Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Vasara 2020

Kaunas Vasara 2020 - A grupė

2020-06-16 18:30:00 1 turas „KTU United“ 1-4 SuperSonics NFA 3 aikštė
2020-06-17 19:40:00 1 turas FK "Lietava" 13-0 Didalis NFA 3 aikštė
2020-06-18 18:30:00 1 turas „Ruedus“ 8-5 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2020-06-22 19:40:00 1 turas SuperSonics 8-1 Didalis NFA 3 aikštė
2020-06-30 18:30:00 1 turas „Ruedus“ 1-1 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2020-07-01 19:40:00 1 turas FK "Lietava" 13-4 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2020-07-08 19:40:00 1 turas FK "Lietava" 0-0 SuperSonics NFA 3 aikštė
2020-07-09 18:30:00 1 turas „KTU United“ 8-0 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2020-07-09 19:40:00 1 turas Didalis 3-3 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2020-07-14 19:40:00 1 turas FK "Lietava" 2-2 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2020-07-15 19:40:00 1 turas SuperSonics 6-2 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2020-07-21 19:40:00 1 turas „KTU United“ 9-0 Didalis NFA 3 aikštė
2020-07-23 19:40:00 1 turas „Ruedus“ 5-2 SuperSonics NFA 3 aikštė
2020-07-28 19:40:00 1 turas „Ruedus“ 0-3 FK "Lietava" NFA 3 aikštė
2020-07-30 19:40:00 1 turas Didalis 1-1 Perspektyvūs NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara 2020 - B grupė

2020-06-15 18:30:00 1 turas „Old school“ 6-0 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2020-06-17 18:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 7-1 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2020-06-25 18:30:00 1 turas "Hegelmann Power" 1-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2020-06-29 19:40:00 1 turas "Hegelmann Power" 4-2 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2020-07-01 18:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-3 „Old school“ NFA 3 aikštė
2020-07-02 18:30:00 1 turas „Spartakas“ 0-4 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2020-07-07 18:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-1 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2020-07-08 18:30:00 1 turas "Hegelmann Power" 1-6 „Old school“ NFA 3 aikštė
2020-07-14 18:30:00 1 turas FC „Standartas“ 11-4 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2020-07-20 18:30:00 1 turas „Spartakas“ 6-2 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2020-07-21 18:30:00 1 turas „Old school“ 1-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2020-07-28 18:30:00 1 turas „Extreem“ 3-8 „Old school“ NFA 3 aikštė
2020-07-29 18:30:00 1 turas „Spartakas“ 4-2 "Hegelmann Power" NFA 3 aikštė
2020-07-30 18:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 4-6 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2020-08-04 18:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 6-1 "Hegelmann Power" NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara 2020 - C grupė

2020-06-15 19:40:00 1 turas FC "Fusion" 4-0 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2020-06-16 19:40:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 2-3 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2020-06-18 19:40:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 2-9 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2020-06-22 18:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 3-0 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2020-06-25 19:40:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 0-5 FK „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2020-06-29 18:30:00 1 turas „Duokim garo“ 2-8 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2020-06-30 19:40:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 1-0 FC "Fusion" NFA 3 aikštė
2020-07-02 19:40:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 0-2 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2020-07-07 19:40:00 1 turas FC "Fusion" 1-6 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2020-07-13 19:40:00 1 turas „Duokim garo“ 7-4 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2020-07-16 19:40:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-3 FC "Fusion" NFA 3 aikštė
2020-07-20 19:40:00 1 turas FK „Feniksas“ 6-2 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2020-07-23 18:30:00 1 turas „Oniksas“ 5-3 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2020-07-27 19:40:00 1 turas „Duokim garo“ 7-0 FC "Fusion" NFA 3 aikštė
2020-07-29 19:40:00 1 turas FK „Feniksas“ 14-1 „Partizanai" NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara 2020 - I divizionas

2020-08-03 18:30:00 1 turas FC „Standartas“ 5-3 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2020-08-03 19:40:00 1 turas FK „Feniksas“ 3-0 SuperSonics NFA 3 aikštė
2020-08-04 19:40:00 1 turas FK "Lietava" 3-4 „Old school“ NFA 3 aikštė
2020-08-10 19:40:00 1 turas FC „Standartas“ 3-1 SuperSonics NFA 3 aikštė
2020-08-12 18:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 2-0 „Old school“ NFA 3 aikštė
2020-08-13 19:40:00 1 turas „Oniksas“ 3-0 FK "Lietava" NFA 3 aikštė
2020-08-17 19:40:00 1 turas „Oniksas“ 2-4 SuperSonics NFA 3 aikštė
2020-08-18 18:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 5-0 FK "Lietava" NFA 3 aikštė
2020-08-20 19:40:00 1 turas „Old school“ 1-7 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2020-08-25 18:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 2-1 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2020-08-25 19:40:00 1 turas SuperSonics 3-0 FK "Lietava" NFA 3 aikštė
2020-08-27 18:30:00 1 turas „Oniksas“ 1-4 „Old school“ NFA 3 aikštė
2020-09-01 19:25:00 1 turas SuperSonics 1-0 „Old school“ NFA 3 aikštė
2020-09-02 19:25:00 1 turas FC „Standartas“ 3-4 FK "Lietava" NFA 3 aikštė
2020-09-07 18:15:00 1 turas FK „Feniksas“ 5-3 „Oniksas“ NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara 2020 - II divizionas

2020-08-06 19:40:00 1 turas FC "Fusion" 3-8 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2020-08-12 19:40:00 1 turas „Spartakas“ 3-4 FC "Fusion" NFA 3 aikštė
2020-08-13 18:30:00 1 turas „Duokim garo“ 8-6 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2020-08-18 19:40:00 1 turas „Ruedus“ 6-3 FC "Fusion" NFA 3 aikštė
2020-08-20 18:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 1-1 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2020-08-26 18:30:00 1 turas „Duokim garo“ 5-2 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2020-08-27 19:40:00 1 turas „Spartakas“ 2-7 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2020-08-31 18:15:00 1 turas „Spartakas“ 0-7 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2020-09-02 18:15:00 1 turas „Duokim garo“ 4-1 FC "Fusion" NFA 3 aikštė
2020-09-03 18:15:00 1 turas „KTU United“ 5-2 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2020-09-08 18:15:00 1 turas „Duokim garo“ 1-3 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2020-09-09 19:00:00 1 turas FC "Fusion" 4-3 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2020-09-10 18:15:00 1 turas „Ruedus“ 2-1 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2020-09-15 18:15:00 1 turas „Ruedus“ 7-5 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2020-09-17 18:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-1 „Spartakas“ NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara 2020 - III divizionas

2020-08-05 19:40:00 1 turas Didalis 2-2 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2020-08-10 18:30:00 1 turas „Extreem“ 2-6 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2020-08-19 18:30:00 1 turas Perspektyvūs 2-3 "Hegelmann Power" NFA 3 aikštė
2020-08-19 19:40:00 1 turas „Partizanai" 2-5 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2020-08-24 19:40:00 1 turas „Partizanai" 1-2 "Hegelmann Power" NFA 3 aikštė
2020-08-26 19:40:00 1 turas Didalis 3-6 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2020-08-31 19:25:00 1 turas "Hegelmann Power" 5-3 Didalis NFA 3 aikštė
2020-09-01 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 5-2 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2020-09-07 19:25:00 1 turas „Extreem“ 4-3 Didalis NFA 3 aikštė
2020-09-08 19:25:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 4-1 "Hegelmann Power" NFA 3 aikštė
2020-09-10 19:25:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 4-0 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2020-09-14 18:15:00 1 turas „Extreem“ 2-3 "Hegelmann Power" NFA 1 aikštė
2020-09-14 19:25:00 1 turas Perspektyvūs 1-10 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2020-09-15 19:25:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 4-3 Didalis NFA 3 aikštė
2020-09-17 19:25:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 2-0 „Partizanai" NFA 3 aikštė