Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Cignon-Kaunas Žiema

2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - I divizionas

2018-11-30 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 11-4 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė
2018-12-07 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 18-3 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė
2018-12-09 14:25:00 1 turas FK „Arsenalas“ 2-4 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2018-12-09 14:25:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 3-10 FK „Kovas“ NFA 2 aikštė
2018-12-14 20:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 9-5 FK „Kovas“ NFA 1 aikštė
2018-12-14 21:30:00 1 turas „Santaka-Inter“ 5-7 Atletas NFA 1 aikštė
2018-12-16 16:25:00 1 turas Atletas 6-5 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2018-12-16 17:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-3 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2019-01-04 20:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 3-9 „Žaliakalnis“ NFA 1 aikštė
2019-01-04 21:30:00 1 turas „Duokim garo“ 4-6 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2019-01-05 15:20:00 1 turas Atletas 10-4 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 1 aikštė
2019-01-06 12:00:00 1 turas FK „Kovas“ 8-5 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2019-01-11 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 4-5 Atletas NFA 1 aikštė
2019-01-11 21:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 9-3 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2019-01-13 13:10:00 1 turas FK „Kaunas“ 4-7 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2019-01-13 13:10:00 1 turas FK „Kovas“ 10-3 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė
2019-01-26 17:40:00 1 turas Atletas 11-3 FK „Kovas“ NFA 2 aikštė
2019-01-26 18:50:00 1 turas „Duokim garo“ 7-9 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 2 aikštė
2019-01-27 16:20:00 1 turas „Santaka-Inter“ 8-7 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2019-02-01 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 11-7 FK „Kovas“ NFA 1 aikštė
2019-02-01 20:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 7-2 „Santaka-Inter“ NFA 2 aikštė
2019-02-01 21:30:00 1 turas „Duokim garo“ 1-9 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2019-02-03 14:30:00 1 turas „KTU United“ 4-9 Atletas NFA 2 aikštė
2019-02-03 14:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 2-10 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 1 aikštė
2019-02-08 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 11-6 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2019-02-08 20:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 8-1 FK „Kovas“ NFA 2 aikštė
2019-02-09 16:25:00 1 turas „Duokim garo“ 4-10 Atletas NFA 1 aikštė
2019-02-09 17:35:00 1 turas „Santaka-Inter“ 7-6 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 1 aikštė
2019-02-15 20:30:00 1 turas „Žaliakalnis“ 3-0 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2019-02-15 21:30:00 1 turas „Santaka-Inter“ 3-0 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė
2019-02-15 21:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 2-5 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2019-02-17 10:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 14-2 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 1 aikštė
2019-02-17 15:25:00 1 turas FK „Kaunas“ 7-4 Atletas NFA 2 aikštė
2019-02-17 15:25:00 1 turas FK „Kovas“ 7-5 „Santaka-Inter“ NFA 1 aikštė

2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - II divizionas

2018-12-07 21:30:00 1 turas FC „Standartas“ 6-2 „Pabandom“ NFA 2 aikštė
2018-12-09 12:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 8-4 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2018-12-09 15:30:00 1 turas Sparta 0-4 „Old school“ NFA 1 aikštė
2018-12-09 15:30:00 1 turas „Ultros“ 3-5 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2018-12-14 21:30:00 1 turas „Spartakas“ 7-2 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2018-12-16 14:15:00 1 turas Sparta 4-2 „Ultros“ NFA 2 aikštė
2018-12-16 15:20:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 3-12 Kaupa NFA 1 aikštė
2018-12-16 15:20:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 4-9 „Old school“ NFA 2 aikštė
2019-01-05 16:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 7-3 „Pabandom“ NFA 2 aikštė
2019-01-05 17:40:00 1 turas „Old school“ 7-6 „Ultros“ NFA 1 aikštė
2019-01-05 17:40:00 1 turas Sparta 9-2 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2019-01-05 18:50:00 1 turas FC „Standartas“ 8-4 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2019-01-05 18:50:00 1 turas Kaupa 6-3 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2019-01-11 20:30:00 1 turas FC „Standartas“ 9-7 „Old school“ NFA 2 aikštė
2019-01-12 16:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 3-7 Sparta NFA 2 aikštė
2019-01-12 16:30:00 1 turas Kaupa 8-7 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2019-01-12 18:50:00 1 turas „Ultros“ 14-4 „Pabandom“ NFA 2 aikštė
2019-01-13 12:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 7-5 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2019-01-13 12:00:00 1 turas „Ruedus“ 5-6 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2019-01-26 16:30:00 1 turas FC „Standartas“ 5-10 Kaupa NFA 2 aikštė
2019-01-26 16:30:00 1 turas „Ruedus“ 3-5 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2019-01-27 14:00:00 1 turas „Oniksas“ 10-4 „Pabandom“ NFA 2 aikštė
2019-01-27 15:10:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 1-2 Sparta NFA 1 aikštė
2019-01-27 16:20:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 3-2 „Ultros“ NFA 2 aikštė
2019-02-02 15:15:00 1 turas „Pabandom“ 3-4 Sparta NFA 1 aikštė
2019-02-02 16:25:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 4-4 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2019-02-02 17:35:00 1 turas „Spartakas“ 2-3 „Old school“ NFA 1 aikštė
2019-02-02 18:45:00 1 turas „Oniksas“ 7-6 „Ruedus“ NFA 1 aikštė
2019-02-03 15:40:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-5 Kaupa NFA 1 aikštė
2019-02-08 21:30:00 1 turas „Pabandom“ 2-11 Kaupa NFA 2 aikštė
2019-02-09 15:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior“ 5-12 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2019-02-09 17:35:00 1 turas „Spartakas“ 2-6 Sparta NFA 2 aikštė
2019-02-10 12:10:00 1 turas „Old school“ 7-5 „Pabandom“ NFA 2 aikštė
2019-02-10 13:20:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 4-6 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2019-02-15 20:30:00 1 turas „Ultros“ 6-9 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2019-02-17 11:55:00 1 turas „Spartakas“ 4-5 „Gelgaudiškis“ NFA 2 aikštė
2019-02-17 13:05:00 1 turas Kaupa 2-3 „Old school“ NFA 1 aikštė

2018-2019 m. Cignon-Kauno Žiemos pirmenybės - III divizionas

2018-11-30 20:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 3-0 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2018-11-30 21:30:00 1 turas FK „Siekis“ 4-7 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2018-12-07 20:30:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 1-16 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2018-12-07 21:30:00 1 turas „Fuksai“ 6-5 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2018-12-09 12:15:00 1 turas „Vetrolita-ISG“ 7-2 „Spartanus“ NFA 2 aikštė
2018-12-09 13:20:00 1 turas „Unified KSOK“ 9-4 SuperSonics NFA 1 aikštė
2018-12-09 13:20:00 1 turas AŽSVM 1-4 FK „Odisėjas“ NFA 2 aikštė
2018-12-14 20:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 4-5 SuperSonics NFA 2 aikštė
2018-12-16 14:15:00 1 turas AŽSVM 0-9 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2018-12-16 16:25:00 1 turas FK „Odisėjas“ 4-6 „Vetrolita-ISG“ NFA 1 aikštė
2018-12-16 17:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 8-4 „Spartanus“ NFA 1 aikštė
2019-01-04 20:30:00 1 turas „Extreem“ 4-5 „Spartanus“ NFA 2 aikštė
2019-01-04 21:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 3-12 FK „Siekis“ NFA 2 aikštė
2019-01-05 15:20:00 1 turas „Fuksai“ 9-6 AŽSVM NFA 2 aikštė
2019-01-05 16:30:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 4-6 „Unified KSOK“ NFA 1 aikštė
2019-01-06 12:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 3-4 SuperSonics NFA 2 aikštė
2019-01-06 13:10:00 1 turas FK „Siekis“ 3-3 „Vetrolita-ISG“ NFA 1 aikštė
2019-01-06 13:10:00 1 turas FK „Odisėjas“ 5-3 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2019-01-11 21:30:00 1 turas „Extreem“ 8-10 „Vetrolita-ISG“ NFA 2 aikštė
2019-01-12 15:20:00 1 turas „Fuksai“ 7-2 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2019-01-12 15:20:00 1 turas AŽSVM 0-4 FK „Siekis“ NFA 2 aikštė
2019-01-12 17:40:00 1 turas „Unified KSOK“ 14-6 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2019-01-12 17:40:00 1 turas FK „Odisėjas“ 4-3 „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2019-01-12 18:50:00 1 turas SuperSonics 4-0 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 1 aikštė
2019-01-26 15:20:00 1 turas FK „Odisėjas“ 7-4 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2019-01-26 15:20:00 1 turas AŽSVM 3-10 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2019-01-26 17:40:00 1 turas „Fuksai“ 3-2 „Vetrolita-ISG“ NFA 1 aikštė
2019-01-26 18:50:00 1 turas „Spartanus“ 6-4 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2019-01-27 14:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 9-7 FK „Siekis“ NFA 1 aikštė
2019-01-27 15:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 7-6 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2019-02-01 21:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 12-5 „Spartanus“ NFA 2 aikštė
2019-02-02 15:15:00 1 turas „Fuksai“ 1-8 FK „Odisėjas“ NFA 2 aikštė
2019-02-02 16:25:00 1 turas „Unified KSOK“ 10-4 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2019-02-02 17:35:00 1 turas AŽSVM 9-5 „Amžinai perspektyvūs“ NFA 2 aikštė
2019-02-02 18:45:00 1 turas SuperSonics 4-2 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2019-02-08 21:30:00 1 turas SuperSonics 6-5 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2019-02-09 15:15:00 1 turas FK „Odisėjas“ 5-3 „Unified KSOK“ NFA 2 aikštė
2019-02-09 16:25:00 1 turas „Baltic Transline“ 9-4 „Vetrolita-ISG“ NFA 2 aikštė
2019-02-09 18:45:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 2-11 „Spartanus“ NFA 2 aikštė
2019-02-10 12:10:00 1 turas „Fuksai“ 2-6 FK „Siekis“ NFA 1 aikštė
2019-02-10 13:20:00 1 turas „Pozityvūs“ 9-14 „Unified KSOK“ NFA 1 aikštė
2019-02-17 10:45:00 1 turas „Fuksai“ 9-4 „Unified KSOK“ NFA 2 aikštė
2019-02-17 11:55:00 1 turas AŽSVM 5-6 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2019-02-17 13:05:00 1 turas „Spartanus“ 6-12 FK „Siekis“ NFA 2 aikštė
2019-02-17 14:15:00 1 turas „Amžinai perspektyvūs“ 3-4 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2019-02-17 14:15:00 1 turas SuperSonics 2-0 „Vetrolita-ISG“ NFA 1 aikštė