REZULTATAI / Cignon-Kaunas Žiema
2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - I divizionas
2018-11-30 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 11-4 „Santaka-Inter“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-07 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 18-3 „Duokim garo“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-09 | 14:25:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 2-4 „KTU United“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-09 | 14:25:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 3-10 FK „Kovas“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-14 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 9-5 FK „Kovas“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-14 | 21:30:00 | 1 turas | „Santaka-Inter“ 5-7 Atletas | NFA 1 aikštė |
2018-12-16 | 16:25:00 | 1 turas | Atletas 6-5 FK „Arsenalas“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-16 | 17:30:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 5-3 „KTU United“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-04 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 3-9 „Žaliakalnis“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-04 | 21:30:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 4-6 FK „Kaunas“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-05 | 15:20:00 | 1 turas | Atletas 10-4 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-06 | 12:00:00 | 1 turas | FK „Kovas“ 8-5 „KTU United“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-11 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 4-5 Atletas | NFA 1 aikštė |
2019-01-11 | 21:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 9-3 FK „Kaunas“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-13 | 13:10:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 4-7 „KTU United“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-13 | 13:10:00 | 1 turas | FK „Kovas“ 10-3 „Duokim garo“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-26 | 17:40:00 | 1 turas | Atletas 11-3 FK „Kovas“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-26 | 18:50:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 7-9 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-27 | 16:20:00 | 1 turas | „Santaka-Inter“ 8-7 FK „Kaunas“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-01 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 11-7 FK „Kovas“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-01 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 7-2 „Santaka-Inter“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-01 | 21:30:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 1-9 „KTU United“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-03 | 14:30:00 | 1 turas | „KTU United“ 4-9 Atletas | NFA 2 aikštė |
2019-02-03 | 14:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 2-10 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-08 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 11-6 FK „Kaunas“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-08 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 8-1 FK „Kovas“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-09 | 16:25:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 4-10 Atletas | NFA 1 aikštė |
2019-02-09 | 17:35:00 | 1 turas | „Santaka-Inter“ 7-6 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-15 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 3-0 „KTU United“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-15 | 21:30:00 | 1 turas | „Santaka-Inter“ 3-0 „Duokim garo“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-15 | 21:30:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 2-5 FK „Arsenalas“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-17 | 10:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 14-2 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-17 | 15:25:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 7-4 Atletas | NFA 2 aikštė |
2019-02-17 | 15:25:00 | 1 turas | FK „Kovas“ 7-5 „Santaka-Inter“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-22 | 20:30:00 | 1 turas | „KTU United“ 3-5 „Santaka-Inter“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-01 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 12-3 „Duokim garo“ | NFA 2 aikštė |
2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - II divizionas
2018-12-07 | 21:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 6-2 „Pabandom“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-09 | 12:15:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 8-4 „Gelgaudiškis“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-09 | 15:30:00 | 1 turas | Sparta 0-4 „Old school“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-09 | 15:30:00 | 1 turas | „Ultros“ 3-5 „Ruedus“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-14 | 21:30:00 | 1 turas | „Spartakas“ 7-2 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-16 | 14:15:00 | 1 turas | Sparta 4-2 „Ultros“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-16 | 15:20:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 3-12 Kaupa | NFA 1 aikštė |
2018-12-16 | 15:20:00 | 1 turas | „Gelgaudiškis“ 4-9 „Old school“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-05 | 16:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 7-3 „Pabandom“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-05 | 17:40:00 | 1 turas | „Old school“ 7-6 „Ultros“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-05 | 17:40:00 | 1 turas | Sparta 9-2 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-05 | 18:50:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 8-4 „Spartakas“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-05 | 18:50:00 | 1 turas | Kaupa 6-3 „Ruedus“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-11 | 20:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 9-7 „Old school“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-12 | 16:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 3-7 Sparta | NFA 2 aikštė |
2019-01-12 | 16:30:00 | 1 turas | Kaupa 8-7 „Spartakas“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-12 | 18:50:00 | 1 turas | „Ultros“ 14-4 „Pabandom“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-13 | 12:00:00 | 1 turas | „Gelgaudiškis“ 7-5 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-13 | 12:00:00 | 1 turas | „Ruedus“ 5-6 FC „Standartas“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-26 | 16:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 5-10 Kaupa | NFA 2 aikštė |
2019-01-26 | 16:30:00 | 1 turas | „Ruedus“ 3-5 „Spartakas“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-27 | 14:00:00 | 1 turas | „Oniksas“ 10-4 „Pabandom“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-27 | 15:10:00 | 1 turas | „Gelgaudiškis“ 1-2 Sparta | NFA 1 aikštė |
2019-01-27 | 16:20:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 3-2 „Ultros“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-02 | 15:15:00 | 1 turas | „Pabandom“ 3-4 Sparta | NFA 1 aikštė |
2019-02-02 | 16:25:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-4 FC „Standartas“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-02 | 17:35:00 | 1 turas | „Spartakas“ 2-3 „Old school“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-02 | 18:45:00 | 1 turas | „Oniksas“ 7-6 „Ruedus“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-03 | 15:40:00 | 1 turas | „Gelgaudiškis“ 3-5 Kaupa | NFA 1 aikštė |
2019-02-08 | 21:30:00 | 1 turas | „Pabandom“ 2-11 Kaupa | NFA 2 aikštė |
2019-02-09 | 15:15:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 5-12 „Oniksas“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-09 | 17:35:00 | 1 turas | „Spartakas“ 2-6 Sparta | NFA 2 aikštė |
2019-02-10 | 12:10:00 | 1 turas | „Old school“ 7-5 „Pabandom“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-10 | 13:20:00 | 1 turas | „Gelgaudiškis“ 4-6 „Ruedus“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-15 | 20:30:00 | 1 turas | „Ultros“ 6-9 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-17 | 11:55:00 | 1 turas | „Spartakas“ 4-5 „Gelgaudiškis“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-17 | 13:05:00 | 1 turas | Kaupa 2-3 „Old school“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-22 | 20:30:00 | 1 turas | „Ultros“ 5-2 FC „Standartas“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-22 | 21:30:00 | 1 turas | „Spartakas“ 4-6 „Pabandom“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-01 | 21:30:00 | 1 turas | „Ruedus“ 8-0 „Pabandom“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-10 | 15:15:00 | 1 turas | „Ruedus“ 5-3 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-10 | 17:35:00 | 1 turas | Kaupa 5-2 Sparta | NFA 1 aikštė |
2019-03-10 | 17:35:00 | 1 turas | „Ultros“ 7-7 „Spartakas“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-10 | 18:45:00 | 1 turas | „Gelgaudiškis“ 11-1 „Pabandom“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-15 | 20:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 5-4 „Oniksas“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-16 | 15:15:00 | 1 turas | Kaupa 5-5 „Ultros“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-17 | 16:10:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 7-6 „Spartakas“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-17 | 16:10:00 | 1 turas | „Ultros“ 4-12 „Gelgaudiškis“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-17 | 17:20:00 | 1 turas | „Ruedus“ 1-7 „Old school“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-23 | 15:15:00 | 1 turas | „Ruedus“ 0-3 Sparta | NFA 2 aikštė |
2019-03-23 | 16:25:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-5 „Old school“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-23 | 17:35:00 | 1 turas | Kaupa 13-5 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-30 | 15:15:00 | 1 turas | „Oniksas“ 1-7 „Old school“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-30 | 16:25:00 | 1 turas | Sparta 4-6 FC „Standartas“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-31 | 15:15:00 | 1 turas | „Gelgaudiškis“ 3-1 FC „Standartas“ | NFA 1 aikštė |
2019-04-05 | 21:30:00 | 1 turas | „Oniksas“ 3-0 „Spartakas“ | NFA 1 aikštė |
2019-04-06 | 16:25:00 | 1 turas | „Ruedus“ 0-3 „Ultros“ | NFA 1 aikštė |
2019-04-06 | 17:35:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 2-8 Sparta | NFA 1 aikštė |
2019-04-07 | 12:00:00 | 1 turas | „Old school“ 3-2 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 1 aikštė |
2019-04-07 | 16:40:00 | 1 turas | Kaupa 4-4 „Gelgaudiškis“ | NFA 1 aikštė |
2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - III divizionas
2018-11-30 | 20:30:00 | 1 turas | „Pozityvūs“ 3-0 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 2 aikštė |
2018-11-30 | 21:30:00 | 1 turas | Didalis 4-7 "Black seven“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-07 | 20:30:00 | 1 turas | Perspektyvūs 1-16 „Baltic Transline“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-07 | 21:30:00 | 1 turas | „Partizanai" 6-5 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-09 | 12:15:00 | 1 turas | „Vetrolita-ISG“ 7-2 „Spartanus“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-09 | 13:20:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 9-4 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-09 | 13:20:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 1-4 FK „Odisėjas“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-14 | 20:30:00 | 1 turas | „Pozityvūs“ 4-5 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 2 aikštė |
2018-12-16 | 14:15:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 0-9 "Black seven“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-16 | 16:25:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 4-6 „Vetrolita-ISG“ | NFA 1 aikštė |
2018-12-16 | 17:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 8-4 „Spartanus“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-04 | 20:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 4-5 „Spartanus“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-04 | 21:30:00 | 1 turas | „Pozityvūs“ 3-12 Didalis | NFA 2 aikštė |
2019-01-05 | 15:20:00 | 1 turas | „Partizanai" 9-6 FC „Hegelmann Junior-2“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-05 | 16:30:00 | 1 turas | Perspektyvūs 4-6 „Unified KSOK“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-06 | 12:00:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 3-4 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-06 | 13:10:00 | 1 turas | Didalis 3-3 „Vetrolita-ISG“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-06 | 13:10:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 5-3 "Black seven“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-11 | 21:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 8-10 „Vetrolita-ISG“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-12 | 15:20:00 | 1 turas | „Partizanai" 7-2 „Pozityvūs“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-12 | 15:20:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 0-4 Didalis | NFA 2 aikštė |
2019-01-12 | 17:40:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 14-6 "Black seven“ | NFA 2 aikštė |
2019-01-12 | 17:40:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 4-3 „Baltic Transline“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-12 | 18:50:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 4-0 Perspektyvūs | NFA 1 aikštė |
2019-01-26 | 15:20:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 7-4 Perspektyvūs | NFA 2 aikštė |
2019-01-26 | 15:20:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 3-10 „Pozityvūs“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-26 | 17:40:00 | 1 turas | „Partizanai" 3-2 „Vetrolita-ISG“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-26 | 18:50:00 | 1 turas | „Spartanus“ 6-4 "Black seven“ | NFA 1 aikštė |
2019-01-27 | 14:00:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 9-7 Didalis | NFA 1 aikštė |
2019-01-27 | 15:10:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 7-6 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-01 | 21:30:00 | 1 turas | „Pozityvūs“ 12-5 „Spartanus“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-02 | 15:15:00 | 1 turas | „Partizanai" 1-8 FK „Odisėjas“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-02 | 16:25:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 10-4 „Baltic Transline“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-02 | 17:35:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 9-5 Perspektyvūs | NFA 2 aikštė |
2019-02-02 | 18:45:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 4-2 "Black seven“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-08 | 21:30:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 6-5 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-09 | 15:15:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 5-3 „Unified KSOK“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-09 | 16:25:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 9-4 „Vetrolita-ISG“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-09 | 18:45:00 | 1 turas | Perspektyvūs 2-11 „Spartanus“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-10 | 12:10:00 | 1 turas | „Partizanai" 2-6 Didalis | NFA 1 aikštė |
2019-02-10 | 13:20:00 | 1 turas | „Pozityvūs“ 9-14 „Unified KSOK“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-17 | 10:45:00 | 1 turas | „Partizanai" 9-4 „Unified KSOK“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-17 | 11:55:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 5-6 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 1 aikštė |
2019-02-17 | 13:05:00 | 1 turas | „Spartanus“ 6-12 Didalis | NFA 2 aikštė |
2019-02-17 | 14:15:00 | 1 turas | Perspektyvūs 3-4 "Black seven“ | NFA 2 aikštė |
2019-02-17 | 14:15:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 2-0 „Vetrolita-ISG“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-01 | 21:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 9-12 „Unified KSOK“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-08 | 20:30:00 | 1 turas | Didalis 2-6 FK „Odisėjas“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-08 | 21:30:00 | 1 turas | „Spartanus“ 4-6 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-10 | 15:15:00 | 1 turas | „Partizanai" 7-3 Perspektyvūs | NFA 1 aikštė |
2019-03-10 | 16:25:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 1-7 „Vetrolita-ISG“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-10 | 18:45:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 7-2 "Black seven“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-15 | 21:30:00 | 1 turas | Didalis 5-5 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-16 | 15:15:00 | 1 turas | Perspektyvūs 5-8 „Pozityvūs“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-16 | 16:25:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 9-2 „Spartanus“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-16 | 16:25:00 | 1 turas | „Vetrolita-ISG“ 5-7 "Black seven“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-17 | 15:00:00 | 1 turas | Didalis 4-4 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-17 | 15:00:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 5-1 FC „Hegelmann Junior-2“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-22 | 21:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 3-4 „Pozityvūs“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-23 | 16:25:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 6-3 „Pozityvūs“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-23 | 17:35:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 0-4 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-23 | 18:45:00 | 1 turas | „Partizanai" 2-6 "Black seven“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-23 | 18:45:00 | 1 turas | „Vetrolita-ISG“ 1-5 Perspektyvūs | NFA 2 aikštė |
2019-03-30 | 15:15:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 2-0 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-30 | 16:25:00 | 1 turas | „Pozityvūs“ 7-5 „Vetrolita-ISG“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-31 | 15:15:00 | 1 turas | „Partizanai" 7-5 „Baltic Transline“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-31 | 16:25:00 | 1 turas | "Black seven“ 7-10 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-31 | 16:25:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 3-4 „Unified KSOK“ | NFA 1 aikštė |
2019-04-05 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 10-2 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-05 | 21:30:00 | 1 turas | „Partizanai" 4-5 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-06 | 15:15:00 | 1 turas | FC „Hegelmann Junior-2“ 6-6 „Spartanus“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-06 | 18:45:00 | 1 turas | Didalis 8-13 „Baltic Transline“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-07 | 13:10:00 | 1 turas | „Partizanai" 3-0 „Spartanus“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-07 | 14:20:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 9-8 „Vetrolita-ISG“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-07 | 15:30:00 | 1 turas | „Pozityvūs“ 3-4 "Black seven“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-07 | 17:50:00 | 1 turas | Perspektyvūs 9-6 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 2 aikštė |
2019-04-13 | 15:00:00 | 1 turas | Perspektyvūs 5-8 Didalis | NFA 2 aikštė |
2019-04-13 | 16:10:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 6-4 „Spartanus“ | NFA 1 aikštė |
2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - I divizonas 1-5vt.
2019-03-01 | 20:30:00 | 1 turas | „Santaka-Inter“ 3-10 „Žaliakalnis“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-08 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 5-3 Atletas | NFA 1 aikštė |
2019-03-10 | 16:25:00 | 1 turas | FK „Kovas“ 2-3 FK „Arsenalas“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-17 | 17:20:00 | 1 turas | FK „Kovas“ 2-8 Atletas | NFA 1 aikštė |
2019-03-22 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 3-0 FK „Kovas“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-22 | 20:30:00 | 1 turas | „Santaka-Inter“ 3-4 Atletas | NFA 1 aikštė |
2019-03-29 | 20:30:00 | 1 turas | „Santaka-Inter“ 2-6 FK „Arsenalas“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-31 | 17:35:00 | 1 turas | Atletas 2-3 FK „Arsenalas“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-31 | 17:35:00 | 1 turas | FK „Kovas“ 0-3 „Santaka-Inter“ | NFA 1 aikštė |
2019-04-05 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 7-6 FK „Arsenalas“ | NFA 1 aikštė |
2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - I divizonas 6-9vt.
2019-03-08 | 21:30:00 | 1 turas | „KTU United“ 9-5 FK „Kaunas“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-15 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 9-5 „Duokim garo“ | NFA 2 aikštė |
2019-03-22 | 21:30:00 | 1 turas | „KTU United“ 8-6 „Duokim garo“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-23 | 15:15:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 3-0 FK „Kaunas“ | NFA 1 aikštė |
2019-03-30 | 17:35:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 11-5 „Duokim garo“ | NFA 1 aikštė |
2019-04-13 | 17:20:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 3-0 „KTU United“ | NFA 1 aikštė |