Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

LFML 2022/23 Kauno žiemos mėgėjų pirmenybių komandos pasiskirstė į divizionus!

LFML 2022/23 Kauno žiemos mėgėjų pirmenybių komandos pasiskirstė į divizionus!

LFML 2022/23m. Kauno žiemos pirmenybės prasidėjo komandoms pasiskirsčius į I/II ir III divizionus. I/II diviziono komandos, prieš pradedant pagrindines kovas savo divizionuose turėjo išsiaiškinti, kurios yra pakankamai stiprios varžytis pirmąjame LFML divizione, o kurioms teks varžytis silpnesniame, II divizione. Kai I/II diviziono komandos varžėsi tarpusavyje, dėl vietos aukštesniame divizione, III diviziono komandos jau pradėjo kovas, kurios turėjo didelę reikšmę galutiniam rezultatui divizione.

Po pirmųjų kovų, paiškėjo, kaip atrodys atskiri ir II divizionai:

I divizionas: „Atletas“, „Žaliakalnis“,  FK „Feniksas-Ryterna“, „KTU United“, SMK „Sparta“, FK „Virpstas“, FK „Tauras-Prima Line“, FK „Gelgaudiškis“.

II divizionas: FC „Standartas“, FKG „Garliavos United“, „SuperSonics“, Vytauto Didžiojo Universitetas, „Duokim Garo“, „Old School“, „PersonalBest“, „Šančių Vėtra“.

Pasidalinus į atskirus divizionus, galima pastebėti, jog dar vasarą I divizione besivaržiusios komandos („Šančių Vėtra“„SuperSonics“, „Old School“, „PersonalBest“, FKG „Garliavos United“) nesugebėjo prasibrauti į pirmąjį divizioną.

Tuo tarpu, III divizione rungtyniaujančios komandos jau sužaidė trečdalį savo rungtynių ir nenugalėtos liko tik 2 komandos iš 13 - FKG „Garliava-M​ėgėjai“ bei „Kroos Control“, o pastarieji ne tik nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir laimėjo visas savo rungtynes, bet ir laimėdami sugebėjo sumušti net 26 įvarčius (per 3 rungtynes), verta paminėti, jog toks efektyvus puolimas pareikalauja ir aukų - „Kroos Control“ yra antra prasčiausiai besiginanti komanda III divizione.

Kviečiame sekti naujienas, kuriuose plačiau apžvelgsime visus divizionus iš arčiau! Visas pirmenybių nuotraukas pamatyti galite Lietuvos futbolo mėgėjų „Facebook“ puslapyje!