Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Oficialiai baigėsi Kauno Vasaros 7x7 sezonas

Oficialiai baigėsi Kauno Vasaros 7x7 sezonas

Rugsėjo 8 d. apdovanojimų įteikimo švente buvo oficialiai uždarytas 2022 m. Kauno Vasaros 7x7 pirmenybių sezonas. 

Šiemet pirmenybėse dalyvavo 19 komandų, kurios iš pradžių varžėsi penkiose grupėse, o vėliau pagal jose pasiektus rezultatus kovas tęsė I ir II divizionuose.

I divizionas

I divizione jau trečią vasarą iš eilės stipriausia komanda tapo FK „Feniksas-Ryterna“ (33 taškai), šį sezoną laimėję visas 10 žaistų rungtynių. Antroji vieta atiteko „KTU United“ (25 taškai) kolektyvui, kuris dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato su „Šančių Vėtra“, viena vieta pagerino praėjusių metų pasiektą rezultatą. Pirmą kartą komandos istorijoje I diviziono medalius iškovojo „Šančių Vėtra“ (25 taškai), kurie 2021 m. sezone buvo stipriausi II divizione.

Rezultatyviausiu I diviziono žaidėju be didesnės konkurencijos tapo „Šančių Vėtros“ puolimo lyderis Elvinas Derevianko, pelnęs net 31 įvartį ir ženkliai aplenkęs artimiausius konkurentus – Justą Česnavičių iš „Old school“ (12 įvarčių), komandos draugą Elviną Anzą (11 įvarčių) bei du po 11 įvarčių pelniusius čempionų atstovus – Mindaugą Zlatkų ir Justiną Zagurską.

1 vieta – FK „Feniksas-Ryterna“

2 vieta – „KTU United“

3 vieta – „Šančių Vėtra“.

Naudingiausias žaidėjas – Audrius Labanauskas (FK „Feniksas-Ryterna“).

Rezultatyviausias žaidėjas – Elvinas Derevianko  („Šančių Vėtra“) – 31 įvartis.

Geriausias vartininkas – Andrius Samplinskas (FK „Feniksas-Ryterna“).

II divizionas

II divizione intriga dėl pirmosios vietos laikėsi iki pat paskutinių pirmenybių rungtynių – tiek jose, tiek ir čempionate triumfavo „Standarto“ komanda, surinkusi 25 taškus. Po 24 taškus surinko „Duokim garo“ ir „Top Transporte-Extreem“ kolektyvai – antrąją vietą dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio pasiekė „Duokim garo“. Tokį rezultatą II divizione pastarieji užfiksuoja jau trečius metus iš eilės.

Geriausiu II diviziono snaiperiu tapo nugalėtojų atstovas Artūras Armonas, pelnęs 17 įvarčių ir vos 3 tiksliais smūgiais aplenkęs savo komandos draugą Vaidą Staniūną. Rezultatyviausiųjų trejete - ir „Top Transporte-Extreem“ puolimo lyderis Julius Kizla (11 įvarčių).

1 vieta – FC „Standartas“. 

2 vieta – „Duokim garo“

3 vieta – „Top Transporte-Extreem“

Naudingiausias žaidėjas – Raimondas Beiga (FC „Standartas“)

Rezultatyviausias žaidėjas – Artūras Armonas (FC „Standartas“)– 15 įvarčių.

Geriausias vartininkas – Domantas Lukša („Duokim garo“).

-------------------------

Apdovanojimų šventės nuotraukų galeriją galite pamatyti - čia.