Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno pirmenybėse ryškėja grupių lyderiai

Kauno pirmenybėse ryškėja grupių lyderiai

2020 m. LFML Kauno Vasaros 7x7 pirmenybių A, B ir C grupėse jau ryškėja lyderiai, atkakli kova vyksta ir tarp žemesnes vietas lentelėje užimančių komandų. 

A grupė

Šioje grupėje visos komandos jau sužaidė po 5 rungtynes, o kol kas geriausiai sekasi „Lietavos" ir „Super Sonics" ekipoms, surinkusioms po 7 taškus. Liepos 8 d. šios komandos susitiko tarpusavyje ir po nulinių lygiųjų pasidalino po tašką. Po jų rikiuojasi 5 taškus turinti „Ruedus", tačiau šiai komandai pakovoti dėl patekimo į I divizioną bus sunku - liko dvejos rungtynės būtent su aukščiau turnyrinėje lentelėje esančiomis komandomis. Ketvirtoje vietoje - „KTU United" (4 tšk.), penktoje - pirmuosius taškus po lygiųjų su „Ruedus" iškovojęs „Didalis".  Be taškų kol kas žengia tris nesėkmes patyrę „Perspektyvūs"

Liepos 9 d. A grupės rungtynių nuotraukų galeriją rasite - čia. 

B grupė

Šioje grupėje komandos sužaidė po 2-3 rungtynes, todėl tvirtas išvadas daryti dar anksti. Tačiau tikrai aišku, jog dėl aukščiausių pozicijų čia kovoja „Old school", laimėjęs visas trejas rungtynes bei abu sykius laimėjęs „Standartas". Dvi pergales per tris rungtynes savo sąskaitoje jau turi „Baltic Transline", vieną - „Hegelmann Power"„Extreem" ir „Spartakas" kol kas lieka be taškų. 

C grupė

Šioje grupėje visos komandos jau yra pasiekusios bent po pergalę. Visas penkerias rungtynes jau spėjo sužaisti „Hegelmann Junior" komanda, per jas pasiekusi vieną pergalę, kuri grupės varžybų pabaigoje jiems geriausiu atveju leis finišuoti penktoje pozicijoje. Labai arti kelialapio į I divizoną yra „Oniksas", per ketverias rungtynes pasiekęs tris pergales. Abejas rungtynes laimėjo (tarp jų ir prie „Oniksą) ir vienas pirmenybių favoritų „Feniksas". 3 taškus savo sąskaitoje turi „Fusion" tačiau likęs tvarkaraštis pirmenybių debiutantams tikrai nelengvas - laukia susitikimai su „Feniksu" ir ambicijų pakovoti dėl aukštesnių pozicijų nestokojančiais „Duokim garo" (3 tšk., 2 rungt.). Vienerias iš dvejų rungtynių taip pat laimėjo „Partizanai". 

Primename, jog komandoms grupėse sužaidus po 5 rungtynes, 1-2 vietas užėmusios komandos toliau kovos dėl I diviziono, 3-4 vietas užėmusios komandos - dėl II diviziono, o 5-6 vietas užėmusios komandos - dėl III diviziono nugalėtojų vardo.