Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

LFML 2021/22 Žiemos pirmenybės – įsibėgėja!

LFML 2021/22 Žiemos pirmenybės – įsibėgėja!

Lietuvos futbolo megėjų lygos organizuojamos  2021/22m. Kauno Žiemos pirmenybės – įgauna pagreitį!

Spalio 29 d. prasidėjusių pirmenybių pirmasis etapas eina link pabaigos, kuomet komandos pasidalins į atskiras grupes, kuriose pradės pagrindines kovas dėl apdovanojimų!

Šių pirmenybių I/II diviziono grupių lyderiai yra aiškūs, o A, B ir D grupėse pirmas vietas užimančios komandos - FK „Virpstas“, FK „Feniksas-Ryterna“,  ir „Atletas“ – kol kas taškų nebarstė bei laimėjo visas sužaistas rungtynes, o C grupės lyderis „Hegelmann Power“ gali pasigirti nei karto nepralaimėjęs – trys pergalės ir vienerios lygiosios. Visos šios komandos užtikrintai keliauja į I divizioną bei tęs savo kovas dėl stipriausios komandos vardo!

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Akimirkos iš Feniksas-Ryterna - VDU rungtynių (LFML nuotr.)

Tokia situacija, kuomet lyderiai jau yra aiškūs, pasigirti negali III diviziono grupės. Kova šiame divizione yra kaip niekad arši. A grupėje pirmąją ir trečiąją vietas užimančias komandas skiria vos 3 taškų skirtumas („Baltic Transline“ – 9 tšk., „Top Transporte-Extreem“ – 7 tšk. ir FC „Meška“ – 6 tšk.), tačiau komandos yra sužaidusios po skirtingą skaičių rungtynių, dėl ko situacija gali kisti, o kova dėl pirmų vietų ir galimybės kovoti „Didžiojoje taurėje“ nusimato tikrai įdomi!                                                                                                                                                             

Tuo tarpu III diviziono, B grupėje situacija yra kiek aiškesnė – visos komandos sužaidė po vienodą skaičių rungtynių, o pirmąją-trečiąją vietas užimančias komandas skiria 6 taškų skirtumas – „PersonalBest“ rikiuojasi pirmi su 12 taškų, „Unified KSOK“ -  antri su 9 taškais bei „Kauno Medikas“ - trečioje pozicijoje, su 6 taškais. Verta paminėti, jog situaciją B grupėje sukomplikuoti gali vasaros pirmenybių III diviziono nugalėtojai – FK „Tikslas“, kurie turi 3 taškus, bet yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau nei aukščiau turnyrinėje lentelėje išsidėstę jų varžovai!

Šiuo metu rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai yra:

I/II divizionas:

1. Paulius Sirotavičius („Pozityvūs“) – 18 įvarčių;

2. Elvinas Derevianko („Šančių Vėtra“) – 16 įvarčių;

III divizionas:

1. Dominykas Morkūnas („Unified KSOK“) – 13 įvarčių;

2. Martynas Vaitkus („Unified KSOK“) – 10 įvarčių;

Besivaržančioms komandoms linkime sėkmės tolimesnėse kovose, o rungtynių nuotraukų galerijas galite rasti paspaudę šią nuorodą!