Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Vasaros pirmenybių III diviziono stipriausia komanda – FK „Tikslas“!

Vasaros pirmenybių III diviziono stipriausia komanda – FK „Tikslas“!

Pasibaigė LFML Kauno Vasaros 7x7 pirmenybių III diviziono kovos.

III divizione 8 komandos iš pradžių po kartą sužaidė tarpusavyje, vėliau 1-4 vietas užėmusios komandos dar po kartą sužaidė kovoje dėl prizinių vietų, o 5-8 vietas užėmusios komandos – dėl III diviziono „Mažosios taurės“.

Nugalėtojų taurė bus įteikta pirmenybių naujokams – FK „Tikslas“, kurie per 10 sužaistų rungtynių pasiekė 8 pergales, tik po kartą pralaimėjo ir sužaidė lygiosiomis. Gedimino Makausko (13 įvarčių) vedamas FK „Tikslas“ buvo rezultatyviausia III diviziono komanda, per rungtynes rinkusi po 4,2 įvarčio.

Antrąją vietą iškovojo dar vieni naujokai – „Kauno medikas“, nuo pirmosios vietos atsilikęs 5 taškais. Mažiausiai įvarčių iš visų diviziono komandų praleidę „medikai“ liko vienintele komanda, sugebėjusia įveikti FK „Tikslą“. 

Trečioji vieta atiteko pastarųjų žiemos pirmenybių stipriausiai III diviziono komandai – „Baltic Transline“. Grupėje dėl 1-4 vietų „Baltic Transline“ liko vienintele nepralaimėjusia komanda, kurios atsilikimas nuo antrosios vietos siekė tik 3 taškus, tačiau pirmajame etape net 3 iš 7 pralaimėtų rungtynių lėmė, jog pasivyti „Kauno mediko“ kovoje dėl antrosios vietos nepavyko.

Grupių etape 3-oje pozicijoje finišavęs „Personal Best“ kolektyvas kovoje dėl 1-4 vietų pralaimėjo dvejas iš trejų rungtynių ir taip užleido savo turėtą poziciją, kuri būtų garantavusi bronzos medalius – galiausiai užimta 4-oji vieta. Gytis Garbačiauskas su 12 pelnytu įvarčių geriausiu diviziono snaiperių sąraše liko trečias.

Penktąją vietą iškovojo ir III diviziono „Mažąja taure“ bus apdovanoti lygos senbuviai „Top Transporte-Extreem“, su III diviziono rezultatyviausiu žaidėju Juliumi Kizla (16 įvarčių) priešakyje.

Nors „Perspektyvūs“ ir „Santaka“ dar sužais rungtynes tarpusavyje, jų rezultatas galutinei komandų rikiuotei įtakos neturės. Šeštoje vietoje liks „Partizanai“, septintoje – „Santaka“, aštuntoje – „Perspektyvūs“.

-------------

Šiuo metu dar vyksta atkaklios kovos dėl medalių II divizione. Pirmajame pusfinalyje „Duokim garo“ po baudinių serijos 4:2 palaužė „Garliavos United“. Antrasis finalo dalyvis paaiškės rugsėjo 2 d., kuomet savo santykius išsiaiškins „Šančių Vėtra“ ir „Rueudus“.

Primename, jog jau pasibaigė kovos I divizione. Ten prizininkų trejetas atrodo taip: FK „Feniksas“, „Super Sonics“ ir „KTU United“.