Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Vasara

Kauno m. Vasaros pirmenybės 2018 - A grupė

2018-05-21 19:45:00 1 turas „Antakalnio Parkas“ 12-2 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2018-05-23 19:45:00 1 turas FK „Feniksas“ 8-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-05-25 18:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 1-0 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2018-05-25 19:45:00 1 turas „KTU United“ 4-4 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-05-25 20:10:00 1 turas „Antakalnio Parkas“ 5-3 „Fuksai“ NFA 1 aikštė
2018-05-28 19:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-3 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-05-28 20:30:00 1 turas „Grybai“ 1-2 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-05-31 19:00:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 0-2 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2018-06-01 19:00:00 1 turas „Grybai“ 4-2 FK „Siekis“ NFA 2 aikštė
2018-06-01 20:15:00 1 turas „Antakalnio Parkas“ 4-2 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2018-06-01 20:15:00 1 turas „Fuksai“ 3-7 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2018-06-04 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 3-6 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-06-04 19:20:00 1 turas FK „Feniksas“ 5-1 „Antakalnio Parkas“ NFA 3 aikštė
2018-06-08 18:15:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 1-6 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-06-08 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 0-12 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2018-06-08 19:20:00 1 turas „Antakalnio Parkas“ 3-2 FK „Siekis“ NFA 2 aikštė
2018-06-08 19:20:00 1 turas „Fuksai“ 4-1 „Grybai“ NFA 1 aikštė
2018-06-11 20:25:00 1 turas „KTU United“ 9-2 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2018-06-13 18:15:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 4-9 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-06-18 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 1-8 FK „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2018-06-18 19:20:00 1 turas „Antakalnio Parkas“ 5-2 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2018-06-20 20:30:00 1 turas FC „Standartas“ 5-5 „Fuksai“ NFA 3 aikštė
2018-06-21 19:20:00 1 turas „KTU United“ 4-1 „Antakalnio Parkas“ NFA 3 aikštė
2018-06-22 18:15:00 1 turas „Fuksai“ 1-0 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė
2018-06-22 20:25:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 2-3 „Grybai“ NFA 2 aikštė
2018-06-26 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 0-4 „Antakalnio Parkas“ NFA 3 aikštė
2018-06-28 18:15:00 1 turas FK „Siekis“ 2-4 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2018-06-28 19:20:00 1 turas „KTU United“ 3-3 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2018-07-02 18:15:00 1 turas FK „Feniksas“ 3-0 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2018-07-03 20:30:00 1 turas FC „Standartas“ 10-2 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-07-04 20:30:00 1 turas „Fuksai“ 0-11 FK „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2018-07-05 19:20:00 1 turas „KTU United“ 0-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-07-12 18:15:00 1 turas FK „Feniksas“ 3-0 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2018-07-12 20:30:00 1 turas FK „Siekis“ 7-3 „Fuksai“ NFA 3 aikštė
2018-07-24 19:00:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 2-6 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-08-02 20:15:00 1 turas „Fuksai“ 2-5 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė

Kauno m. Vasaros pirmenybės 2018 - B grupė

2018-05-16 18:30:00 1 turas „Spartakas“ 1-7 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-05-17 19:00:00 1 turas „Ruedus“ 2-2 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2018-05-17 20:15:00 1 turas „Šilainiai“ 3-1 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-05-22 19:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 1-2 SuperSonics NFA 3 aikštė
2018-05-22 20:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 1-5 „Šilainiai“ NFA 3 aikštė
2018-05-23 18:30:00 1 turas „Old school“ 1-4 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-05-29 20:15:00 1 turas „Unified KSOK“ 2-8 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2018-05-30 18:15:00 1 turas „Old school“ 0-1 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2018-05-30 19:20:00 1 turas SuperSonics 2-4 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-05-31 20:15:00 1 turas „Ruedus“ 6-1 „Unified KSOK“ NFA 3 aikštė
2018-06-01 19:00:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-0 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-06-04 20:25:00 1 turas „Baltic Transline“ 0-2 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-06-05 19:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 1-14 „Šilainiai“ NFA 3 aikštė
2018-06-06 19:20:00 1 turas FK „Kaunas“ 7-3 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2018-06-07 19:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 1-12 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-06-07 20:05:00 1 turas SuperSonics 1-1 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-06-08 20:25:00 1 turas FK „Kaunas“ 9-1 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2018-06-12 19:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 3-7 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-06-12 20:10:00 1 turas „Spartakas“ 3-6 „Šilainiai“ NFA 3 aikštė
2018-06-13 19:20:00 1 turas „Ruedus“ 1-1 SuperSonics NFA 3 aikštė
2018-06-19 18:15:00 1 turas „Unified KSOK“ 1-9 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2018-06-19 19:20:00 1 turas „Duokim garo“ 2-2 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2018-06-19 20:30:00 1 turas „Old school“ 4-5 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2018-06-21 18:15:00 1 turas „Unified KSOK“ 5-3 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2018-06-21 20:30:00 1 turas „Šilainiai“ 4-6 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-06-26 19:20:00 1 turas „Old school“ 6-3 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2018-06-26 20:30:00 1 turas SuperSonics 0-2 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2018-06-28 20:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-10 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2018-07-03 18:15:00 1 turas „Ruedus“ 2-2 „Spartakas“ NFA 3 aikštė
2018-07-03 19:20:00 1 turas „Šilainiai“ 9-0 SuperSonics NFA 3 aikštė
2018-07-04 18:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-3 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-07-10 18:30:00 1 turas „Ruedus“ 4-2 „Šilainiai“ NFA 3 aikštė
2018-07-13 18:15:00 1 turas SuperSonics 2-2 „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2018-07-25 19:00:00 1 turas „Spartakas“ 3-0 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2018-07-26 19:00:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-4 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-08-02 19:00:00 1 turas FK „Kaunas“ 2-4 „Šilainiai“ NFA 3 aikštė

Kauno m. Vasaros pirmenybės 2018 - C grupė

2018-05-14 18:30:00 1 turas „Bayeris 40“ 3-2 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2018-05-14 19:45:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 12-1 Intermedix NFA 3 aikštė
2018-05-15 19:00:00 1 turas „Extreem“ 3-4 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2018-05-15 20:15:00 1 turas „Kaunas City“ 4-6 „Freda“ NFA 3 aikštė
2018-05-21 18:30:00 1 turas "Black seven“ 4-4 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 3 aikštė
2018-05-25 19:00:00 1 turas „Bayeris 40“ 7-1 „Spartanus“ NFA 1 aikštė
2018-05-25 19:00:00 1 turas „Extreem“ 8-8 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2018-05-25 20:10:00 1 turas „Kaunas City“ 2-1 Intermedix NFA 2 aikštė
2018-05-28 18:15:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 11-3 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2018-05-29 19:00:00 1 turas „Kaunas City“ 5-3 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2018-05-30 20:30:00 1 turas „Spartanus“ 0-3 „Freda“ NFA 3 aikštė
2018-06-01 18:30:00 1 turas „Oniksas“ 4-2 „Kaunas City“ NFA 3 aikštė
2018-06-01 19:45:00 1 turas Intermedix 2-10 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2018-06-05 20:05:00 1 turas "Black seven“ 10-1 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2018-06-06 18:15:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 6-3 „Bayeris 40“ NFA 3 aikštė
2018-06-06 20:25:00 1 turas Intermedix 0-2 „Freda“ NFA 3 aikštė
2018-06-08 18:15:00 1 turas „Bayeris 40“ 8-2 „Kaunas City“ NFA 3 aikštė
2018-06-08 19:20:00 1 turas „Oniksas“ 4-0 Intermedix NFA 3 aikštė
2018-06-08 20:25:00 1 turas "Black seven“ 2-3 „Spartanus“ NFA 2 aikštė
2018-06-11 19:20:00 1 turas „Oniksas“ 3-3 „Freda“ NFA 3 aikštė
2018-06-13 20:25:00 1 turas „Freda“ 0-1 „Bayeris 40“ NFA 3 aikštė
2018-06-18 20:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 9-3 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2018-06-20 18:15:00 1 turas „Extreem“ 5-3 „Kaunas City“ NFA 3 aikštė
2018-06-20 19:20:00 1 turas „Bayeris 40“ 10-5 Intermedix NFA 3 aikštė
2018-06-22 19:20:00 1 turas „Oniksas“ 4-7 „Spartanus“ NFA 1 aikštė
2018-06-27 18:15:00 1 turas „Bayeris 40“ 14-5 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2018-06-27 19:20:00 1 turas Intermedix 2-6 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2018-07-02 19:20:00 1 turas "Black seven“ 2-4 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2018-07-04 19:20:00 1 turas "Black seven“ 0-2 „Bayeris 40“ NFA 3 aikštė
2018-07-05 18:15:00 1 turas „Kaunas City“ 4-6 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2018-07-05 20:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-0 „Freda“ NFA 3 aikštė
2018-07-09 18:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 3-2 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2018-07-12 19:20:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 10-2 „Kaunas City“ NFA 3 aikštė
2018-07-13 19:20:00 1 turas Intermedix 5-3 „Spartanus“ NFA 1 aikštė
2018-07-13 20:30:00 1 turas „Freda“ 4-0 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2018-07-26 20:15:00 1 turas „Freda“ 2-5 "Black seven“ NFA 3 aikštė

Kauno Vasaros pirmenybės 2018 - I divizionas

2018-08-13 19:35:00 1 turas „Antakalnio Parkas“ 4-4 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-08-15 19:35:00 1 turas „Bayeris 40“ 3-0 „Freda“ NFA 3 aikštė
2018-08-16 18:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 2-5 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-08-21 19:35:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-7 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-08-22 19:00:00 1 turas „Šilainiai“ 3-6 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-08-22 19:35:00 1 turas „Bayeris 40“ 2-9 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 3 aikštė
2018-08-24 19:35:00 1 turas „Freda“ 0-3 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-08-27 19:45:00 1 turas „Duokim garo“ 5-1 „Antakalnio Parkas“ NFA 3 aikštė
2018-08-28 19:35:00 1 turas „Šilainiai“ 5-2 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2018-08-29 19:35:00 1 turas FK „Feniksas“ 10-1 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-08-30 19:35:00 1 turas „Freda“ 4-8 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2018-09-03 18:30:00 1 turas „Duokim garo“ 1-2 „Bayeris 40“ NFA 2 aikštė
2018-09-03 19:35:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 4-2 „Antakalnio Parkas“ NFA 3 aikštė
2018-09-04 19:20:00 1 turas „Šilainiai“ 6-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-09-12 19:00:00 1 turas „Freda“ 0-3 „Šilainiai“ NFA 1 aikštė
2018-09-13 18:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 10-0 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2018-09-13 19:10:00 1 turas FK „Kaunas“ 0-1 „Antakalnio Parkas“ NFA 3 aikštė
2018-09-14 19:00:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-2 „Bayeris 40“ NFA 1 aikštė
2018-09-20 18:30:00 1 turas „Šilainiai“ 7-2 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2018-09-25 18:30:00 1 turas „Antakalnio Parkas“ 2-6 FK „Feniksas“ NFA 3 aikštė
2018-09-28 19:00:00 1 turas FC „Standartas“ 1-9 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė
2018-09-28 20:10:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 3-0 „Freda“ NFA 2 aikštė
2018-10-03 19:00:00 1 turas „Bayeris 40“ 1-7 „Šilainiai“ NFA 1 aikštė
2018-10-05 19:00:00 1 turas FK „Feniksas“ 3-1 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė
2018-10-05 20:10:00 1 turas FK „Kaunas“ 1-5 „Bayeris 40“ NFA 1 aikštė
2018-10-08 20:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 4-11 „Šilainiai“ NFA 1 aikštė
2018-10-10 18:00:00 1 turas „Bayeris 40“ 5-4 „Antakalnio Parkas“ NFA 3 aikštė
2018-10-12 19:00:00 1 turas FK „Kaunas“ 0-3 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė
2018-10-12 20:10:00 1 turas „Freda“ 0-3 „Antakalnio Parkas“ NFA 1 aikštė
2018-10-19 20:10:00 1 turas FK „Kaunas“ - FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė

Kauno Vasaros pirmenybės 2018 - II divizionas

2018-08-13 18:30:00 1 turas FK „Siekis“ 6-3 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2018-08-14 19:35:00 1 turas "Black seven“ 8-0 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-08-17 19:35:00 1 turas „Oniksas“ 2-3 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2018-08-20 18:30:00 1 turas „KTU United“ 4-1 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2018-08-20 19:35:00 1 turas FK „Siekis“ 2-7 „Oniksas“ NFA 3 aikštė
2018-08-21 18:30:00 1 turas "Black seven“ 2-2 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2018-08-27 18:30:00 1 turas „KTU United“ 4-1 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2018-08-28 18:30:00 1 turas „Spartanus“ 3-5 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-08-29 18:30:00 1 turas „Spartakas“ 3-6 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-08-30 18:30:00 1 turas „Ruedus“ 3-2 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2018-09-04 18:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 1-2 „Ruedus“ NFA 3 aikštė
2018-09-10 18:00:00 1 turas FK „Siekis“ 2-4 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2018-09-11 18:00:00 1 turas „Oniksas“ 7-2 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-09-11 19:10:00 1 turas „Ruedus“ 7-5 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2018-09-12 18:00:00 1 turas „Spartakas“ 3-2 "Black seven“ NFA 3 aikštė
2018-09-17 18:30:00 1 turas „Spartakas“ 2-1 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2018-09-19 18:30:00 1 turas „Old school“ 7-2 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-09-21 20:10:00 1 turas „Oniksas“ 3-3 FC „Hegelmann Junior“ NFA 2 aikštė
2018-09-23 13:10:00 1 turas „Spartanus“ 1-8 „Old school“ NFA 3 aikštė
2018-09-24 18:30:00 1 turas "Black seven“ 6-4 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2018-09-28 19:00:00 1 turas „Oniksas“ 9-3 „Spartanus“ NFA 2 aikštė
2018-09-28 20:10:00 1 turas „Spartakas“ 1-5 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2018-10-01 18:15:00 1 turas „KTU United“ 6-3 FC „Hegelmann Junior“ NFA 3 aikštė
2018-10-05 19:00:00 1 turas „Old school“ 2-2 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2018-10-05 20:10:00 1 turas „Spartakas“ 4-2 FK „Siekis“ NFA 2 aikštė
2018-10-08 18:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 3-3 „Spartanus“ NFA 3 aikštė
2018-10-09 18:00:00 1 turas "Black seven“ 7-3 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-10-11 18:00:00 1 turas „Ruedus“ 5-1 FK „Siekis“ NFA 3 aikštė
2018-10-19 19:00:00 1 turas „KTU United“ - „Oniksas“ NFA 2 aikštė

Kauno Vasaros pirmenybės 2018 - III divizionas

2018-08-15 18:30:00 1 turas „Kaunas City“ 6-1 Intermedix NFA 3 aikštė
2018-08-17 18:30:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 1-2 „Grybai“ NFA 2 aikštė
2018-08-17 18:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 1-3 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-08-17 19:35:00 1 turas „Fuksai“ 3-0 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2018-08-22 18:30:00 1 turas Intermedix 2-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2018-08-24 18:30:00 1 turas „Kaunas City“ 6-1 „Grybai“ NFA 1 aikštė
2018-08-24 18:30:00 1 turas „Extreem“ 2-1 SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-08-24 19:35:00 1 turas „Fuksai“ 1-5 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2018-08-31 18:30:00 1 turas SuperSonics 3-0 „Kaunas City“ NFA 1 aikštė
2018-08-31 19:35:00 1 turas „Fuksai“ 2-1 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 1 aikštė
2018-09-05 18:15:00 1 turas „Unified KSOK“ 6-5 Intermedix NFA 3 aikštė
2018-09-05 19:20:00 1 turas „Baltic Transline“ 6-0 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2018-09-10 19:10:00 1 turas „Grybai“ 4-3 „Unified KSOK“ NFA 3 aikštė
2018-09-18 18:30:00 1 turas „Kaunas City“ 8-0 „Unified KSOK“ NFA 3 aikštė
2018-09-21 19:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 2-8 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2018-09-21 19:00:00 1 turas Intermedix 5-4 „Grybai“ NFA 1 aikštė
2018-09-21 20:10:00 1 turas „Fuksai“ 1-5 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-09-23 12:00:00 1 turas „Extreem“ 5-3 „Kaunas City“ NFA 3 aikštė
2018-09-23 14:20:00 1 turas „Grybai“ 2-6 „Fuksai“ NFA 3 aikštė
2018-09-26 18:30:00 1 turas Intermedix 2-8 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2018-09-27 18:30:00 1 turas SuperSonics 2-4 „Unified KSOK“ NFA 3 aikštė
2018-09-30 12:00:00 1 turas Intermedix 4-2 „Extreem“ NFA 3 aikštė
2018-09-30 13:10:00 1 turas „Grybai“ 1-3 SuperSonics NFA 3 aikštė
2018-09-30 14:20:00 1 turas „Kaunas City“ 1-7 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2018-10-03 18:15:00 1 turas „Extreem“ 1-5 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė
2018-10-04 18:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-5 „Unified KSOK“ NFA 3 aikštė
2018-10-07 15:00:00 1 turas „Fuksai“ 9-2 „Kaunas City“ NFA 3 aikštė
2018-10-07 16:10:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 1-4 „Baltic Transline“ NFA 3 aikštė
2018-10-07 17:20:00 1 turas „Extreem“ 7-3 „Grybai“ NFA 3 aikštė
2018-10-12 20:10:00 1 turas „Unified KSOK“ 4-7 „Fuksai“ NFA 2 aikštė
2018-10-14 12:00:00 1 turas „Fuksai“ 6-4 Intermedix NFA 3 aikštė
2018-10-14 13:10:00 1 turas SuperSonics 2-0 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 3 aikštė