Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno Vasaros pirmenybėse komandos pasidalino į divizionus

Kauno Vasaros pirmenybėse komandos pasidalino į divizionus

Po antradienį sužaistų paskutinių B grupės rungtynių, tapo aiškūs visi I, II ir III divizionų dalyviai.

A, B ir C grupėse po penkerias rungtynes sužaidusios komandos su visais savo iškovotais taškais toliau varžysis trijuose skirtingo pajėgumo divizionuose, kur jų laukia dar penkerios rungtynės ir kova dėl medalių.

I divizioną sudaro ir geriausias startines pozicijas turėjo po 15 taškų „atsinešusios“ „Fenikso“ ir „Standarto“ komandos. Su 12 taškų savo pasirodymą pradėjo „Old school“ ir „Oniksas“, su 11 - „Lietava“, 10 - „Super Sonics“.

Visos šios komandos jau spėjo sužaisti ir pimąsias I diviziono rungtynes. „Feniksas“ 3:0 įveikė „Super Sonics“, „Standartas“ 5:3 - „Oniksą“, o „Old school“  4:3 – „Lietavą“.

II divizioną sudaro su 9 taškais startuosiančios „Duokim garo“ ir „Baltic Transline“ komandos; po 8 taškus turi „Ruedus“ ir „KTU United“, 6 - „Spartakas“. C grupėje trims komandoms surinkus po 3 taškus, geresnis tarpusavio rungtynių rezultatas lėmė, jog į II divizioną žengė „Fusion“.  

III divizione 3 komandos („Hegelmann Power“, „Hegelmann Junior“ ir „Partizanai“)  kovą dėl medalių pradės savo sąskaitoje turėdamos po 3 taškus. Tašku mažiau turi „Didalis“. Tašką iš A grupės „atsineša“ „Perspektyvūs“, o „Extreem“ iš B grupės atėjo be taškų.

Divizionų turnyrines lenteles galite rasti čia.