Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Žiema 2022/23

Kaunas Žiema - I/II divizionas (A gr.)

2022-10-28 19:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 8-1 „PersonalBest" NFA 1 aikštė
2022-11-06 16:15:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 10-5 „Šančių Vėtra" NFA 2 aikštė
2022-11-11 19:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 8-4 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė
2022-11-13 16:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 2-0 „PersonalBest" NFA 1 aikštė
2022-11-18 19:45:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-13 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2022-11-20 18:30:00 1 turas „PersonalBest" 4-5 „Šančių Vėtra" NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema - I/II divizionas. (B gr.)

2022-11-05 13:45:00 1 turas FK „Virpstas" 4-4 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2022-11-06 15:00:00 1 turas „KTU United“ 11-5 FKG "Garliavos United" NFA 2 aikštė
2022-11-12 14:30:00 1 turas FC „Standartas“ 10-3 FKG "Garliavos United" NFA 1 aikštė
2022-11-13 17:15:00 1 turas FK „Virpstas" 4-2 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2022-11-25 19:45:00 1 turas FK „Virpstas" 8-2 FKG "Garliavos United" NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema - I/II divizionas. (C gr.)

2022-10-28 19:45:00 1 turas SuperSonics 1-5 Atletas NFA 2 aikštė
2022-11-06 13:45:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 10-8 „Old school“ NFA 2 aikštė
2022-11-11 19:45:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-11 Atletas NFA 2 aikštė
2022-11-13 18:30:00 1 turas „Old school“ 6-5 SuperSonics NFA 1 aikštė
2022-11-18 19:45:00 1 turas Atletas 13-3 „Old school“ NFA 2 aikštė
2022-11-20 19:45:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 6-3 SuperSonics NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema - I/II divizionas. (D gr.)

2022-11-05 12:30:00 1 turas „Duokim garo“ 5-7 „Sparta“ NFA 1 aikštė
2022-11-12 14:30:00 1 turas „Duokim garo“ 4-5 Vytauto Didžiojo Universitetas NFA 2 aikštė
2022-11-13 18:30:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 10-0 „Sparta“ NFA 2 aikštė
2022-11-20 18:30:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 8-6 Vytauto Didžiojo Universitetas NFA 2 aikštė
2022-11-25 19:45:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 14-0 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema - III divizionas

2022-11-05 12:30:00 1 turas FK Vilkija 4-4 FK „Inferno" NFA 2 aikštė
2022-11-05 13:45:00 1 turas „Partizanai" 3-5 „Kauno medikas" NFA 1 aikštė
2022-11-06 12:30:00 1 turas FK Nadruvis 6-4 „Top Transporte - Extreem“ NFA 2 aikštė
2022-11-06 12:30:00 1 turas Buka United 6-8 Kroos control NFA 1 aikštė
2022-11-06 13:45:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 8-3 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2022-11-06 15:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-6 Pulk. J.Vitkaus Inž. batalionas NFA 1 aikštė
2022-11-12 15:45:00 1 turas FKG „Garliava - Mėgėjai“ 4-2 Buka United NFA 1 aikštė
2022-11-12 15:45:00 1 turas FK Vilkija 8-12 Kroos control NFA 2 aikštė
2022-11-13 16:00:00 1 turas FC „Meška" 5-0 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2022-11-13 17:15:00 1 turas „Top Transporte - Extreem“ 2-3 „Partizanai" NFA 1 aikštė
2022-11-19 12:30:00 1 turas „Kauno medikas" 12-2 FK „Inferno" NFA 1 aikštė
2022-11-19 12:30:00 1 turas FC „Meška" 3-5 FKG „Garliava - Mėgėjai“ NFA 2 aikštė
2022-11-19 13:45:00 1 turas Pulk. J.Vitkaus Inž. batalionas 7-6 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2022-11-20 17:15:00 1 turas FK Nadruvis 2-6 Buka United NFA 1 aikštė
2022-11-20 17:15:00 1 turas Kroos control 6-4 „Partizanai" NFA 2 aikštė
2022-11-20 19:45:00 1 turas „Baltic Transline“ 4-3 FK Vilkija NFA 1 aikštė