Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Vasaros pirmenybių kovos persikelia į divizionus

Vasaros pirmenybių kovos persikelia į divizionus

2022 m. Kauno Vasaros 7x7 pirmenybių komandos, pagal grupėse pasiektus rezultatus, toliau pasidalino į I ir II divizionus, kuriuose kovos dėl pirmenybių apdovanojimų. 

I divizione varžysis 9 komandos, kurios čia startuos iš skirtingų pozicijų - grupėse iškovoti taškai perkelti ir į divizionus. Su 9 taškais startuos "Feniksas-Ryterna", "KTU United" ir "Super Sonics", su 7 taškais - "FKG Garliavos United" ir "Šančių Vėtra", su 6 taškais - "Ruedus" ir "PersonalBest" , su 4 taškais - "Old school". Paskutinė I diviziono komanda paaiškės ketvirtadienį, kuomet tarpusavyje susitiks "Hegelmann Staff" (4 taškai) ir "Duokim garo" (0 taškų) komandos - jei "Hegelmann Staff" nesukurs stebuklo ir nelaimės bent 10 įvarčių persvara, I divizione su 4 taškais atsidurs "Baltic Transline". 

Jau aiškios 9 iš 10 II divizono komandų. Čia ko gero atsidurs ir "Hegelmann Staff" komanda".  Dėl II diviziono medalių kovos "Entry" (6 taškai), "Standartas" (4), "Perspektyvūs", "Kauno medikas", "Top Transporte-Extreem" (visi - po 3 taškus), "KTU gardas" ir "Partizanai" (po 1 tašką), "Inferno" (0 taškų) ir "Duokim garo". 

Geriausių snaiperių sąraše kol kas pirmauja "Šančių Vėtros" lyderis Elvinas Derevianko (12 įvarčių), dvigubai lenkiantis "Fenikso-Ryternos" rezultatyviausią žaidėją Mindaugą Zlatkų (6 įvarčiai). 3-5 vietas pirmenybių rezultatyviausių žaidėjų sąraše su 5 pelnytais įvarčiais dalinasi Matas Gecevičius ("FKG Garliavos United"), Dovydas Monkus ("Baltic Transline") ir Dainius Stražauskas ("KTU United"). 

---------

Rungtynių nuotraukų galerijas galite rasti čia.