Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Prasideda registracija į Kauno Vasaros 7x7 pirmenybes!

Prasideda registracija į Kauno Vasaros 7x7 pirmenybes!

Lietuvos futbolo mėgėjų lyga (LFML) skelbia registracijos į 2022 m. Vasaros 7x7 pirmenybes Kaune pradžią.

Planuojama pirmenybių pradžia – gegužės 9 d.

Visos pirmenybių komandos savo rungtynes darbo dienomis (išskirtiniais atvejais – ir savaitgaliais) žais LFF treniruočių centro (buvusios Nacionalinės futbolo akademijos) aikštėse.

Registracija į pirmenybes bus vykdoma iki gegužės 2 d. (imtinai). Norintys užregistruoti savo komandą, turėtų organizatoriams (info@lfml.lt) atsiųsti savo registruojamos komandos pavadinimą, kontaktinio asmens telefono numerį ir el. pašto adresą.  Šią informaciją taip pat galite perduoti ir telefonu: +37061102457.

Užsiregistravusios komandos bus informuotos apie komandų atstovų susirinkimo datą (planuojama – gegužės 3 d.), kuriame bus pristatyta pirmenybių vykdymo tvarka, esminiai nuostatų punktai, komandos skirstomas į divizionus. Planuojama susirinkimą organizuoti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2021 m. LFML Vasaros pirmenybėse Kaune I-ajame divizione triumfavo „Fenikso“ komanda, II-ajame  – „Šančių Vėtra”, III-ajame - „Tikslas” (daugiau informacijos, foto ir video reportažai - čia)

Kilus klausimams – susisiekite! info@lfml.lt arba +37061102457.