Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno Žiemos pirmenybėse startavo kovos divizionuose

Kauno Žiemos pirmenybėse startavo kovos divizionuose

Toliau neklumpa I divizono atstovai „Eurostandartas“, „Žaliakalnis“ ir „Arsenalas“, o III divizione kovas tęsiantys „Super Sonics“ ir „Unified KSOK“ pasiekė pirmąsias pergales pirmenybėse.

I divizionas, A grupė

Grupių etape be kluptelėjimų žygiavusios „Šančių“ ir „Eurostandarto“ komandos tarpusavyje jėgas išmėgino šeštadienį. Kaip ir buvo galima tikėtis, atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos, o pergale 5:4 džiaugėsi svečiai iš Marijampolės – „Eurostandartas“. 15 min. 3:1 dar pirmavo „Šančiai“, tačiau trys T. Lekecko įvarčiai išvedė marijampoliečius į priekį ir nors 45 min. „Šančių“ žaidėjas E. Derevianko rungtynėse atstatė pusiausvyrą, „Eurostandarto“ pergalę 55 min. nulėmė D. Jarašiaus tikslus smūgis.

Kitose šios grupės rungtynėse „Feniksas“ 8:1 „pamokė“ „Old school“. Penkiais įvarčiais be atsako rungtynes pradėjęs „Feniksas“, kurio gretose dubliais pasižymėjo A. Liutkevičius ir E. Grigaitis, vienintelį įvartį praleido 46 min. kuomet pasižymėjo N. Ayyappa.

I divizionas, B grupė

Pajėgiausių komandų diviziono B grupėje pergalingai startavo „Žaliakalnis“, 12:3 įveikęs „Kaišiadorius-Baltus-2“. Tai buvo šeštoji „Žaliakalnio“ pergalė Žiemos pirmenybėse iš tiek pat galimų. Nugalėtojams įvarčius mušė septyni žaidėjai, o iš jų rezultatyviausias buvo R. Mačiulis, pasižymėjęs keturis sykius. „Kaišiadorių-Baltų-2“ gretose dublį surinko L. Tatarūnas.

Kitame šios grupės susitikime savo pergalių seriją taip pat iki šešių pratęsė „Arsenalas“, 6:3 įrodęs pranašumą prieš „Ultras“. Iki 34 min. „Arsenalas“ pirmavo 4:4, tačiau du 9 m. baudinius realizavę „Ultrų“ žaidėjai į rungtynes sugrąžino intrigą. Vis tik susitikimui einant į pabaigą „Arsenalas“ du kartus baudė varžovų gynybą ir pasiekė pergalę. Kaip ir įprasta, nugalėtojų gretose išsiskyrė dublį surinkęs ir 12-ąją įvartį pirmenybėse pelnęs J. Mikalauskas, du sykius pasižymėjo ir D. Barkauskas.

II divizionas, A grupė

„Hegelmann Junior“  ir „Onikso“ akistatoje penktadienį jaunystė triumfavo prieš patirtį – „Hegelmann Junior“ sėkmingai startavo II diviziono kovose ir dėka geriau sužaisto antrojo kėlinio pasiekė pergalę 5:3. R. Dobrovolskis prie pergalės prisidėjo dubliu.

Pergalingai kovas A grupėje pradėjo ir „Spartos“ komanda, 5:2 įveikusi „Borą“. Lygus rezultatas 2:2 po pirmojo kėlinio žadėjo atkaklią kovą, tačiau „Sparta“ antroje susitikimo pusėje įrodė savo pranašumą. Daugiausiai prie pergalės prisidėjo G. Savukaitis, pasižymėjęs trimis tiksliais smūgiais, dviem iš jų – antrajame kėlinyje.

Kitame A grupės susitikime L. Balčaičio ir V. Adomaičio, pelniusių po keturis įvarčius, duetas nutiesė kelią į pergalę „Grybams“, 8:5 įveikusiems „Extreem“.

II divizionas, B grupė

Vienas iš dviejų rezultatyviausių savaitgalio rungtynių sužaidė „Spartakas“ ir „Pozityvūs“ – pergalę 9:7 šventė pastarieji. 40 min. „Pozityvūs“ užtikrintai pirmavo 6:2, tačiau vėliau per septynių minučių atkarpą sugebėjo iššvaistyti turėtą pranašumą. Vis tik sėkmingiau sužaista rungtynių pabaiga leido įveikti „Spartaką“. I. Raštutis prie „Pozityvių“ pergalės prisidėjo hat-trick'u.

Gerokai kuklesnio puolimo pasiekti pergalei pakako „Santakai-Inter“, vedamai tris sykius pasižymėjusio S. Juociūno, kuri 4:2 palaužė „Ruedus“ pasipriešinimą.

„Standartas“ „Eiguliams“ priešinosi iki pat rungtynių pabaigos, tačiau pirmajame kėlinyje įgyto keturių įvarčių skirtumo panaikinti nespėjo – Eiguliai“ šventė pergalę 8:6. „Eiguliams“ tris įvarčius pelnė A. Listov, „Standartui“ – D. Kuodis.

III divizionas, A grupė

Didžiausiu skirtumu pasiekta pergalė užfiksuota  rungtynėse tarp „Pabandom“ ir „Hegelmann Junior-2“ – 10:1. „Pabandom“ gretose įvarčiais pasižymėjo net šeši skirtingi žaidėjai, o iš jų labiausiai išsiskyrė tris įvarčius pelnęs G. Balnanosis. Garbės įvartį „Hegelmann Junior-2“ pelnė J. Malinauskas.

Užtikrintą pergalę pasiekė ir grupių etape geriausią rezultatą tarp 5-ąją vietą užėmusių komandų pademonstravusi „Kaunas City“ – ši komanda 8:1 įveikė „Patriotus“. T. Viburys prie „Kaunas City“ pergalės prisidėjo trimis įvarčiais. „Patriotų“ gretose vienintelį sykį tikslus buvo E. Apet.

Grupių etape taškų nesurinkusi „Unified KSOK“ pirmuosius tris įsirašė jau pirmose III diviziono rungtynėse – 6:1 įveikta „Baltic Transline“. R. Bolotov ir A. Orlauskas pasižymėjo dubliais.

III divizionas, B grupė

Dublius surinkusių G. Butėno ir L. Šarakausko vedami „Fuksai“ pergalingai startavo B grupės varžybose, 7:3 įveikdami „Amžinai perspektyvius“.

Siekiant pergalingo starto III diviziono B grupėje ir pirmosios pergalės Žiemos pirmenybėse apskritai, „Super Sonics“ komandai prireikė sekmės 9 m. baudinių serijoje, po kurios jie įveikė „Intermedix“. Kovotojų charakterį pademonstravusi „Super Sonics“ tris sykius lygino rungtynių rezultatą, o 54 ir 56 min. pasiekti J. Juozelskio įvarčiai lėmė, jog komandos santykius aiškinosi baudinių serijoje.  „Intermedix“, kaip ir įprasta šiose pirmenybėse, į priekį vedė dublius surinkę E. Šreideris ir G. Žagunis.

Antrą sykį šį sezoną susitiko „Black Seven“ ir „Fredos“ komandos. Nors D grupės rungtynėse gruodžio mėn. „Freda“ varžovams nusileido minimaliu skirtumu, panašaus rezultato praėjusį sekmadienį pakartoti nepavyko – „Black Seven“ buvo ženkliai stipresni – 12:4. Prie „Black Seven“ pergalės bent vienu įvarčiu prisidėjo net septyni žaidėjai, o A. Šiurkus iš jų visų išsiskyrė hat-trick'u.

Artėjantį savaitgalį bus sužaista 16 LFML Kauno Žiemos pirmenybių rungtynių, kurių tvarkaraštį galite rasti čia.