Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno žiemos pirmenybių I divizione ir vėl stipriausi buvo „Žaliakalnis“

Kauno žiemos pirmenybių I divizione ir vėl stipriausi buvo „Žaliakalnis“

2018 - 2019 m. „Cignon-LFML Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių“ I diviziono nugalėtojais „Žaliakalnis“.

I divizione šiose pirmenybėse rungtyniavo 9 komandos, kurios iš pradžių tarpusavyje jėgas išmėgino vieno rato principu, o vėliau kovas tęsė varžydamosis dėl 1-5 ir 6-9 vietų. 

Puikiai Lietuvos futbolo mėgėjams pažįstamais veidais R. Beniušiu, A. Rimkevičiumi ir kt. savo sudėtyje disponuodamas „Žaliakalnis“ per 12 sužaistų rungtynių patyrė vos vieną pralaimėjimą - ketvirtose rungtynėse 4:5 nusileisdamas „Atletui“. „Žaliakalnis“ iš kitų komandų taip pat ženkliai išsiskyrė savo rezultatyviu žaidimu (106 įvarčiai).

Antroje vietoje likęs „Atletas“ iš viso suklupo 3 sykius. „Atleto“ puolimo lyderiai A. Juozaitis ir T. Straleckas, pelnę po 22 įvarčius, rezultatyviausių I diviziono žaidėjų sąraše pasidalino 2-3 vietas.

Trečias liko gana sunkiai įsibėgejęs „Arsenalas“, kuriam dėl aukštesnių prizinių vietų pakovoti sukliudė pralaimėtos pirmosios dvi pirmenybių rungtynės. „Arsenalas“ šiose pirmenybėse išsiskyrė geriausia gynyba (43 praleisti įvarčiai). 

Tolokai nuo lyderių trejeto liko ketvirtoje vietoje finišavę stipriausiųjų diviziono debiutantai „Santaka-Inter“, iškovoję 5 pergales. 

Rezultatyviausio I diviziono žaidėjo R. Gumbrio (26 įvarčiai) atstovaujamas „Kovas“ turėjo tenkintis penktąja vieta.

Balandžio 13 d. paaiškės šeštosios vietos likimas - dėl jos kovos „Tauras Prima-Line“ ir „KTU United“, kurie sužais atidėtas rungtynes.

FK „Kaunas“ šiemet turėjo tenkintis vos aštuntąja vieta, o paskutiniai, devinti, liko dar vieni stipriausiųjų grupės debiutantai „Duokim garo“, taip ir nepatyrę pergalės džiaugsmo, tačiau daugelyje rungtynių pagirtinai kovoję iki pat pabaigos.

„Cignon-LFML Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių“ apdovanojimų šventė vyks balandžio 17 d., 18:30 val. NFA konferencijų salėje.