Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Vasaros pirmenybėse Kaune stipriausi -  FK „Feniksas"!

Vasaros pirmenybėse Kaune stipriausi - FK „Feniksas"!

Paaiškėjo stipriausios 2021 m. LFML Kauno Vasaros 7x7 pirmenybių I diviziono komandos. 

I divizione liko nesužaistos vienerios rungtynės, tačiau jų rezultatas galutinei komandų rikiuotei turnyrinėje lentelėje jau nebeturės. 

I divizione antrus metus iš eilės triumfavo FK "Feniksas", iš viso per 10 sužaistų rungtynių pasiekęs 9 pergales ir kartą sužaidęs lygiosiomis. Artimiausius varžovus 5 taškais aplenkęs "Feniksas" savo dominavimą pademonstravo ir tampant tiek rezultatyviausia, tiek ir geriausiai besigynusia diviziono komanda.

Praėjusią vasarą I divizione 3-ąja iškovota vieta debiutavę "Super Sonics", šiais metais palypėjo dar laipteliu aukščiau. Vos kartą per visą sezoną pralaimėjimo kartėlį pajautusi "Super Sonics" buvo vienintelė komanda, "atėmusi" taškus iš "Fenikso" (komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1). 

Prizininkų medaliais pasipuoš ir "KTU United" kolektyvas, praėjusiais metais triumfavęs II divizione. Iš grupių etapo maksimalų taškų skaičių į I diviziono kovas "atsinešę" "KTU United" vėliau pasiekė 3 pergales ir patyrė tiek pat pralaimėjimų ir nuo antroje vietoje likusių varžovų atsiliko tik 2 taškais. 

4-oje vietoje liko dar viena stipriausiųjų diviziono debiutantė "Hegelmann Power" komanda, kuri paskutiniajame ture 6:2 įveikė "Standartą" - taip abi komandos liko su 18 taškų savo kraityje. Dėl paskutinių pralaimėtų rungtynių "Standartui" teko tenkintis 5-ąja vieta. 

Kiek toliau nuo 5-osios vietos liko "Onikso" (6-oji vieta) ir "Old school" (7-oji vieta) komandos. Šiuo metu komandas skiria 4 taškai, jos kitą savaitę tarpusavio rungtynėmis oficialiai baigs šių pirmenybių I diviziono kovas. 

-------

Apie geriausius I diviziono žaidėjus (naudingiausią bei rezultatyviausią žaidėją ir geriausią vartininką) paskelbsime artimiausiu metu. 

------

Šiuo metu dar vyksta atkaklios kovos dėl medalių II ir III divizione. Turnyrines lenteles galite pamatyti čia