Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Telšiai priims LFML „Hummel“ 7x7 čempionato II turą

Telšiai priims LFML „Hummel“ 7x7 čempionato II turą

Lietuvos futbolo mėgėjų lygos ir LFF organizuojamo „Hummel“ čempionato II turas vyks Telšiuose.

II turo kovų, kurios birželio 10 d. vyks Telšių „Ateities“ pagrindinės mokyklos stadione, pradžia – 11:00 val. 12 komandų sekmadienį sužais po dvejas rungtynes.

Atidarymo rungtynės. II turą pradės rezultatyviausios čempionato komandos „Kėdainių“ (6 taškai) ir Panevėžio „Sportidus“ (3 tšk.) rungtynės. Tuo pat metu savo susitikimą pradės ir šeimininkai „Telšių FMA“ bei taškų I ture neiškovojęs FK „Kaunas“.

Kova dėl pirmųjų taškų. Iš I turo Panevėžyje be taškų grįžo ne tik FK „Kaunas“, bet ir STIHL (Kauno raj.) ir „Eurostandartas“ (Marijampolė). Pirmuosius taškus „Eurostandartas“ turės progą iškovoti prieš Visagino „Inter-Veteranus“ (4 tšk.) , o STIHL – prieš „Klaipėda City“ (2 tšk.). Jei to padaryti nepavyks, kažkuri iš šių komandų Telšius visvien paliks atsidariusi savo taškų sąskaitą – 16:00 val. „Eurostandartas“ ir STIHL jėgas išmėgins tarpusavyje.

Klaipėdos rajono derbis. Geriausiai I ture besigynusi, tačiau ir sunkiai kelių link varžovų vartų radusi FK „Jakų“ (3 tšk.) komanda, čempionate atstovaujanti Klaipėdos rajoną, išmėgins jėgas prieš abejas rungtynes lygiosiomis sužaidusį „Klaipėda City“ kolektyvą.

Iššūkis lyderiui. Dėl geresnio įvarčių santykio po I turo pirmaujančiam Kauno FK „Feniksui“ (6 tšk.) įkąsti pabandys FK „Jakai“ ir Šakių „Zanavykas“ (4 tšk.). Klausimas, kaip varžovams pavyks sulaikyti FK „Fenikso“ puolimų lyderius R. Gumbrį, E. Grigaitį ir A. Labanauską, I ture kartu surinkusius 12 iš 16 komandos įvarčių.

Iššūkis šeimininkams. Galima neabejoti, jog „Telšių FMA“ komanda sieks ne tik nesvetingai sutikti FK „Kauną“ turo starte, bet ir taip pat turo uždarymo rungtynėse išlydėti „Inter-Veteranus“.

Ar dominuos puolimas? „Kėdainiai“, per pirmas dvejas rungtynes pelnę 17 įvarčių, išmėgins jėgas su trečią geriausią puolimo rezultatą (14 įvarčių) pademonstravusia Vilniaus FCI (3 tšk.) komanda.

Kitos rungtynės. „Zanavykas“ –  FCI, FK „Kaunas“ – „Sportidus“.

LFML „Hummel“ čempionato II turo tvarkaraštis. 

----------------------------

Plačiau apie LFML ir LFF organizuojamą „Hummel“ čempionatą skaitykite čia.