Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Vasara

2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - A grupė

2019-06-03 18:45:00 1 turas FK „Feniksas“ 7-4 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2019-06-04 20:10:00 1 turas FK „Siekis“ 0-6 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2019-06-12 18:45:00 1 turas FK „Feniksas“ 4-0 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2019-06-13 20:10:00 1 turas „KTU United“ 1-2 SuperSonics NFA 3 aikštė
2019-06-17 20:45:00 1 turas „KTU United“ 3-6 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2019-06-18 20:10:00 1 turas FK „Feniksas“ 5-2 SuperSonics NFA 3 aikštė
2019-06-25 20:10:00 1 turas FK „Siekis“ 2-3 SuperSonics NFA 3 aikštė
2019-07-01 20:00:00 1 turas SuperSonics 2-5 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2019-07-02 19:00:00 1 turas FK „Feniksas“ 8-1 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2019-07-04 19:00:00 1 turas FK „Siekis“ 1-2 „Oniksas“ NFA 3 aikštė

2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - B grupė

2019-06-04 19:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 3-4 FK Garliava NFA 3 aikštė
2019-06-05 20:00:00 1 turas „Hummel“ 0-2 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-06-10 18:40:00 1 turas „Žaliakalnis“ 7-1 FK Garliava NFA 3 aikštė
2019-06-11 20:10:00 1 turas „Unified KSOK“ 2-2 „Hummel“ NFA 3 aikštė
2019-06-17 18:40:00 1 turas „Žaliakalnis“ 9-4 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-06-19 20:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 5-4 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-06-20 19:00:00 1 turas „Hummel“ 1-2 FK Garliava NFA 3 aikštė
2019-06-25 19:00:00 1 turas „Žaliakalnis“ 9-6 „Hummel“ NFA 3 aikštė
2019-06-26 18:30:00 1 turas FK Garliava 2-5 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-07-01 18:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 10-5 „Unified KSOK“ NFA 3 aikštė

2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - C grupė

2019-06-05 18:45:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 4-2 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2019-06-06 20:10:00 1 turas „Old school“ 1-2 „Fuksai“ NFA 3 aikštė
2019-06-10 20:45:00 1 turas „Duokim garo“ 4-8 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2019-06-11 19:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 4-2 „Fuksai“ NFA 3 aikštė
2019-06-13 19:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 6-2 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2019-06-17 19:45:00 1 turas „Fuksai“ 3-3 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2019-06-20 20:10:00 1 turas „Old school“ 0-6 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2019-06-27 19:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 2-4 „Old school“ NFA 3 aikštė
2019-06-27 20:10:00 1 turas „Duokim garo“ 4-4 „Fuksai“ NFA 3 aikštė
2019-07-02 20:10:00 1 turas „Extreem“ 3-6 „Old school“ NFA 3 aikštė

2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - D grupė

2019-06-03 20:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-4 FK „Odisėjas“ NFA 3 aikštė
2019-06-06 19:00:00 1 turas FC „Standartas“ 2-4 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2019-06-10 19:45:00 1 turas FC „Standartas“ 4-0 FK „Odisėjas“ NFA 3 aikštė
2019-06-12 20:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 7-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2019-06-18 19:00:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 1-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2019-06-19 18:45:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 6-0 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2019-06-26 19:35:00 1 turas FK „Odisėjas“ 5-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2019-06-26 20:40:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 8-2 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2019-07-03 18:45:00 1 turas FK „Odisėjas“ 4-0 „Baltic Transline“
2019-07-03 20:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 11-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė

2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės I divizionas

2019-07-08 18:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 6-3 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 3 aikštė
2019-07-08 20:00:00 1 turas „Oniksas“ 3-2 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-07-10 18:45:00 1 turas FK „Feniksas“ 7-1 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2019-07-15 18:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 10-1 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2019-07-16 18:45:00 1 turas „Old school“ 2-5 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2019-07-16 20:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 6-3 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-07-22 18:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 6-1 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-07-23 18:45:00 1 turas FK „Feniksas“ 3-1 „Old school“ NFA 3 aikštė
2019-07-23 21:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-1 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2019-07-29 18:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 7-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2019-07-29 20:00:00 1 turas FK „Feniksas“ 8-2 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2019-07-30 18:45:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 14-2 „Old school“ NFA 3 aikštė
2019-08-05 18:45:00 1 turas FC „Standartas“ 3-4 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2019-08-05 20:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 0-3 FK „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2019-08-08 18:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 11-5 „Old school“ NFA 3 aikštė
2019-08-12 20:00:00 1 turas „Spartakas“ 2-6 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė

2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės II divizionas-A grupė

2019-07-09 20:00:00 1 turas SuperSonics 6-2 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2019-07-10 20:00:00 1 turas „Fuksai“ 1-5 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2019-07-11 18:45:00 1 turas „KTU United“ 2-3 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2019-07-15 20:00:00 1 turas „KTU United“ 7-5 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2019-07-17 20:00:00 1 turas FK „Siekis“ 1-5 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2019-07-23 18:50:00 1 turas „Fuksai“ 1-6 SuperSonics NFA 3 aikštė
2019-07-24 20:00:00 1 turas „Extreem“ 2-12 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2019-07-25 20:10:00 1 turas „KTU United“ 8-2 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2019-07-30 20:00:00 1 turas SuperSonics 2-1 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2019-08-06 18:45:00 1 turas „KTU United“ 6-5 „Fuksai“ NFA 3 aikštė
2019-08-07 20:00:00 1 turas SuperSonics 1-6 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė

2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės II divizionas-B grupė

2019-07-09 18:45:00 1 turas „Unified KSOK“ 5-3 FK Garliava NFA 3 aikštė
2019-07-11 20:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 2-3 FK „Odisėjas“ NFA 3 aikštė
2019-07-17 18:45:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 1-2 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2019-07-24 18:45:00 1 turas FK Garliava 2-5 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2019-07-25 19:00:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 0-9 FK „Odisėjas“ NFA 3 aikštė
2019-08-07 18:45:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-0 FK „Odisėjas“ NFA 3 aikštė
2019-08-12 18:45:00 1 turas FK Garliava 7-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė