Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno Vasaros I divizione stipriausi - FK „Feniksas"

Kauno Vasaros I divizione stipriausi - FK „Feniksas"

Rugsėjo 8 d. baigėsi LFML Kauno Vasaros 7x7 pirmenybių I diviziono kovos.

Stipriausios komandos vardą pelnytai užsitarnavo FK „Feniksas" (30 tšk.), laimėjęs visas 10 žaistų rungtynių: visas penkerias grupių varžybose bei likusias penkerias komandoms pasidalinus į divizionus. Visos pergalės buvo iškovotos vidutiniškai rekordiniu 4,4 įvarčių skirtumu, FK „Feniksas" taip pat tapo rezultatyviausia ir mažiausiai įvarčių praleidusia I diviziono komanda. 

Antrąją vietą užtikrintai iškovojo FC „Standartas" (24 tšk.), lemiamose rungtynėse dėl pirmosios vietos suklupęs prieš pirmenybių nugalėtojus, o kitą pralaimėjimą patyręs jau nieko nelėmusiose rungtynėse prieš FK „Lietavą". 

Itin atkaklią kovą dėl trečiosios vietos ir likusio medalių komplekto laimėjo „Super Sonics" (19 tšk.), kurie nepralaimėjo nei vienerių rungtynių savo tiesioginiams konkurentams. „Super Sonics" taip pat buvo antri pagal mažiausiai praleistų įvarčių skaičių. 

Ketvirtąja pozicija tenkinosi vos per tašką nuo trečiosios vietos likęs „Old school" (18 tšk.) kolektyvas, žemiau palikęs „Oniksą" (15 tšk.) ir FK „Lietavą" (14 tšk.)

Rezultatyviausiu I diviziono žaidėju užtikrintai tapo FK „Feniksas" puolimo lyderis Rolandas Gumbrys - 20 įvarčių, už nugaros palikęs „Onikso" puolėją Igną Malecką (13 įvarčių) ir „Standarto" atstovą Edgarą Petkevičių (11 įvarčių.).

--------------------------------

LFML Kauno Vasaros 7x7 pirmenybių apdovanojimų šventė vyks rugsėjo 21 d. 19:15 val. Žalgirio arenos Nemuno salėje.