Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Sveikiname Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių geriausiuosius

Sveikiname Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių geriausiuosius

Nors fiziškai negalime kartu pasidžiaugti su 2019/20 m. LFML Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių dalyviais, tačiau norime pasveikinti ir priminti, kas įvyko šiose pirmenybėse!

Pirmenybėse, kurios 2020 m. kovą buvo nutrauktos dėl COVID-19 pandemijos, o pratęstos ir pabaigtos spalio mėn., dalyvavo 34 komandos, besivaržiusios 3 divizionuose.

Norime išskirti šių pirmenybių prizininkus ir pasidalinti komandos atstovų mintimis ir prisiminimais apie pasibaigusį turnyrą.

I diviziono prizininkai ir labiausiai pasižymėję žaidėjai:

I vieta – „Feniksas“. Komandos vadovas Rimantis Buzevičius: „Dėl pandemijos 2019/2020 m. LFML Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių I diviziono kovos užsitęsė iki 2020 metų rudenio. Vasaros sezonas prasidėjo neužbaigus žiemos čempionato. Buvo likę sužaisti paskutinį lyderių mačą, kad išsiaiškinti, liksime pirmi ar antri. Tas neužbaigtumo jausmas atiminėjo dalį energijos ir minčių. Tačiau „Fenikso“ komanda įveikė įtampą, parodė sportinį charakterį ir pergalingai sulošė paskutines rungtynes. Tapome Žiemos ir Vasaros pirmenybių nugalėtojais. Esu dėkingas komandai už susitelkimą, vieningumą, gražų žaidimą ir puikų rezultatą“.
II vieta – „Atletas“
III vieta – „Žaliakalnis“

Naudingiausias žaidėjas - Andrius Samplinskas („Feniksas“)
Rezultatyviausias žaidėjas - Rolandas Gumbrys („Feniksas“)
Geriausias vartininkas - Lukas Drasutis („Atletas“)

II diviziono prizininkai ir labiausiai pasižymėję žaidėjai:

I vieta – „Pozityvūs“. Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius: „Šis, kaip ir kiekvienas turnyras yra įsimintinas ir nepamirštamas. Visų pirma noriu padėkoti organizatoriams už tokį nuostabų renginį, tikimės, kad jų tik daugės. O apie pačią komandą – mus atspindi pavadinimas, visi išliekam pozityvūs ir stengiamės vieni dėl kitų. Esam lyg vienas kumštis – tikriausiai tai ir padarė didžiausią įtaką galutiniam rezultatui. Palinkėčiau visai komandai ir toliau neprarasti pozityvo, siekti pergalių, o nepriklausomai nuo rezultato – nepamiršti pasidžiaugti kiekvienomis varžybomis“.
II vieta –Teisėjai“. Komandos vadovas Saulius Dirda: „Labai patiko dalyvauti gerai organizuotose pirmenybėse, visos rungtynės mūsų komandai buvo įdomios ir pareikalavo daug pastangų, kad nugalėti, o kur pralaimėjome taip pat davė gerą emociją ir norą būti geresniems sekančiose rungtynėse. Taip ir pasiekėme neįtikėtinai aukštą antrą vietą. Žaisti ir kovoti kaip viena komanda palinkėčiau ateityje. Dėkui Jums!!!"
III vieta –Jurbarko Imsrė“

Naudingiausias žaidėjas – Paulius Sirotavičius („Pozityvūs“)
Rezultatyviausias žaidėjas - Paulius Sirotavičius („Pozityvūs“)
Geriausias vartininkas – Ramūnas Kasparaitis („Jurbarko Imsrė“)

III diviziono prizininkai ir labiausiai pasižymėję žaidėjai:

I vieta – „Baltic Transline“. Komandos kapitonas Arnoldas Bendaravičius: „Džiaugiamės įsimintinu turnyru. Ne tik, kad jį laimėjome, bet ir todėl, kad jis neplanuotai užsitęsė.  Intriga dėl pirmosios vietos išliko iki pat turnyro galo, taigi laimėtojais tapome tik su paskutinių rungtynių finaliniu švilpuku. Džiugu, kad išvengėme traumų. Saugojom ir save, ir varžovus - o tai  yra didelis pasiekimas. Puikius rezultatus sieksime pakartoti ir ateityje, kadangi išlaikėme komandos branduolį. Tikimės, kad naudingiausias ir rezultatyviausias mūsų žaidėjas Dovydas Monkus privers pasitempti ir toliau rodydamas pavyzdį. Visos komandos vardu norime padėkoti UAB „Baltic Transline“ generaliniam direktoriui Mindaugui Veseliui už ilgametę paramą bei galimybę atstovauti šią šaunią įmonę futbolo aikštėje“.
II vieta – „Extreem“. Komandos vadovas Julius Kizla: „Buvo sunki ir pajėgi grupė, bet mums sekėsi sužaisti nemažai gerų rungtynių. Labai padėjo kelių žaidėjų papildymas, bei komandos nusiteikimas ir patirtis“.

III vieta – „Unified KSOK“

Naudingiausias žaidėjas – Dovydas Monkus („Baltic Transline“)
Rezultatyviausias žaidėjas - Dovydas Monkus („Baltic Transline“)
Geriausias vartininkas – Tomas Mažintas  („Extreem“)

Visoms komandoms dar kartą norime padėkoti už dayvavimą pirmenybėse!

Apdovanojimų nuotraukų galeriją galite rasti čia.