Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities salės futbolo mėgėjų lygoje sužaistas ketvirtas turas.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR seimo narė Greta Kildišienė

Sužaidus keturis turus lyderio pozicijos neužleidžia „Husarų“ ekipa, tačiau kelios ekipos yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau.

Pirmose turo rungtynėse susitiko „Baltic – Flora Express“ ir „Pasvalys“. Turo anonse SK „Stop“ vadovas spėjo, kad šios rungtynės bus turo puošmena, jo žodžiai visiškai pasitvirtino . Pirmąjį rungtynių įvartį išvydome 8-ąją rungtynių minutę, kai į priekį išsiveržė „Baltic – Flora Express“, tačiau po minutės „Pasvalys“ atsakė dviem tiksliai smūgiais ir persvėrė rezultatą savo naudai – 1:2.  „Baltic – Flora Express“ ekipai prireikė šešių minučių rezultatą išlyginti, o dar sužaidus dvi minutes pavyko antrą kartą šiose rungtynėse išsiveržti į priekį – 3:2. Per likusias kėlinio minutes komandos toliau keitėsi pavojingais epizodais, tačiau pasižymėti nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje „Pasvalys“ išlygino rezultatą, tačiau 33-ąją minutę į priekį vėl išsiveržė „Baltic – Flora Express“. 35-ąją minutę „Pasvalys“ atsakė tiksliu smūgiu ir rezultatas vėl buvo lygus – 4:4.  Ilgai lygus rezultatas neišsilaikė ir jau kitos atakos metu „Pasvalys“ buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo, „Baltic – Flora Express“ priekyje – 5:4.  Įtampą rungtynėse išliko iki pat varžybų pabaigos, „Pasvalys“ bandė dar kartą lyginti rezultatą, tačiau bandymai buvo bevaisiai, tuo tarpu „Baltic – Flora Express“ galutinį smūgį sudavė 48-ąją minutę, kai pasiuntė dar vieną įvartį į varžovų ginamus vartus. Sunkią pergalę Pasvalyje iškovojo „Baltic – Flora Express“ rezultatu – 6:4.

Antrose turo rungtynėse „FK Orfa“ ir „Hetrikas“ . Rungtynės prasidėjo ganėtinai ramiu komandų tempu, ekipoms ganėtinai sunkiai sekėsi rengti pavojingas atakas. Galiausiai 9-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „FK Orfa“. Po praleisto įvarčio „Hetrikas“ nepasimetė ir toliau įnirtingai bandė atsitiesti ir išlyginti rezultatą, tačiau bandymai buvo nesėkmingi. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „FK Orfa“ pelnydama du įvarčius sudavė labai stiprų smūgį „Hetrikui“ ir išsiveržė į priekį – 3:0. Antrajame kėlinyje žaidimo tempas išliko toks pat, nors „FK Orfa“ turėjo svarų pranašumą, tačiau pamiršti apie gynybą negalėjo nei minutei, nes „Hetrikas“ sulaukęs menkiausios progos bandydavo atakas užbaigti smūgiais. „FK Orfa“ 35-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį ir jau buvo priekyje – 4:0. Praleistas ketvirtas įvartis nenumalšino „Hetriko“ ryžto atsitiesti, galiausiai 47-ąją jiems pavyko pelnyti paguodos įvartį. Rungtynės baigėsi „FK Orfos“ pergale rezultatu – 4:1.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „FK 2000“ ir „Drąsutis“. Lygiose rungtynėse buvo pranašesnis „Drąsutis“. Rungtynės prasidėjo lygiu abiejų komandų žaidimu, todėl pirmąjį įvartį išvydome tik 17-ąją rungtynių minutę, kai į priekį išsiveržė „Drąsutis“. Po praleisto įvarčio „FK 2000“ nesnaudė ir jau 19-ąją minutę rezultatą išlygino – 1:1. Vis dėl to „Drąsučio“ ekipai prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pavyko antrą kartą rungtynėse išsiveržti į priekį – 1:2. Po pertraukos žaidimo tempas išliko toks pat kaip pirmajame kėlinyje. Sužaidus keturias minutes antrajame kėlinyje „FK 2000“  pavyko rezultatą išlyginti – 2:2. Tačiau lemiamą rungtynių įvartį 32-ąją minutę įmušė „Drąsutis“- 2:3 . Per likusį kėlinio laiką abi komandos toliau bandė pasižymėti, tačiau bandymai buvo nesėkmingi. Pergalė rungtynėse šventė „Drąsutis“ rezultatu – 3:2.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Pirmoji Armada“ . Įtemptose ir permainingose rungtynėse komandos pasidalino po tašką. Rungtynės palankiau prasidėjo „Autosmilgos“ ekipai, kuri buvo išsiveržusi į priekį – 2:0. Tačiau po šalto dušo „Pirmoji Armada“ atsitiesė ir rezultatą sugebėjo išlyginti. Toliau komandos demonstravo apylygį žaidimą, tiek viena tiek kita ekipa būdavo besivejančiųjų vaidmenyje. Likus žaistus kelias minutes „Pirmoji Armada“ pirmavo – 5:4, tačiau persvaros iki rungtynių pabaigos išlaikyti nepavyko, nes tiksint paskutinioms varžybų sekundėms „Autosmilgai“ pavyko rezultatą išlyginti ir išplėšti tašką rungtynėse. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu – 5:5.

Penktose turo rungtynėse susitiko SK „Stop“ ir „Šaltinis“. Į 6-uką taikanti SK „Stop“ ekipa toliau užtikrintai žingsniuoja pirmenybėse. Rungtynės prasidėjo greitomis „Stop“ atakomis, ko pasekoje sužaidus dešimt minučių rezultatas buvo – 4:0. Po šalto dušo rungtynių pradžioje „Šaltinis“ bandė atsitiesti. Šiek tiek atsipalaidavusi „Stop“ ekipa 11-ą ir 13-ą minutėmis du kartus buvo priversta traukti kamuolį iš savo vartų tinklo – 4:2. Praleidę du įvarčius „Stop“ jau po minutės atsakė tiksliu smūgiu į „Šaltinio“ ginamus vartus. Vis dėl to „Šaltinio“ ekipai sužaidus dar kelias minutes pavyko rezultatą sušvelninti dar labiau – 5:3. Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė, „Stop“ visiškai kontroliavo žaidimo eigą ir nebeleido „Šaltinio“ ekipai šiose rungtynėse pagalvoti apie taškus. Antrojo kėlinio eigoje „Stop“ pelnė net devynis įvarčius, tuo tarpu „Šaltinis“ atsakė dviem tiksliai smūgiais. Pergalę rungtynėse šventė SK „Stop“ rezultatu – 14:5.

Šeštose turo rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Husarai“ . Dviejų vienodo pajėgumo komandų susitikime nepamatėme labai įtemptos kovos. Jau 1-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „Husarai“. 10-ąją rungtynių minutę „Uliūnams“ rezultatą pavyko išlyginti. Lygaus rezultato komandoms ilgai išlaikyti nepavyko, po šešių minučių „Husarai“ jau pirmavo – 1:4. Po minutės „Uliūnai“ rezultatą sušvelnino, tačiau po penkių minučių trijų įvarčių persvarą atstatė „Husarai“ – 2:5. Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais, „Husarai“ pelnė du įvarčius, tuo tarpu „Uliūnai“ atsakė vienu tiksliu smūgiu – 3:7. Įvarčiai dar kartą pasipylė likus žaisti penkias minutės, du kartus vėl pasižymėjo „Husarai“ , o „Uliūnai“ vėl atsakė vienu tiksliu smūgiu. Pergalę rungtynėse šventė „Husarai“ rezultatu – 9:4.

Apie artėjančio turo dvikovas ir salės futbolo sezoną pasikalbėjome su „Uliūnų“ komandos vadovu Dariumi Taruliu.

„Sezono pradžią vertinu neblogai, dvi pergalės iš trijų galimų nėra prastas rezultatas. Žinoma, dar trūksta susižaidimo ir traumos neaplenkė komandos (net trys žaidėjai patyrė traumų), bet mes nenuleisime rankų ir sieksime pergalių. Mūsų komandoje nuo praeitų metų futsal pirmenybių atsirado pasikeitimų. Pagrindinis pasikeitimas - turime du naujus vartininkus, kurie puikiai įsiliejo į žaidimą, taip pat prisijungė papildomi du puolėjai ir trys gynėjai. Nors branduolys lieka toks pat, bet ir nauji žaidėjai puikiai pritampa prie mūsų žaidimo. Tikslai paprasti - pagerinti žaidimą, kad būtu malonu ir žaisti, ir žiūrėti. O dėl pozicijos lentelėje, tai esame tikrai neprasta komanda, kuri be kovos nepasiduoda, todėl norėtume patekti tarp pirmo penketuko.“

Pirmose turo rungtynėse susitiks „Pasvalys“ ir „FK 2000“. Vis geresnį žaidimą demonstruojantis „Pasvalys“ gali sukelti problemų, bet kuriai ekipai, tačiau jau ne vienose rungtynėse „FK 2000“ parodė, kad gali žaisti kaip lygus su bet kokiu varžovu. Rungtynėms prognozuojamas rezultatas – 6:2 „Pasvalio“ naudai.

Antrose turo rungtynėse susitiks „Pirmoji Armada“ ir „Baltic -  Flora Express“. Kol kas be pralaimėjimų žaidžianti „Baltic – Flora Express“ egzaminuos „Pirmąją Armadą“, kuriai tik praeitame ture pavyko iškovoti pirmuosius taškus šiose pirmenybėse. „Uliūnų“ vadovas prognozuoja, kad pergalę švęs „Baltic – Flora Express“ rezultatu  - 10:2.

Trečiose turo rungtynėse susitiks „Šaltinis“ ir „FK Orfa“. Akistata tarp daugiausiai įvarčių pirmenybėsę praleidusios „Šaltinio“ komandos ir mažiausiai įvarčių praleidusios ir drausmingą gynybą demonstruojančios „FK Orfos“. Donatas Tarulis spėja, kad rungtynėse pergalę švęs „FK Orfa“ rezultatu – 15:1.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiks „Husarai“ ir „Autosmilga“.  Po praeitame ture pelnytos užtikrintos pergalės „Husarai“ ant bangos, todėl „Autosmilgai“ sustabdyti pirmenybių lyderius gali būti sudėtinga. Rungtynėms prognozuojamas rezultatas – 8:2 „Husarų“ naudai.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Baltic – Flora Express“ ir „FK 2000“. Abiejoms ekipoms tai bus antrosios rungtynės šią savaitę, todėl ekipos gali būti nepilnai atsistačiusios. Donatas Tarulis prognozuoja, kad pergalę rungtynėse švęs „Baltic – Flora Express“ rezultatu – 7:3.

Šeštose turo rungtynėse susitiks „Hetrikas“ ir „Uliūnai“. Abi ekipos praeitame ture patyrė pralaimėjimus, todėl tai puiki proga atsitiesti abejoms ekipoms. Donatas Tarulis prognozuoja pergalę savo komandai rezultatu – 5:1.