Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

LFML 2021/22 Žiemos pirmenybėse prasideda finalinės kovos!

LFML 2021/22 Žiemos pirmenybėse prasideda finalinės kovos!

Reguliarusis, LFML 2021/22m. Kauno žiemos pirmenybių sezonas jau artėjo prie savo kulminacijos taško! Aiškėja pagrindinės komandos, kurios pradės kovas, dėl geriausiųjų vardo!


I divizionas

Prieš tai, komandos, kurios varžėsi I/II divizione, išsiskyrė į atskirus divizionus - I divizioną ir II divizioną. 

I divizionas tuomet pasiskirstė į atskiras dvi grupes, E grupę ir F grupę, o šiuo metu, yra aiškios pagrindinės šių grupių komandos, kurios ir kausis dėl pačios stipriausios, Kauno megėjų lygos, komandos titulo. Šios komandos yra:

E grupė: „KTU United“ ir „Atletas“;

F grupė: FK „Feniksas-Ryterna“, FK „Virpstas“.

Šios keturios komandos, varžysis tarpusavyje, o I diviziono nugalėtojas turėtų būti aiškus jau Vasario 25-27 dienomis!

Dėl 5-8 vietų, pirmąjame divizione varžysis: „Pozityvūs“, „Vytauto Didžiojo Universitetas“, „SuperSonics“ bei FK „Tauras“. O dėl 9-10 vietų tarpusavyje kovos „Hegelmann Power“ bei „Sparta“ futbolininkai.

II divizionas

II divizionas, kuris taip pat, yra pasiskirstęs, į dvi atskiras grupes, kuriose kovos, dar nėra baigtos.

Beveik visoms komandoms liko apie 2 rungtynes, kol sužinosime atkrintamųjų poras, tačiau tai nereiškia, jog šis divizionas nėra intriguojantis - likus dviems rungtynėms, iki paskutinių kovų vis dar nėra tiksliai aišku, kurios komandos varžysis dėl aukščiausių vietų, todėl dar yra laiko pasitempti paskutiniam spurtui!

III divizionas

III divizionas, kaip ir pirmasis, artėja prie finišo tiesiosios - iš A ir B grupių komandos jau išsiskirstė į Didžiąją ir Mažąją taures, o dabar liko tik paskutinės kelios rungtynės, kol sužinosime III diviziono geriausiuosius.

Kol kas arčiausiai pirmos vietos Didžiojoje taurėje yra „Unified KSOK“ ir „PersonalBest“, tačiau kas kovas pabaigs kaip didžiosios taurės nugalėtojai - tikrai nėra aišku. Situacija panaši ir Mažosios taurės kovose. kol kas, čia pirmąsias pozicijas užima FKG „Garliava-Megėjai“, „J.Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ bei FK „Tikslas“

 

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai, artėjant paskutinėms kovoms:

Elvinas Derevianko - 38 įvarčiai („Šančių vėtra“);

Paulius Sirotavičius - 34 įvarčiai („Pozityvūs“);

Martynas Vaitkus - 26 įvarčiai („Unified KSOK“).