Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Prasideda registracija į Kauno Vasaros 7x7 pirmenybes!

Prasideda registracija į Kauno Vasaros 7x7 pirmenybes!

Kauno futbolo mėgėjų lyga skelbia registracijos į 2023 m. Vasaros 7x7 pirmenybes pradžią.

Planuojama pirmenybių pradžia – gegužės 8 d.

Visos pirmenybių komandos savo rungtynes darbo dienomis (išskirtiniais atvejais – ir savaitgaliais) žais LFF treniruočių centro aikštėse.

Registracija į pirmenybes bus vykdoma iki balandžio 28 d. (imtinai). Norintys užregistruoti savo komandą, turėtų organizatoriams (info@lfml.lt) atsiųsti savo registruojamos komandos pavadinimą, kontaktinio asmens telefono numerį ir el. pašto adresą.  Šią informaciją taip pat galite perduoti ir telefonu: +37061102457.

Užsiregistravusios komandos bus informuotos apie komandų atstovų susirinkimo datą (planuojama – gegužės 2 d.), kuriame bus pristatyta pirmenybių vykdymo tvarka, esminiai nuostatų punktai, komandos skirstomos į divizionus. Planuojama susirinkimą organizuoti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Primename, jog 2022 m. Vasaros pirmenybėse Kaune I-ajame divizione triumfavo „Fenikso-Ryternos“ komanda, o II-ajame  – „Standartas“.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kilus klausimams – susisiekite! info@lfml.lt arba +37061102457.