Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

LFML 2021/22 Žiemos pirmenybių apžvalga!

LFML 2021/22 Žiemos pirmenybių apžvalga!

LFML 2021/22m. Kauno Žiemos pirmenybių I/II diviziono komandos išsiskirstė į ir II divizionus bei naujas grupes, kuriose varžysis dėl vietos finaliniuose etapuose, kai tuo tarpu III diviziono komandoms trūksta labai nedaug, kad būtų pasiruošusios „Didžiosios taurės“ ir „Mažosios taurės“ etapams!


I divizionas

Sužaidus net 100 rungtynių, I/II diviziono komandos pasidalino į atskirus, ir II divizionusI diviziono komandos, išsiskirstė į dvi, ir F grupes:

E grupė „Atletas“, „KTU United“, „Hegelmann Power“, „Vytauto Didžiojo Universitetas“ ir „Pozityvūs“.

F grupė - FK „Tauras“, FK „Feniksas-Ryterna“, FK „Virpstas“, „SuperSonics“, „Sparta“.

E grupėje nusimato ne viena arši kova, kadangi grupės ir viso turnyro favoritai, „Atletas“, nėra pralaimėję nei vienų rungtynių, kas yra papildoma motyvacija kitoms komandoms - įrodyti, jog jie gali būti pirmieji, kurie priveres, vienus iš turnyro favoritų suklupti! Ši grupė, taip pat, gali pasigirti turinti naudingiausią pirmenybių žaidėją - „Pozityvūs“ komandoje žaidžaintį - Paulių Sirotavičių, kuris su savo komanda turės pasistengti, kadangi į šią grupę, „Pozityvūs“ atsinešė prasčiausią įvarčių santykį. Tarp likusių komandų, gali užvirti įdomiausios kovos - nei viena iš šių komandų kol kas nežaidė tarpusavyje, o savo ankstesnėse grupėse pasirodė labai panašiai - „KTU United“ pateko su 9 taškais (+11 įv. santykis), „Hegelmann Power“ su 10 taškų (+20 įv. santykis) ir „Vytauto didžiojo Universitetas“ - 9 taškai (+18 įv. santykis).

F grupėje situacija ne ką prastesnė - FK „Feniksas-Ryterna“ yra tokioje pačioje pozicijoje kaip ir E grupės lyderiai „Atletas“, todėl pamatyti, kaip ši komanda žaidžia, su taikiniu ant nugaros, turėtų būti be galo įdomu kitos grupės futbolininkams, kurie galvoja apie aukščiausias vietas! Taip pat, verta paminėti, jog būtent FK „Feniksas-Ryterna“ yra komanda į kitą etapą perėjusi su geriausiu įvarčių santykiu - net +38 įvarčių santykis(47 - įmušti įvarčiai, 9 - praleisti). Nors šioje grupėje, lyderiai yra ganėtinai aiškūs, kitos komandos tikrai nėra iš tų, kurias būtų lengva įveikti, o tą įrodo tai, jog FK „Tauras“, FK „Virpstas“, „SuperSonics“ bei „Sparta“ yra vienos iš geriausiai besiginančių komandų visame turnyre!


II divizionas

Komandos, kurios po I/II diviziono kovų nepateko į I divizioną, savo kovas tęsia II divizione. Lygiai taip pat, kaip ir anksčiau minėto diviziono komandos, II-ojo diviziono futbolininkai pasidalino į dvi grupes - G ir H.

G grupė: FK „Gelgaudiškis“, FC „Fusion“, FK „Arsenalas“, „Ruedus“, FC „Standartas“, „Old School“;

H grupė: „Šančių Vėtra“, „Šturmas“, FKG „Garliavos-United“, „Capital Kaunas“, FK „Kaunas“, „Aukštieji Šančiai“.

Jeigu I divizione buvo aiškūs lyderiai, kurie galėjo pasigirti nepralaimėtomis rungtynėmis ar puikiais įvarčių santykiais, II diviziono grupės atvirkščiai - turi komandų, kurioms, deja, dar neteko pajausti pergalės šiose pirmenybėse. G grupėje žaidžiančios „Old School“ ir FC „Standartas“ yra būtent tos komandos, kurios ieškos pirmos pergalės, o prasidedant kovoms dėl svarbiausių pozicijų, nėra geresnio laiko paieškoms!

H grupė pasižymi išskirtinumais - „Šančių Vėtra“, žaidžianti būtent šioje grupėje turi vieną iš geriausių visų pirmenybių snaiperių - Elviną Deverianko, kuris II divizione užtikrintai pirmauja rezultatyviausiųjų žaidėjų sąraše! Šioje grupėje taip pat rungtyniauja dvi, blogiausius įvarčių santykius atsinešusios, komandos - „Capital Kaunas“(-40) ir „Aukštieji Šančiai“(-41), bet šiame divizione visos komandos yra lygios ir gali pateikti staigmenų, todėl nepaisant sunkių, I/II diviziono kovų, negalima nurašyti nei vienos komandos!


III divizionas

III divizionas jau perkopė pusiaukėlę - sužaistos beveik visos rungtynės prieš komandoms pasidalijant į „Didžiosios Taurės“ bei „Mažosios Taurės“ turnyrus. Kol kas, aiškūs trečio diviziono favoritai yra „Baltic Transline“ futbolininkai, kurie nepralaimėjo nei vienų rungtynių (tokiu pasiekimu pasigirti gali kitos, B grupės, „Personal Best“ komandos futbolininkai, tačiau jiems dar reikia sužaisti vienerias rungtynes). Pamiršti negalima ir vienos aktyviausių šio diviziono komandų - „Unified KSOK“ kurie įmušė, daugiausiai įvarčių visame, III divizione - net 43 įvarčius (įv. santykis +26), o taikliausias, šios komandos žaidėjas, Dominikas Morkūnas, rikiuojasi penktas, tarp daugiausiai įvarčių įmušusių, visų pirmenybių žaidėjų! Šiame divizione taip pat nėra nei vienos komandos, kuri nebūtų laimėjusi bent kartą, kas tik patvirtina, jog tarp šių komandų - niekas nėra aišku, kol neužkabinti medaliai, o „Mažosios“ bei „Didžiosios“ taurės turnyrai bus be galo įdomūs bei daug žadantys!

 

Komandoms žengiant į svarbiausias kovas, linkime sekmės bei žaisti garbingai, o artėjančių, svarbiausių, rungtynių akimirkas bei naujienas sekti galite LFML Facebook puslapyje!