Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

TVARKARAŠČIAI / Kaunas Žiema '17-18

Kauno '17-18 Žiemos pimenybės I divizionas A grupė

2018-02-25 13:10:00 3 turas „Gelgaudiškis“ - „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-02-25 14:20:00 3 turas FK „Eurostandartas“ - „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-03-03 16:40:00 4 turas FK „Eurostandartas“ - „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2018-03-03 19:00:00 4 turas FK „Šančiai“ - „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-03-04 19:10:00 3 turas FK „Siekis“ - „Feniksas“ NFA 1 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės I divizionas B grupė

2018-02-25 16:40:00 3 turas „Ultros“ - „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-03-02 20:30:00 4 turas „Žaliakalnis“ - FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2018-03-03 15:30:00 3 turas FK „Arsenalas“ - „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-03-03 17:50:00 3 turas „Tauras-Primaline“ - „Ultros“ NFA 1 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės II divizionas A grupė

2018-02-25 12:00:00 3 turas FC „Hegelmann Junior“ - „Extreem“ NFA 2 aikštė
2018-03-03 15:30:00 4 turas Sparta - „Extreem“ NFA 2 aikštė
2018-03-03 17:50:00 4 turas „Bora“ - „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2018-03-04 19:10:00 4 turas FC „Hegelmann Junior“ - „Grybai“ NFA 2 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės II divizionas B grupė

2018-02-25 15:30:00 3 turas FC „Standartas“ - „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2018-02-25 15:30:00 3 turas „Ruedus“ - „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2018-03-03 16:40:00 4 turas „Pozityvūs“ - „Eiguliai“ NFA 2 aikštė
2018-03-03 19:00:00 4 turas „Spartakas“ - FC „Standartas“ NFA 2 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės III divizionas A grupė

2018-02-25 13:10:00 3 turas "Hegelmann Junior-2" - Patriotai NFA 2 aikštė
2018-02-25 16:40:00 3 turas „Unified KSOK“ - „Kaunas City“ NFA 2 aikštė
2018-03-02 21:30:00 4 turas „Kaunas City“ - „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2018-03-04 18:00:00 4 turas „Pabandom“ - Patriotai NFA 1 aikštė
2018-03-04 20:20:00 4 turas "Hegelmann Junior-2" - „Unified KSOK“ NFA 2 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės III divizionas B grupė

2018-02-25 12:00:00 3 turas "Black seven“ - Intermedix NFA 1 aikštė
2018-02-25 14:20:00 3 turas „Amžinai perspektyvūs“ - SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-03-04 18:00:00 4 turas „Freda“ - SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-03-04 20:20:00 4 turas „Amžinai perspektyvūs“ - "Black seven“ NFA 1 aikštė