Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas

2017 m. 1-2 divizionas A grupė

2017-05-10 19:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 3-2 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2017-05-11 19:30:00 1 turas FK „Šančiai“ 3-1 „Old school“ NFA 3 aikštė
2017-05-12 18:15:00 1 turas „Žaliakalnis“ 11-5 „Spartanus“ NFA 1 aikštė
2017-05-17 19:30:00 1 turas „Old school“ 1-4 FK „Arsenalas“ NFA 3 aikštė
2017-05-18 19:15:00 1 turas FK „Šančiai“ 3-4 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-05-19 18:15:00 1 turas „Žaliakalnis“ 10-1 „Old school“ NFA 1 aikštė
2017-05-24 20:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 2-2 FK „Šančiai“ NFA 3 aikštė
2017-05-25 19:10:00 1 turas FC „Standartas“ 2-2 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-05-29 19:20:00 1 turas FK „Arsenalas“ 7-1 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-05-30 19:10:00 1 turas „Old school“ 1-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2017-06-02 19:20:00 1 turas FK „Šančiai“ 2-6 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2017-06-05 19:20:00 1 turas FC „Standartas“ 3-3 „Žaliakalnis“ NFA 3 aikštė
2017-06-07 20:30:00 1 turas FK „Šančiai“ 6-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2017-06-08 20:20:00 1 turas „Old school“ 3-3 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-06-15 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 1-2 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė

2017 m. 1-2 divizionas B grupė

2017-05-10 18:15:00 1 turas „Feniksas“ 2-2 Atletas NFA 3 aikštė
2017-05-12 19:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-3 Ruedus-Craft NFA 1 aikštė
2017-05-14 12:00:00 1 turas "Black seven“ 0-0 „Tauras-Primaline“ NFA 3 aikštė
2017-05-17 18:15:00 1 turas Atletas 8-1 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2017-05-19 18:15:00 1 turas Ruedus-Craft 2-4 „Feniksas“ NFA 2 aikštė
2017-05-21 19:15:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 2-5 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2017-05-24 19:20:00 1 turas Ruedus-Craft 0-10 Atletas NFA 3 aikštė
2017-05-29 20:30:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 2-1 Atletas NFA 3 aikštė
2017-06-01 19:10:00 1 turas "Black seven“ 4-5 Ruedus-Craft NFA 3 aikštė
2017-06-01 20:20:00 1 turas FK „Kaunas“ 1-7 „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2017-06-08 19:10:00 1 turas „Feniksas“ 1-0 „Tauras-Primaline“ NFA 3 aikštė
2017-06-09 19:20:00 1 turas „Feniksas“ 8-1 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2017-06-13 20:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-1 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2017-06-14 20:30:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 9-3 Ruedus-Craft NFA 3 aikštė
2017-06-22 20:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 1-7 Atletas NFA 1 aikštė

2017 m. 3-4 divizionas

2017-05-08 18:15:00 1 turas „Oniksas“ 17-1 LSOK NFA 3 aikštė
2017-05-08 19:30:00 1 turas "Baltic Transline" 4-1 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-05-09 19:15:00 1 turas Patriotai 0-5 Intermedix NFA 3 aikštė
2017-05-12 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 1-4 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2017-05-12 18:15:00 1 turas LSOK 1-10 Patriotai NFA 2 aikštė
2017-05-12 19:30:00 1 turas „Extreem“ 1-7 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2017-05-12 19:30:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 4-2 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-05-15 19:30:00 1 turas "Feniksas-2" 3-2 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-05-15 20:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 2-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2017-05-16 19:15:00 1 turas Patriotai 3-5 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2017-05-19 18:15:00 1 turas SuperSonics 3-1 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-05-21 18:00:00 1 turas "Fuksai" 3-5 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-05-22 18:15:00 1 turas "Feniksas-2" 1-5 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-05-22 19:20:00 1 turas LSOK 2-6 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-05-22 20:30:00 1 turas FK „Siekis“ 4-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2017-05-23 20:30:00 1 turas SuperSonics 4-4 Intermedix NFA 3 aikštė
2017-05-24 18:15:00 1 turas Patriotai 0-1 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-05-25 20:20:00 1 turas Intermedix 5-3 LSOK NFA 3 aikštė
2017-05-29 18:15:00 1 turas LSOK 0-6 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-05-30 20:20:00 1 turas FK „Siekis“ 5-4 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2017-05-31 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 4-0 SuperSonics NFA 3 aikštė
2017-05-31 19:20:00 1 turas "Feniksas-2" 9-2 LSOK NFA 3 aikštė
2017-05-31 20:30:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 3-2 Intermedix NFA 3 aikštė
2017-06-02 18:15:00 1 turas „Grybai“ 1-4 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2017-06-02 18:15:00 1 turas Patriotai 3-6 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2017-06-02 19:20:00 1 turas SuperSonics 1-3 "Feniksas-2" NFA 2 aikštė
2017-06-02 20:30:00 1 turas FK „Siekis“ 14-0 LSOK NFA 2 aikštė
2017-06-04 18:00:00 1 turas „Extreem“ 6-2 "Fuksai" NFA 1 aikštė
2017-06-05 18:15:00 1 turas "Baltic Transline" 2-3 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2017-06-05 20:30:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 5-2 LSOK NFA 3 aikštė
2017-06-06 19:10:00 1 turas Intermedix 2-2 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-06-07 18:15:00 1 turas „Extreem“ 2-3 SuperSonics NFA 3 aikštė
2017-06-07 19:20:00 1 turas FK „Siekis“ 9-2 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-06-09 18:15:00 1 turas Patriotai 1-3 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2017-06-09 19:20:00 1 turas FK „Siekis“ 2-5 SuperSonics NFA 2 aikštė
2017-06-09 20:30:00 1 turas „Oniksas“ 1-4 „Grybai“ NFA 2 aikštė
2017-06-09 20:30:00 1 turas Intermedix 1-0 "Baltic Transline" NFA 1 aikštė
2017-06-11 19:10:00 1 turas Patriotai 2-2 "Fuksai" NFA 3 aikštė
2017-06-12 18:15:00 1 turas FK „Siekis“ 2-2 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-06-12 19:20:00 1 turas „Oniksas“ 4-1 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-06-12 20:30:00 1 turas SuperSonics 3-0 LSOK NFA 3 aikštė
2017-06-13 18:15:00 1 turas Intermedix 4-5 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-06-13 19:20:00 1 turas Patriotai 1-6 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-06-15 18:15:00 1 turas Patriotai 1-3 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-06-15 19:20:00 1 turas „Oniksas“ 4-1 SuperSonics NFA 3 aikštė
2017-06-16 18:15:00 1 turas „Grybai“ 1-5 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2017-06-16 19:20:00 1 turas Intermedix 2-5 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-06-16 20:30:00 1 turas "Fuksai" 0-2 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2017-06-19 18:15:00 1 turas "Baltic Transline" 6-1 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-06-19 19:20:00 1 turas „Oniksas“ 4-2 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-06-19 20:30:00 1 turas "Fuksai" 1-1 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-06-21 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 0-2 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-06-21 19:20:00 1 turas Intermedix 3-3 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-06-22 18:15:00 1 turas Patriotai 1-4 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-06-22 19:20:00 1 turas LSOK 1-6 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-06-26 18:15:00 1 turas „Grybai“ 4-2 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-06-26 19:20:00 1 turas Patriotai 2-0 SuperSonics NFA 3 aikštė
2017-06-26 20:30:00 1 turas Intermedix 2-5 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2017-06-27 20:30:00 1 turas LSOK 0-3 "Fuksai" NFA 3 aikštė
2017-06-28 19:20:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 3-1 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-07-16 19:00:00 1 turas „Oniksas“ 5-0 "Fuksai" NFA 3 aikštė
2017-07-19 19:00:00 1 turas Patriotai 0-4 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-07-23 19:00:00 1 turas "Fuksai" 4-2 Intermedix NFA 3 aikštė
2017-07-24 19:00:00 1 turas "Baltic Transline" 2-0 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2017-07-24 20:10:00 1 turas "Feniksas-2" 4-9 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-07-30 12:00:00 1 turas "Fuksai" 3-3 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-08-01 19:00:00 1 turas „Grybai“ 7-1 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-08-01 20:10:00 1 turas FK „Siekis“ 2-2 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-08-06 12:00:00 1 turas "Fuksai" 0-14 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2017-08-07 19:00:00 1 turas „Oniksas“ 5-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2017-08-08 19:00:00 1 turas „Extreem“ 8-3 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-08-16 19:00:00 1 turas "Baltic Transline" 5-3 SuperSonics NFA 3 aikštė
2017-08-16 20:10:00 1 turas Intermedix 2-5 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2017-08-20 18:00:00 1 turas "Baltic Transline" 6-4 "Fuksai" NFA 3 aikštė
2017-08-23 18:30:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 0-2 SuperSonics NFA 3 aikštė
2017-08-27 11:00:00 1 turas SuperSonics 1-2 "Fuksai" NFA 3 aikštė
2017-09-04 18:00:00 1 turas „Extreem“ 3-2 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-09-04 19:10:00 1 turas LSOK 3-11 "Baltic Transline" NFA 1 aikštė

2017 m. 1 divizionas

2017-08-03 18:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 7-0 „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2017-08-17 20:30:00 1 turas Atletas 1-0 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2017-08-21 19:45:00 1 turas FK „Kaunas“ 2-7 FK „Šančiai“ NFA 3 aikštė
2017-08-24 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 5-2 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2017-08-25 18:30:00 1 turas Atletas 4-0 „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2017-08-29 18:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 2-3 „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2017-08-29 19:30:00 1 turas FK „Šančiai“ 3-6 „Žaliakalnis“ NFA 3 aikštė
2017-08-30 19:15:00 1 turas FK „Arsenalas“ 1-3 Atletas NFA 3 aikštė
2017-09-08 19:10:00 1 turas FK „Arsenalas“ 3-3 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2017-09-08 20:20:00 1 turas FK „Kaunas“ 3-3 Atletas NFA 1 aikštė
2017-09-11 19:00:00 1 turas FK „Arsenalas“ 2-4 FK „Šančiai“ NFA 3 aikštė
2017-09-14 19:00:00 1 turas „Feniksas“ 2-0 FK „Šančiai“ NFA 3 aikštė
2017-09-18 18:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 2-1 „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2017-09-20 18:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 1-3 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2017-09-21 18:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 8-0 „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2017-09-26 18:15:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-8 „Žaliakalnis“ NFA 3 aikštė
2017-09-29 19:15:00 1 turas „Žaliakalnis“ 3-0 FK „Šančiai“ NFA 1 aikštė
2017-10-06 18:30:00 1 turas FK „Šančiai“ 3-8 Atletas NFA 2 aikštė
2017-10-06 18:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 2-6 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2017-10-08 12:00:00 1 turas FK „Arsenalas“ 0-0 Atletas NFA 3 aikštė
2017-10-13 19:15:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-2 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2017-10-13 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 7-1 Atletas NFA 1 aikštė
2017-10-15 12:15:00 1 turas „Feniksas“ 6-0 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2017-10-15 13:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 2-3 FK „Šančiai“ NFA 3 aikštė
2017-10-20 19:15:00 1 turas FK „Šančiai“ 4-2 „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2017-10-22 12:15:00 1 turas „Feniksas“ 0-3 Atletas NFA 3 aikštė
2017-10-22 13:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 1-11 FK „Šančiai“ NFA 3 aikštė

2017 m. 2 divizionas

2017-07-13 21:00:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 5-2 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2017-08-17 18:45:00 1 turas „Spartanus“ 1-5 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2017-08-17 20:00:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 4-4 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2017-08-22 18:30:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 4-2 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-08-22 19:45:00 1 turas FC „Standartas“ 2-1 „Old school“ NFA 3 aikštė
2017-08-24 19:15:00 1 turas „Old school“ 3-2 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2017-08-30 18:00:00 1 turas „Old school“ 2-3 Ruedus-Craft NFA 3 aikštė
2017-09-05 18:00:00 1 turas Ruedus-Craft 3-3 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-09-05 19:10:00 1 turas FC „Standartas“ 2-2 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2017-09-08 18:00:00 1 turas "Black seven“ 2-0 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-09-08 19:10:00 1 turas Ruedus-Craft 1-3 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2017-09-12 18:30:00 1 turas "Black seven“ 3-3 Ruedus-Craft NFA 3 aikštė
2017-09-17 14:30:00 1 turas „Old school“ 2-7 „Tauras-Primaline“ NFA 1 aikštė
2017-09-24 14:20:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 2-2 Ruedus-Craft NFA 3 aikštė
2017-09-25 18:15:00 1 turas „Spartanus“ 5-1 „Old school“ NFA 2 aikštė
2017-09-27 18:15:00 1 turas FC „Standartas“ 2-1 „Old school“ NFA 3 aikštė
2017-09-28 18:15:00 1 turas "Black seven“ 0-2 Ruedus-Craft NFA 3 aikštė
2017-10-01 13:10:00 1 turas „Tauras-Primaline“ 9-4 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-10-08 17:00:00 1 turas „Old school“ 2-6 „Tauras-Primaline“ NFA 3 aikštė
2017-10-09 20:30:00 1 turas Ruedus-Craft 3-2 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2017-10-16 20:30:00 1 turas „Spartanus“ 1-2 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2017-10-20 19:15:00 1 turas "Black seven“ 1-1 „Spartanus“ NFA 2 aikštė
2017-10-20 20:30:00 1 turas Ruedus-Craft 3-2 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2017-10-22 14:45:00 1 turas „Old school“ 4-4 „Spartanus“ NFA 3 aikštė

2017 m. 3 divizionas

2017-09-08 18:00:00 1 turas „Oniksas“ 0-4 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė
2017-09-10 16:00:00 1 turas FK „Siekis“ 5-3 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2017-09-11 18:00:00 1 turas „Grybai“ 2-4 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-09-13 18:30:00 1 turas „Extreem“ 2-0 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2017-09-17 15:40:00 1 turas FK „Siekis“ 0-0 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-09-29 18:00:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 0-3 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2017-09-29 18:00:00 1 turas FK „Siekis“ 3-3 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2017-09-29 19:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 5-0 „Grybai“ NFA 2 aikštė
2017-10-03 18:15:00 1 turas „Extreem“ 0-4 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2017-10-04 18:00:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 0-0 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-10-08 14:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 6-0 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-10-08 15:40:00 1 turas „Oniksas“ 2-2 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2017-10-10 18:00:00 1 turas „Oniksas“ 6-1 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2017-10-13 18:00:00 1 turas „Grybai“ 2-4 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2017-10-13 19:15:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 0-2 FK „Siekis“ NFA 2 aikštė
2017-10-13 20:30:00 1 turas "Baltic Transline" 3-3 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2017-10-15 11:00:00 1 turas „Oniksas“ 6-2 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-10-15 14:45:00 1 turas „Grybai“ 1-3 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2017-10-19 20:30:00 1 turas FK „Siekis“ 2-4 "Baltic Transline" NFA 3 aikštė
2017-10-20 18:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 2-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė

2017 m. 4 divizionas

2017-09-08 20:20:00 1 turas SuperSonics 1-0 Intermedix NFA 2 aikštė
2017-09-10 17:00:00 1 turas "Fuksai" 6-1 Patriotai NFA 3 aikštė
2017-09-10 18:10:00 1 turas LSOK 4-7 "Feniksas-2" NFA 3 aikštė
2017-09-17 13:20:00 1 turas "Fuksai" 3-0 LSOK NFA 3 aikštė
2017-09-23 15:00:00 1 turas Patriotai 4-3 Intermedix NFA 3 aikštė
2017-09-24 13:10:00 1 turas "Feniksas-2" 2-2 "Fuksai" NFA 3 aikštė
2017-09-29 20:30:00 1 turas SuperSonics 9-2 "Feniksas-2" NFA 2 aikštė
2017-10-01 12:00:00 1 turas "Feniksas-2" 6-4 Patriotai NFA 3 aikštė
2017-10-02 18:15:00 1 turas LSOK 5-8 Intermedix NFA 3 aikštė
2017-10-05 18:00:00 1 turas Patriotai 5-2 LSOK NFA 3 aikštė
2017-10-08 11:00:00 1 turas Intermedix 4-3 "Fuksai" NFA 3 aikštė
2017-10-08 13:15:00 1 turas SuperSonics 2-2 Patriotai NFA 3 aikštė
2017-10-13 18:00:00 1 turas LSOK 0-3 SuperSonics NFA 2 aikštė
2017-10-15 16:00:00 1 turas "Fuksai" 2-8 SuperSonics NFA 3 aikštė