Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / „Hummel“ čempionatas

2018 m. LFML „Hummel“ čempionatas

2018-05-26 15:00:00 1 turas „Telšių FMA“ 0-3 „Sportidus“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-26 16:15:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-3 FCI Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-26 17:30:00 1 turas FK „Eurostandartas“ 3-6 „Telšių FMA“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-26 18:45:00 1 turas „Sportidus“ 1-7 FK „Feniksas“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-26 20:00:00 1 turas FCI 11-5 FK „Eurostandartas“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-27 11:00:00 1 turas „Kėdainiai“ 5-4 FK „Kaunas“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-27 12:15:00 1 turas „Klaipėda City“ 5-5 „Zanavykas“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-27 12:15:00 1 turas FK „Jakai“ 2-1 STIHL Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-27 13:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 1-4 FK „Inter-veteranai“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-27 14:45:00 1 turas „Zanavykas“ 2-1 FK „Jakai“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-27 14:45:00 1 turas STIHL 5-12 „Kėdainiai“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-05-27 16:00:00 1 turas FK „Inter-veteranai“ 4-4 „Klaipėda City“ Panevėžio „Žemynos“ progimnazija
2018-06-10 11:00:00 2 turas „Kėdainiai“ 2-4 „Sportidus“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 11:00:00 2 turas „Telšių FMA“ 2-6 FK „Kaunas“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 12:15:00 2 turas FK „Jakai“ 1-6 FK „Feniksas“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 12:15:00 2 turas „Zanavykas“ 2-10 FCI Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 13:30:00 2 turas STIHL 2-7 „Klaipėda City“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 13:30:00 2 turas FK „Inter-veteranai“ 9-1 FK „Eurostandartas“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 14:45:00 2 turas FK „Kaunas“ 4-1 „Sportidus“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 14:45:00 2 turas „Kėdainiai“ 3-6 FCI Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 16:00:00 2 turas „Zanavykas“ 2-13 FK „Feniksas“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 16:00:00 2 turas FK „Eurostandartas“ 2-8 STIHL Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 17:15:00 2 turas FK „Inter-veteranai“ 10-2 „Telšių FMA“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-06-10 17:15:00 2 turas „Klaipėda City“ 2-5 FK „Jakai“ Telšių "Ateities" pagr. mokykl.
2018-08-12 11:00:00 3 turas „Klaipėda City“ 0-2 „Telšių FMA“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 11:00:00 3 turas FK „Jakai“ 4-7 „Kėdainiai“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 12:15:00 3 turas FK „Feniksas“ 11-0 FK „Eurostandartas“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 12:15:00 3 turas FK „Kaunas“ 5-3 STIHL Gargždų m. stadionas
2018-08-12 13:30:00 3 turas FCI 4-6 „Sportidus“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 13:30:00 3 turas FK „Inter-veteranai“ 6-4 „Zanavykas“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 14:45:00 3 turas „Telšių FMA“ 0-5 FK „Feniksas“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 14:45:00 3 turas „Klaipėda City“ 3-3 FK „Kaunas“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 16:00:00 3 turas FK „Inter-veteranai“ 7-2 FCI Gargždų m. stadionas
2018-08-12 16:00:00 3 turas „Kėdainiai“ 12-5 „Zanavykas“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 17:15:00 3 turas STIHL 4-7 „Sportidus“ Gargždų m. stadionas
2018-08-12 17:15:00 3 turas FK „Eurostandartas“ 1-9 FK „Jakai“ Gargždų m. stadionas
2018-08-26 12:00:00 4 turas FK „Kaunas“ 9-3 „Zanavykas“ LFF centinė 2 aikštelė
2018-08-26 12:00:00 4 turas FCI 4-3 STIHL LFF centinė 1 aikštelė
2018-08-26 13:15:00 4 turas FK „Eurostandartas“ 4-6 „Sportidus“ LFF centinė 2 aikštelė
2018-08-26 13:15:00 4 turas „Telšių FMA“ 2-1 FK „Jakai“ LFF centinė 1 aikštelė
2018-08-26 14:30:00 4 turas FK „Feniksas“ 5-2 „Klaipėda City“ LFF centinė 1 aikštelė
2018-08-26 14:30:00 4 turas FK „Inter-veteranai“ 6-1 „Kėdainiai“ LFF centinė 2 aikštelė
2018-08-26 15:45:00 4 turas FK „Jakai“ 5-12 FK „Kaunas“ LFF centinė 1 aikštelė
2018-08-26 15:45:00 4 turas „Zanavykas“ 2-1 „Telšių FMA“ LFF centinė 2 aikštelė
2018-08-26 17:00:00 4 turas STIHL 1-8 FK „Feniksas“ LFF centinė 2 aikštelė
2018-08-26 17:00:00 4 turas „Klaipėda City“ 4-2 FCI LFF centinė 1 aikštelė
2018-08-26 18:15:00 4 turas „Kėdainiai“ 7-1 FK „Eurostandartas“ LFF centinė 1 aikštelė
2018-08-26 18:15:00 4 turas „Sportidus“ 4-2 FK „Inter-veteranai“ LFF centinė 2 aikštelė
2018-09-09 11:30:00 5 turas FK „Kaunas“ 1-4 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2018-09-09 11:30:00 5 turas FK „Jakai“ 3-0 FCI NFA 1 aikštė
2018-09-09 11:30:00 5 turas FK „Inter-veteranai“ 9-3 STIHL NFA 2 aikštė
2018-09-09 11:30:00 5 turas „Kėdainiai“ 3-0 „Telšių FMA“ NFA 2 aikštė
2018-09-09 12:45:00 5 turas „Klaipėda City“ 0-2 „Sportidus“ NFA 1 aikštė
2018-09-09 12:45:00 5 turas „Zanavykas“ 4-2 FK „Eurostandartas“ NFA 2 aikštė
2018-09-09 14:00:00 5 turas FCI 0-3 FK „Kaunas“ NFA 3 aikštė
2018-09-09 14:00:00 5 turas FK „Jakai“ 1-2 FK „Inter-veteranai“ NFA 2 aikštė
2018-09-09 14:00:00 5 turas FK „Feniksas“ 9-1 „Kėdainiai“ NFA 1 aikštė
2018-09-09 15:15:00 5 turas FK „Eurostandartas“ 5-1 „Klaipėda City“ NFA 2 aikštė
2018-09-09 15:15:00 5 turas „Sportidus“ 0-0 „Zanavykas“ NFA 3 aikštė
2018-09-09 15:15:00 5 turas STIHL 3-0 „Telšių FMA“ NFA 1 aikštė
2018-09-09 16:30:00 5 turas FK „Kaunas“ 11-0 FK „Eurostandartas“ NFA 3 aikštė
2018-09-09 17:30:00 5 turas FK „Jakai“ 7-3 „Sportidus“ NFA 2 aikštė
2018-09-09 17:30:00 5 turas FK „Feniksas“ 8-2 FK „Inter-veteranai“ NFA 1 aikštė
2018-09-09 18:45:00 5 turas „Kėdainiai“ 3-0 „Klaipėda City“ NFA 1 aikštė
2018-09-09 18:45:00 5 turas „Zanavykas“ 5-3 STIHL NFA 2 aikštė
2018-09-09 18:45:00 5 turas FCI 0-0 „Telšių FMA“ NFA 3 aikštė