Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Žiema '17-18

Kauno Žiemos pirmenybės A grupė

2017-11-24 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 6-4 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2017-11-25 15:30:00 1 turas "Hegelmann Junior-2" 0-4 „Fuksai“ NFA 2 aikštė
2017-12-01 20:30:00 2 turas „Extreem“ 4-18 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2017-12-02 15:30:00 2 turas „Fuksai“ 3-12 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2017-12-02 15:30:00 2 turas FK „Tauras-Prima Line“ 20-0 "Hegelmann Junior-2" NFA 2 aikštė
2017-12-15 20:30:00 3 turas „Žaliakalnis“ 9-4 „Fuksai“ NFA 1 aikštė
2017-12-17 17:00:00 3 turas „Extreem“ 2-9 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 2 aikštė
2018-01-05 20:30:00 1 turas „Santaka-Inter“ 10-3 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2018-01-07 12:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 7-1 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2018-01-07 12:00:00 1 turas „Extreem“ 11-5 "Hegelmann Junior-2" NFA 2 aikštė
2018-01-12 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 3-0 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 1 aikštė
2018-01-13 18:00:00 4 turas „Fuksai“ 6-9 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2018-01-14 12:00:00 4 turas "Hegelmann Junior-2" 3-9 „Santaka-Inter“ NFA 2 aikštė
2018-01-20 15:30:00 5 turas „Fuksai“ 1-7 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 2 aikštė
2018-01-20 15:30:00 5 turas „Žaliakalnis“ 18-5 "Hegelmann Junior-2" NFA 1 aikštė

Kauno Žiemos pirmenybės B grupė

2017-11-25 17:50:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 2-10 „Bora“ NFA 2 aikštė
2017-11-25 17:50:00 1 turas FK „Šančiai“ 7-4 „Kaunas City“ NFA 1 aikštė
2017-11-25 20:10:00 1 turas Sparta 1-2 „Old school“ NFA 2 aikštė
2017-12-01 21:30:00 2 turas „Bora“ 3-4 „Kaunas City“ NFA 1 aikštė
2017-12-02 16:45:00 2 turas „Amžinai perspektyvūs“ 1-7 „Old school“ NFA 2 aikštė
2017-12-02 16:45:00 2 turas FK „Šančiai“ 9-0 Sparta NFA 1 aikštė
2017-12-17 20:45:00 3 turas FK „Šančiai“ 5-2 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 1 aikštė
2017-12-17 20:45:00 3 turas Sparta 5-5 „Bora“ NFA 2 aikštė
2018-01-06 18:00:00 1 turas „Old school“ 6-3 „Kaunas City“ NFA 2 aikštė
2018-01-14 14:20:00 1 turas FK „Šančiai“ 11-3 „Bora“ NFA 1 aikštė
2018-01-14 15:30:00 1 turas Sparta 5-4 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2018-01-20 16:40:00 5 turas „Kaunas City“ 13-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 1 aikštė
2018-01-20 16:40:00 5 turas „Old school“ 2-3 „Bora“ NFA 2 aikštė
2018-01-26 21:30:00 1 turas Sparta 6-4 „Kaunas City“ NFA 1 aikštė
2018-01-28 12:00:00 1 turas „Old school“ 2-3 FK „Šančiai“ NFA 1 aikštė

Kauno Žiemos pirmenybės C grupė

2017-11-24 21:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-6 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2017-11-25 16:40:00 1 turas „Ruedus“ 6-2 SuperSonics NFA 1 aikštė
2017-12-03 12:00:00 2 turas FK „Feniksas“ 5-2 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2017-12-03 14:20:00 2 turas „Baltic Transline“ 2-6 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2017-12-10 14:30:00 1 turas FK „Siekis“ 5-4 „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2018-01-06 16:45:00 1 turas FK „Siekis“ 4-3 FK „Feniksas“ NFA 2 aikštė
2018-01-06 19:15:00 1 turas „Spartakas“ 3-2 SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-01-07 14:20:00 1 turas „Baltic Transline“ 4-5 „Ruedus“ NFA 1 aikštė
2018-01-07 15:30:00 1 turas FK „Siekis“ 8-1 SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-01-12 21:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 6-4 „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2018-01-13 16:45:00 4 turas FK „Siekis“ 7-5 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2018-01-14 15:30:00 4 turas „Ruedus“ 4-2 FK „Siekis“ NFA 1 aikštė
2018-01-14 16:40:00 4 turas SuperSonics 3-6 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2018-01-20 20:10:00 5 turas FK „Feniksas“ 12-0 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-01-28 12:00:00 5 turas „Ruedus“ 4-5 „Spartakas“ NFA 1 aikštė

Kauno Žiemos pirmenybės D grupė

2017-11-25 16:40:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 10-3 „Freda“ NFA 2 aikštė
2017-11-25 19:00:00 1 turas „Pozityvūs“ 6-5 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2017-12-03 12:00:00 2 turas "Black seven“ 6-7 „Freda“ NFA 1 aikštė
2017-12-03 14:20:00 2 turas „Oniksas“ 4-7 „Gelgaudiškis“ NFA 2 aikštė
2017-12-10 13:15:00 2 turas FK „Arsenalas“ 11-1 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2017-12-17 18:15:00 1 turas FK „Arsenalas“ 6-2 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2017-12-17 18:15:00 3 turas „Gelgaudiškis“ 6-4 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2018-01-05 21:30:00 1 turas „Freda“ 1-12 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2018-01-06 16:45:00 1 turas „Pozityvūs“ 6-12 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2018-01-07 15:30:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 4-4 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2018-01-13 18:00:00 4 turas „Freda“ 3-6 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2018-01-14 14:20:00 4 turas "Black seven“ 9-2 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2018-01-20 17:50:00 5 turas FK „Arsenalas“ 4-1 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2018-01-20 19:00:00 5 turas „Freda“ 3-14 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2018-01-26 20:30:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 4-6 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė

Kauno Žiemos pirmenybės E grupė

2017-11-25 15:30:00 1 turas FC „Standartas“ 7-5 „Pabandom“ NFA 1 aikštė
2017-11-26 21:15:00 1 turas FK „Kaunas“ 5-3 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2017-12-02 18:00:00 2 turas „Pabandom“ 4-3 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2017-12-03 13:10:00 1 turas Patriotai 4-3 „Grybai“ NFA 2 aikštė
2017-12-10 12:00:00 2 turas FK „Kaunas“ 5-4 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2017-12-10 13:15:00 3 turas Patriotai 0-12 „Ultros“ NFA 2 aikštė
2017-12-15 21:30:00 3 turas Patriotai 2-8 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2017-12-17 17:00:00 3 turas „Grybai“ 7-6 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2018-01-06 18:00:00 1 turas „Grybai“ 7-1 „Pabandom“ NFA 1 aikštė
2018-01-06 19:15:00 1 turas FC „Standartas“ 4-10 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2018-01-13 16:45:00 4 turas FK „Kaunas“ 10-1 „Pabandom“ NFA 1 aikštė
2018-01-14 16:40:00 4 turas FC „Standartas“ 5-7 „Grybai“ NFA 1 aikštė
2018-01-19 20:30:00 5 turas FK „Kaunas“ 14-1 Patriotai NFA 1 aikštė
2018-01-20 19:00:00 5 turas „Grybai“ 2-9 „Ultros“ NFA 2 aikštė
2018-01-20 20:10:00 5 turas Patriotai 2-4 „Pabandom“ NFA 2 aikštė

Kauno Žiemos pirmenybės F grupė

2017-11-25 19:00:00 1 turas „Kaišiadorys-Baltai-2“ 9-0 FC „Hegelmann Junior“ NFA 1 aikštė
2017-11-25 20:10:00 1 turas FK „Eurostandartas“ 13-3 Intermedix NFA 1 aikštė
2017-12-02 18:00:00 2 turas FC „Hegelmann Junior“ 5-4 Intermedix NFA 2 aikštė
2017-12-03 13:10:00 2 turas FK „Eurostandartas“ 12-0 „Eiguliai“ NFA 1 aikštė
2017-12-10 12:00:00 2 turas „Eiguliai“ 9-3 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė
2017-12-10 14:30:00 2 turas „Unified KSOK“ 3-12 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 2 aikštė
2017-12-17 19:30:00 3 turas „Unified KSOK“ 1-26 FK „Eurostandartas“ NFA 2 aikštė
2017-12-17 19:30:00 3 turas „Eiguliai“ 4-7 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-01-07 13:10:00 1 turas Intermedix 3-6 „Eiguliai“ NFA 2 aikštė
2018-01-07 13:10:00 1 turas „Kaišiadorys-Baltai-2“ 3-8 FK „Eurostandartas“ NFA 1 aikštė
2018-01-07 14:20:00 1 turas „Unified KSOK“ 2-11 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė
2018-01-14 12:00:00 1 turas „Eiguliai“ 7-2 „Unified KSOK“ NFA 1 aikštė
2018-01-14 13:10:00 4 turas FK „Eurostandartas“ 14-0 FC „Hegelmann Junior“ NFA 1 aikštė
2018-01-14 13:10:00 4 turas Intermedix 4-8 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 2 aikštė
2018-01-20 17:50:00 5 turas Intermedix 9-5 „Unified KSOK“ NFA 2 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pimenybės I divizionas A grupė

2018-02-03 19:00:00 1 turas FK „Šančiai“ 4-5 FK „Eurostandartas“ NFA 1 aikštė
2018-02-04 13:50:00 1 turas FK „Feniksas“ 8-1 „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-02-10 17:50:00 2 turas FK „Siekis“ 5-10 „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-02-11 12:00:00 2 turas FK „Eurostandartas“ 3-8 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-02-11 16:40:00 2 turas FK „Šančiai“ 12-2 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2018-02-24 18:50:00 3 turas FK „Šančiai“ 24-0 FK „Siekis“ NFA 1 aikštė
2018-02-25 13:10:00 3 turas „Gelgaudiškis“ 7-10 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-02-25 14:20:00 3 turas FK „Eurostandartas“ 6-2 „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-03-03 16:40:00 4 turas FK „Eurostandartas“ 12-3 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2018-03-03 19:00:00 4 turas FK „Šančiai“ 7-2 „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-03-04 19:40:00 4 turas FK „Siekis“ 3-4 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-03-10 15:30:00 5 turas FK „Šančiai“ 0-3 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-03-10 16:40:00 4 turas „Old school“ 6-1 „Gelgaudiškis“ NFA 2 aikštė
2018-03-17 15:30:00 5 turas FK „Siekis“ 2-16 FK „Eurostandartas“ NFA 1 aikštė
2018-03-18 15:00:00 5 turas FK „Siekis“ 6-6 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės I divizionas B grupė

2018-02-02 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 12-3 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-02-02 21:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 6-3 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2018-02-09 20:30:00 2 turas „Žaliakalnis“ 9-6 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2018-02-11 14:20:00 2 turas FK „Arsenalas“ 2-5 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 1 aikštė
2018-02-16 19:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 1-6 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2018-02-23 20:30:00 3 turas „Žaliakalnis“ 5-4 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2018-02-23 20:30:00 3 turas FK „Kaunas“ 7-6 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 2 aikštė
2018-02-25 16:40:00 3 turas „Ultros“ 6-8 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-03-02 20:30:00 4 turas „Žaliakalnis“ 8-6 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2018-03-02 21:30:00 3 turas FK „Arsenalas“ 8-4 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-03-03 17:50:00 3 turas FK „Tauras-Prima Line“ 8-4 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2018-03-09 20:30:00 3 turas FK „Kaunas“ 17-8 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2018-03-10 16:40:00 4 turas FK „Tauras-Prima Line“ 17-1 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-03-11 19:20:00 5 turas FK „Arsenalas“ 2-5 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2018-03-18 17:20:00 5 turas FK „Tauras-Prima Line“ 2-2 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės II divizionas A grupė

2018-02-03 16:40:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 5-3 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2018-02-03 17:50:00 1 turas Sparta 5-2 „Bora“ NFA 1 aikštė
2018-02-04 12:45:00 1 turas „Grybai“ 8-5 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2018-02-10 16:40:00 2 turas Sparta 7-3 „Grybai“ NFA 2 aikštė
2018-02-10 17:50:00 2 turas „Oniksas“ 7-5 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2018-02-11 14:20:00 2 turas „Bora“ 4-0 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė
2018-02-24 18:50:00 3 turas Sparta 2-7 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2018-02-25 12:00:00 3 turas FC „Hegelmann Junior“ 6-10 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2018-03-02 20:30:00 4 turas Sparta 0-4 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2018-03-03 17:50:00 4 turas „Bora“ 4-8 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2018-03-04 19:40:00 4 turas FC „Hegelmann Junior“ 1-3 „Grybai“ NFA 2 aikštė
2018-03-10 17:50:00 5 turas Sparta 4-3 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė
2018-03-10 17:50:00 5 turas „Extreem“ 4-7 „Bora“ NFA 1 aikštė
2018-03-10 19:00:00 4 turas „Oniksas“ 6-4 „Grybai“ NFA 1 aikštė
2018-03-17 16:40:00 5 turas „Grybai“ 1-13 „Bora“ NFA 1 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės II divizionas B grupė

2018-02-03 15:30:00 1 turas „Spartakas“ 7-9 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2018-02-03 19:00:00 1 turas „Santaka-Inter“ 4-2 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2018-02-04 14:55:00 1 turas „Eiguliai“ 8-6 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2018-02-10 15:30:00 2 turas „Santaka-Inter“ 4-2 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2018-02-11 13:10:00 2 turas „Ruedus“ 6-3 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2018-02-23 21:30:00 3 turas „Eiguliai“ 5-7 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2018-02-25 15:30:00 3 turas FC „Standartas“ 3-4 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2018-02-25 15:30:00 3 turas „Ruedus“ 4-4 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2018-03-03 16:40:00 4 turas „Pozityvūs“ 6-7 „Eiguliai“ NFA 2 aikštė
2018-03-03 19:00:00 4 turas „Spartakas“ 4-5 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2018-03-10 15:30:00 4 turas „Pozityvūs“ 3-0 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2018-03-11 17:00:00 5 turas „Pozityvūs“ 4-4 „Santaka-Inter“ NFA 2 aikštė
2018-03-11 18:10:00 5 turas „Ruedus“ 0-3 „Eiguliai“ NFA 1 aikštė
2018-03-17 15:30:00 5 turas „Ruedus“ 4-3 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2018-03-18 15:00:00 5 turas „Eiguliai“ 9-6 „Spartakas“ NFA 2 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės III divizionas A grupė

2018-02-03 15:30:00 1 turas „Pabandom“ 10-1 "Hegelmann Junior-2" NFA 1 aikštė
2018-02-04 12:45:00 1 turas „Kaunas City“ 8-1 Patriotai NFA 1 aikštė
2018-02-04 16:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 1-6 „Unified KSOK“ NFA 1 aikštė
2018-02-10 15:30:00 2 turas „Kaunas City“ 7-0 „Pabandom“ NFA 1 aikštė
2018-02-11 13:10:00 2 turas „Baltic Transline“ 10-2 "Hegelmann Junior-2" NFA 2 aikštė
2018-02-11 15:30:00 2 turas „Unified KSOK“ 5-6 Patriotai NFA 2 aikštė
2018-02-25 13:10:00 3 turas "Hegelmann Junior-2" 1-9 Patriotai NFA 2 aikštė
2018-02-25 16:40:00 3 turas „Unified KSOK“ 7-11 „Kaunas City“ NFA 2 aikštė
2018-03-02 21:30:00 4 turas „Pabandom“ 4-2 Patriotai NFA 2 aikštė
2018-03-03 15:30:00 4 turas „Kaunas City“ 7-5 „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2018-03-04 18:30:00 4 turas Patriotai 2-9 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2018-03-09 21:30:00 4 turas „Unified KSOK“ 3-4 "Hegelmann Junior-2" NFA 2 aikštė
2018-03-10 19:00:00 4 turas „Kaunas City“ 8-3 "Hegelmann Junior-2" NFA 2 aikštė
2018-03-10 20:10:00 5 turas „Pabandom“ 7-4 „Unified KSOK“ NFA 2 aikštė
2018-03-11 19:20:00 4 turas „Pabandom“ 3-2 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė

Kauno '17-18 Žiemos pirmenybės III divizionas B grupė

2018-02-03 16:40:00 1 turas „Fuksai“ 7-3 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2018-02-03 17:50:00 1 turas SuperSonics 4-4 Intermedix NFA 2 aikštė
2018-02-04 13:50:00 1 turas "Black seven“ 12-4 „Freda“ NFA 2 aikštė
2018-02-10 16:40:00 2 turas "Black seven“ 11-1 „Fuksai“ NFA 1 aikštė
2018-02-11 12:00:00 2 turas „Freda“ 6-2 Intermedix NFA 2 aikštė
2018-02-24 17:45:00 3 turas „Fuksai“ 6-4 „Freda“ NFA 2 aikštė
2018-02-25 12:00:00 3 turas "Black seven“ 8-2 Intermedix NFA 1 aikštė
2018-02-25 14:20:00 3 turas „Amžinai perspektyvūs“ 5-5 SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-03-03 15:30:00 4 turas Intermedix 3-4 „Fuksai“ NFA 2 aikštė
2018-03-04 18:30:00 4 turas „Freda“ 2-6 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-03-11 17:00:00 5 turas „Freda“ 6-4 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 1 aikštė
2018-03-11 18:10:00 5 turas "Black seven“ 5-6 SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-03-17 16:40:00 5 turas „Amžinai perspektyvūs“ 2-5 Intermedix NFA 2 aikštė
2018-03-18 16:10:00 5 turas „Fuksai“ 1-4 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-03-18 16:10:00 5 turas „Amžinai perspektyvūs“ 3-10 "Black seven“ NFA 2 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės I divizionas 1-4 vietos

2018-03-25 20:00:00 1 turas FK „Kaunas“ 5-5 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-03-30 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 6-3 FK „Eurostandartas“ NFA 1 aikštė
2018-04-06 19:00:00 1 turas „Žaliakalnis“ 9-5 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-04-08 18:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-3 FK „Eurostandartas“ NFA 1 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės I divizionas 5-8 vietos

2018-03-25 21:10:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 9-1 „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-03-30 21:30:00 1 turas FK „Šančiai“ 0-3 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2018-04-08 15:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 3-0 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės I divizionas 9-12 vietos

2018-03-24 16:20:00 1 turas FK „Siekis“ 3-11 „Kaišiadorys-Baltai-2“ NFA 1 aikštė
2018-03-25 21:10:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 11-5 „Ultros“ NFA 2 aikštė
2018-04-08 16:10:00 1 turas „Kaišiadorys-Baltai-2“ 13-2 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2018-04-08 17:20:00 1 turas FK „Siekis“ 3-5 „Ultros“ NFA 1 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės II divizionas 1-4 vietos

2018-03-24 17:30:00 1 turas Sparta 2-3 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2018-03-25 20:00:00 1 turas „Oniksas“ 4-8 „Eiguliai“ NFA 2 aikštė
2018-04-06 20:10:00 1 turas Sparta 5-5 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2018-04-13 19:30:00 1 turas „Santaka-Inter“ 7-2 „Eiguliai“ NFA 1 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės II divizionas 5-8 vietos

2018-03-24 18:40:00 1 turas „Bora“ 5-4 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2018-03-30 21:30:00 1 turas „Grybai“ 0-3 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2018-04-06 19:00:00 1 turas „Ruedus“ 8-3 „Bora“ NFA 2 aikštė
2018-04-13 20:40:00 1 turas „Pozityvūs“ 6-3 „Grybai“ NFA 1 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės II divizionas 9-12 vietos

2018-03-24 15:10:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 3-0 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2018-03-24 15:10:00 1 turas „Extreem“ 8-10 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2018-04-06 20:10:00 1 turas „Extreem“ 7-12 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2018-04-08 18:30:00 1 turas „Spartakas“ 10-0 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės III divizionas 1-4 vietos

2018-03-24 17:30:00 1 turas „Kaunas City“ 6-6 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2018-03-24 19:50:00 1 turas „Pabandom“ 3-3 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-04-08 15:00:00 1 turas „Pabandom“ 7-2 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2018-04-08 17:20:00 1 turas SuperSonics 1-7 „Kaunas City“ NFA 2 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės III divizionas 5-8 vietos

2018-03-24 18:40:00 1 turas Patriotai 13-2 „Fuksai“ NFA 2 aikštė
2018-03-24 19:50:00 1 turas „Baltic Transline“ 6-5 „Freda“ NFA 2 aikštė
2018-04-06 21:20:00 1 turas Patriotai 3-8 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2018-04-13 19:30:00 1 turas „Fuksai“ 0-3 „Freda“ NFA 2 aikštė

Kauno 17-18 žiemos pirmenybės III divizionas 9-12 vietos

2018-03-24 16:20:00 1 turas "Hegelmann Junior-2" 6-7 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2018-03-30 20:30:00 1 turas „Unified KSOK“ 5-4 Intermedix NFA 2 aikštė
2018-04-08 16:10:00 1 turas "Hegelmann Junior-2" 7-8 Intermedix NFA 2 aikštė
2018-04-13 20:40:00 1 turas „Unified KSOK“ 11-6 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė