Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Vasara '21

Kaunas Vasara '21 - I/II divizionas (A grupė)

2021-05-20 20:10:00 1 turas „Ruedus“ 4-6 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2021-05-24 19:10:00 1 turas „Aukštieji Šančiai“ 0-3 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2021-05-24 20:15:00 1 turas „KTU United“ 2-1 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2021-05-31 19:10:00 1 turas „Ruedus“ 1-1 „Aukštieji Šančiai“ NFA 3 aikštė
2021-06-01 19:00:00 1 turas „Spartakas“ 1-2 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2021-06-07 20:15:00 1 turas „Aukštieji Šančiai“ 2-5 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2021-06-08 20:10:00 1 turas „Ruedus“ 1-5 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2021-06-14 19:10:00 1 turas „Aukštieji Šančiai“ 0-4 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2021-06-16 20:15:00 1 turas „Spartakas“ 3-11 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2021-06-18 18:30:00 1 turas „Ruedus“ 8-1 „Spartakas“ NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara '21 - I/II divizionas (B grupė)

2021-05-20 19:00:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-3 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2021-05-25 19:00:00 1 turas "Hegelmann Power" 3-1 "Garliavos United" NFA 3 aikštė
2021-05-25 20:10:00 1 turas FK „Feniksas“ 7-1 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2021-05-31 20:15:00 1 turas „Šančių Vėtra" 2-7 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2021-06-03 20:15:00 1 turas "Garliavos United" 1-4 FK „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2021-06-04 19:40:00 1 turas „Oniksas“ 6-1 "Hegelmann Power" NFA 3 aikštė
2021-06-07 19:10:00 1 turas "Garliavos United" 0-3 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2021-06-09 20:15:00 1 turas "Garliavos United" 4-6 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2021-06-10 19:10:00 1 turas "Hegelmann Power" 2-8 FK „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2021-06-15 20:30:00 1 turas "Hegelmann Power" 9-5 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara '21 - I/II divizionas (C grupė)

2021-05-19 19:00:00 1 turas „Duokim garo“ 3-3 „Old school“ NFA 3 aikštė
2021-05-28 19:40:00 1 turas FK „Šešupė" 5-7 SuperSonics NFA 1 aikštė
2021-06-01 20:10:00 1 turas FK „Šešupė" 2-2 „Old school“ NFA 3 aikštė
2021-06-02 20:15:00 1 turas „Duokim garo“ 2-2 SuperSonics NFA 3 aikštė
2021-06-15 18:20:00 1 turas „Old school“ 0-3 SuperSonics NFA 3 aikštė
2021-06-16 19:10:00 1 turas FK „Šešupė" 0-3 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2021-06-22 19:00:00 1 turas „Duokim garo“ 2-5 „Old school“ NFA 3 aikštė
2021-06-22 20:10:00 1 turas FK „Šešupė" 0-3 SuperSonics NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara '21 - III divizionas

2021-05-21 19:40:00 1 turas „Partizanai" 0-2 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2021-05-26 19:10:00 1 turas „Kauno medikas" 3-1 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2021-05-26 20:15:00 1 turas „PersonalBest" 3-1 „Top Transporte - Extreem“ NFA 3 aikštė
2021-05-27 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-2 „Santaka“ NFA 3 aikštė
2021-05-27 20:15:00 1 turas „Partizanai" 4-6 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2021-06-02 19:10:00 1 turas Perspektyvūs 2-9 „Top Transporte - Extreem“ NFA 3 aikštė
2021-06-03 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-4 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2021-06-04 18:30:00 1 turas „Kauno medikas" 1-5 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2021-06-08 19:00:00 1 turas FK „Tikslas" 8-3 „Top Transporte - Extreem“ NFA 3 aikštė
2021-06-09 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-1 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2021-06-10 20:15:00 1 turas „Santaka“ 1-3 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2021-06-14 20:15:00 1 turas „Kauno medikas" 5-3 „Top Transporte - Extreem“ NFA 3 aikštė
2021-06-17 19:00:00 1 turas „Santaka“ 2-3 FK „Tikslas" NFA 3 aikštė
2021-06-17 20:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-2 „PersonalBest" NFA 3 aikštė
2021-06-18 19:40:00 1 turas Perspektyvūs 0-9 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2021-06-21 19:10:00 1 turas „PersonalBest" 1-2 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2021-06-21 20:15:00 1 turas „Partizanai" 1-4 „Top Transporte - Extreem“ NFA 3 aikštė