Paieška

Naujausi rezultatai

Startavo Panevėžio apskrities mėgėjų 7x7 futbolo pirmenybės.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR seimo narė Guoda Burokienė

Galiausiai startavo Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo pirmenybės, kuriose šiais metais norą dalyvauti pareiškė dvylika ekipų: „Autosmilga“ , „Baltic – Flora Express“ , „FK Orfa“ , „Husarai“ , „Hetrikas“ , „Pirmoji Armada“ , „Uliūnai“ , „SK Stop“ , „Pasvalys“ ,  „Sporto fanai“  , PSSK „Atomas“  ir „Šaltinis“.

Į Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo pirmenybes sugrįžo PSSK „Atomo“ komanda, kuri Panevėžio apskrityje yra puikiai žinoma futbolo mėgėjų dėl puikaus ir kovingo žaidimo ir tai įneša daugiau įntrigos į pirmenybes, taip pat nuo šiol matysime „Sporto fanai“ komandą, kurios pagrindą sudaro „FK 2000“ žaidėjai.  Šis sezonas ko gero turėtu būti įdomiausias lyginant su pastaraisiais metais. „Drąsučio“ komandai nutraukus veikla, komandos žaidėjai prisijungė prie kitų pirmenybių komandų, keletas žaidėjų papildė „Hetriko“, „Husarų“ ir „Pirmosios Armados“ gretas. Taip pat keletas žaidėjų pakeitė komandas ir nuo šio sezono atstovaus jau naujoms ekipoms . Nors ir pirmasis turas užtruko beveik mėnesį, tačiau jau greitu metu pirmenybės įsibėgės ir per savaitę bus sužaidžiama po vieną turą.

Pirmoji pirmenybių dvikova šiame sezone buvo tarp „Husarų“ ir „FK Orfa“ ekipų. Abi ekipos salės futbolo sezono prizininkės, todėl buvo laukiama įtemptos kovos.  Jau po pirmųjų penkiolikos rungtynių minučių priekyje buvo „FK Orfa“ rezultatu - 0:2. Prasidėjus antrajam kėliniui ilgai laukti nereikėjo ir trečio įvarčio į „Husarų“ vartus – 0:3. Likus žaisti dešimt minučių „Husarai“ vis aktyviau pradėjo žaisti taip bandydami išsikapstyti iš neparankios situacijos, per penkiams minutes buvo įmušti du įvarčiai ir sugrąžinta intriga, tačiau dar po minutės tiksliu smūgiu atsakė „FK Orfa“ taip atstadyma dviejų įvarčių persvarą – 2:4. Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Husarai“ vis dar nebuvo nusiteikę pasiduoti, kol galiausiai 50-ąją minutę rezultatas buvo sušvelnintas – 3:4, tačiau rungtynės tokiu rezultatu ir baigėsi, „FK Orfa“ įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą.

Antrosios pirmenybių rungtynės įvyko tarp „Uliūnių“ ir į pirmenybes sugrįžusios PSSK „Atomo“ ekipos. Pirmasis rungtynių kėlinys buvo ganėtinai ramus abi komandos gynėsi užtikrinti, tik kėlinio pabaigoje „Atomo“ ekipai galiausiai pavyko pralaužti „Uliūnų“ gynybą ir pasiųsti du įvarčius į rūbinę – 0:2. Tik prasidėjus antrajam kėliniui krito ir trečias įvartis į „Uliūnų“ vartus. Likusią kėlinio dalį aktyvesni buvo „Atomo“ žaidėjai, tačiau jiems sunkiai sekėsi realizuoti progas. Panaši situacija susiklostė ir antrojo kėlinio pabaigoje, į „Uliūnų“ vartus vėl krito du įvarčiai – 0:5. Po rungtynių kalbintas „Uliūnų“ komandos naujokas E.Bubulis teigė, jog rezultatas galėjo būti ir blogesnis, pirmajame kėlinyje „Atomo“ ekipa nepademonstravo visko ką sugeba, o antrajame kėlinyje pavargus „Uliūnų“ žaidėjams varžovai pradėjo tuo naudotis. E.Bubulio nuomone PSSK „Atomas“ yra vieni iš pretendentų į pirmenybių medalius.

Trečiosios turo rungtynės įvyko po savaitės, kuriose susitiko „Autosmilga“ ir „Sporto fanai“. Rungtynių pradžia labai sėkmingai susiklostė „Autosmilgos“ ekipai, kuri įmušė du greitus įvarčius -2:0. Visą kėlinį vyravo apylygis komandų žaidimas, o rezultatą sušvelninti „Sporto fanams“ pavyko tik 21-ąją rungtynių minutę – 2:1. Sužaidus tris minutes antrajame kėlinyje „Sporto fanai“ išlygino rezultatą. Kaip ir pirmajame kėlinyje taip ir antrajame vyravo lygus komandų žaidimas ir tik pačioje kėlinio pabaigoje „Sporto fanų“ žaidėjas sugebėjo įmušti pergalingą įvartį - 2:3.

Ketvirtos turo rungtynės įvyko tarp „Pirmosios Armados“ ir „Baltic – Flora Express“ ekipų. Pirmasis rungtynių kėlinys buvo apylygis, nors „Baltic -  Flora Express“ ir pelnė du įvarčius, tačiau „Pirmoji Armada“ neleido futsal čempionams atsipalaiduoti. Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė ir iniciatyva perėmė „Baltic – Flora Express“ , kėlinio metu „Pirmoji Armada“ buvo priversta kamuolį iš savo vartų traukti keturis kartus, tuo tarpu „Baltic – Flora Express“ kamuolį traukė tik vieną kartą, tačiau įvartis krito nuo savo žaidėjo. Pergalę rezultatu – 1:6 šventė „Baltic -  Flora Express“.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Pasvalys“.  Rungtynės klostėsi ganėtinai apyliai, tiek viena tiek kita ekipa bandė kurti progas, tačiau rungtynių baigtis išsisprendė per penkias minutes. 21-ąją, 22-ąją ir 23-ąją rungtynių minutėmis įvarčius pelnė „Pasvalys“, 25-ąją minutę atsakė ir „Šaltinio“ komanda – 1:3. Kad ir kaip antrajame kėlinyje stengėsi „Šaltinio“ komanda, tačiau jiems niekaip nepavyko pralaužti „Pasvalio“ gynybos ir rungtynės baigėsi svečių pergalę rezultatu – 1:3.

Šeštose rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „SK Stop“ . Jau 6-ąją rungtynių minutę „Hetrikas“ buvo priverstas traukti kamuolį iš savo ginamų vartų. Po praleisto įvarčio „Hetrikas“ nesutriko, o bandė ištaisyti klaidą. Kėlinio metu komandų žaidimas buvo lygus, tačiau 24-ąją minutę krito antrasis rungtynių įvartis į „Hetriko“ vartus – 0:2. Antrajame kėlinyje „Hetrikas“ toliau bandė kapstytis iš nepalankios situacijos, tačiau „Stop“ gynyba ir vartininkas buvo nepralaužiami.  Antrajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, o pergalę rezultatu – 0:2 šventė „Stop“.