline“ 9-4 "Orbita" NFA 2 aikštė
2024-02-18 19:15:00 1 turas „Partizanai" 4-3 „Kauno medikas" NFA 2 aikštė
2024-02-25 14:30:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 9-3 „Top Transporte - Extreem“ NFA 2 aikštė
2024-02-25 15:45:00 1 turas „Kauno medikas" 8-1 "Orbita" NFA 1 aikštė
2024-02-25 17:00:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 7-5 „Partizanai" NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema '23/24 - IV divizionas

2023-12-17 19:15:00 1 turas Perspektyvūs 3-3 "Sportinės dangos" NFA 1 aikštė
2024-01-07 17:00:00 1 turas FKG "Garliavos United" 3-4 FK Vilkija NFA 2 aikštė
2024-01-07 18:15:00 1 turas FC „Meška" 2-9 FK "Raudondvaris" NFA 1 aikštė
2024-01-07 18:15:00 1 turas Kroos control 0-3 "Sportinės dangos" NFA 2 aikštė
2024-01-13 12:45:00 1 turas FC „Meška" 5-5 FK Vilkija NFA 2 aikštė
2024-01-13 14:00:00 1 turas FKG "Garliavos United" 6-5 Kroos control NFA 2 aikštė
2024-01-14 18:15:00 1 turas Perspektyvūs 3-0 FK "Raudondvaris" NFA 2 aikštė
2024-01-21 13:00:00 1 turas FC „Meška" 6-4 Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2024-01-21 18:45:00 1 turas Kroos control 6-5 FK "Raudondvaris" NFA 1 aikštė
2024-01-21 18:45:00 1 turas FK Vilkija 4-2 "Sportinės dangos" NFA 2 aikštė
2024-01-28 17:45:00 1 turas FK Vilkija 3-1 Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2024-01-28 19:00:00 1 turas FC „Meška" 3-4 Kroos control NFA 1 aikštė
2024-02-03 12:30:00 1 turas FC „Meška" 1-1 "Sportinės dangos" NFA 2 aikštė
2024-02-03 12:30:00 1 turas FK Vilkija 4-6 Kroos control NFA 1 aikštė
2024-02-10 12:00:00 1 turas FKG "Garliavos United" 6-0 FC „Meška" NFA 2 aikštė
2024-02-10 12:00:00 1 turas FK "Raudondvaris" 3-5 "Sportinės dangos" NFA 1 aikštė
2024-02-18 14:45:00 1 turas FK Vilkija 6-1 FK "Raudondvaris" NFA 1 aikštė
2024-02-18 16:00:00 1 turas FKG "Garliavos United" 12-4 Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2024-02-25 18:15:00 1 turas FKG "Garliavos United" 4-3 "Sportinės dangos" NFA 2 aikštė