Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

TVARKARAŠČIAI / Kaunas Žiema 2019/20

Kaunas Žiema 2019/20 - I divizionas

2019-11-22 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ - FK „Švyturys“ NFA 1 aikštė
2019-11-23 18:30:00 1 turas FK „Feniksas“ - „KTU United“ NFA 1 aikštė
2019-11-24 18:30:00 1 turas FK „Kaunas“ - Šturmas NFA 2 aikštė
2019-11-29 20:45:00 1 turas Atletas - FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2019-11-29 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ - „KTU United“ NFA 2 aikštė
2019-12-08 19:45:00 1 turas FK „Kaunas“ - „KTU United“ NFA 1 aikštė
2019-12-08 19:45:00 1 turas Šturmas - FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2019-12-14 17:00:00 1 turas FK „Švyturys“ - „KTU United“ NFA 2 aikštė
2019-12-14 18:15:00 1 turas FK „Feniksas“ - FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2019-12-20 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ - Atletas NFA 1 aikštė
2019-12-21 17:15:00 1 turas FK „Feniksas“ - FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2019-12-22 15:45:00 1 turas FK „Kaunas“ - FK „Švyturys“ NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema 2019/20 - II divizionas

2019-11-23 16:00:00 1 turas Jurbarko Imsrė - „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2019-11-23 17:15:00 1 turas FC „Standartas“ - „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2019-11-24 16:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ - „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2019-11-24 16:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ - Sparta NFA 2 aikštė
2019-11-24 18:30:00 1 turas Teisėjai - „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2019-12-06 20:45:00 1 turas „Spartakas“ - „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2019-12-08 16:00:00 1 turas „Old school“ - Sparta NFA 1 aikštė
2019-12-08 16:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ - „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2019-12-08 17:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ - FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2019-12-08 18:30:00 1 turas „Ruedus“ - Teisėjai NFA 1 aikštė
2019-12-14 17:00:00 1 turas „Duokim garo“ - Jurbarko Imsrė NFA 1 aikštė
2019-12-14 18:15:00 1 turas „Pozityvūs“ - „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2019-12-15 12:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ - „Old school“ NFA 2 aikštė
2019-12-15 13:15:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ - Sparta NFA 1 aikštė
2019-12-15 15:45:00 1 turas „Spartakas“ - Teisėjai NFA 1 aikštė
2019-12-15 15:45:00 1 turas „Ruedus“ - FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2019-12-21 17:15:00 1 turas „Duokim garo“ - „Old school“ NFA 2 aikštė
2019-12-22 12:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ - Sparta NFA 1 aikštė
2019-12-22 13:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ - „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2019-12-22 13:15:00 1 turas „Pozityvūs“ - Jurbarko Imsrė NFA 2 aikštė
2019-12-22 14:30:00 1 turas „Ruedus“ - FK „Tauras-Prima Line“ NFA 2 aikštė
2019-12-22 15:45:00 1 turas Teisėjai - FC „Standartas“ NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema 2019/20 - III divizionas

2019-11-23 16:00:00 1 turas Ąžuolas - Mėgėjai NFA 1 aikštė
2019-11-23 17:15:00 1 turas „Partizanai" - „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2019-11-23 18:30:00 1 turas „Užliedžiai" - Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2019-11-24 17:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ - Didalis NFA 1 aikštė
2019-11-24 17:15:00 1 turas FK Nadruvis - SuperSonics NFA 2 aikštė
2019-11-24 19:45:00 1 turas „Unified KSOK“ - „Extreem“ NFA 1 aikštė
2019-12-06 20:45:00 1 turas „Užliedžiai" - Didalis NFA 2 aikštė
2019-12-08 17:15:00 1 turas „Unified KSOK“ - Ąžuolas NFA 2 aikštė
2019-12-08 18:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ - FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2019-12-13 20:45:00 1 turas „Extreem“ - SuperSonics NFA 1 aikštė
2019-12-13 20:45:00 1 turas „Baltic Transline“ - „Užliedžiai" NFA 2 aikštė
2019-12-15 12:00:00 1 turas Ąžuolas - Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2019-12-15 13:15:00 1 turas „Partizanai" - FC „Hegelmann Junior-2“ NFA 2 aikštė
2019-12-15 14:30:00 1 turas „Unified KSOK“ - Didalis NFA 1 aikštė
2019-12-15 14:30:00 1 turas Mėgėjai - FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2019-12-20 20:45:00 1 turas Perspektyvūs - FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2019-12-21 16:00:00 1 turas „Baltic Transline“ - Didalis NFA 1 aikštė
2019-12-21 16:00:00 1 turas Ąžuolas - "Black seven“ NFA 2 aikštė
2019-12-22 12:00:00 1 turas „Partizanai" - Mėgėjai NFA 2 aikštė
2019-12-22 14:30:00 1 turas „Unified KSOK“ - „Užliedžiai" NFA 1 aikštė