Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Pirmosios LFML Kauno Žiemos pimenybių savaitės apžvalga

Praėjusį savaitgalį Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) Kauno Žiemos pirmenybėse buvo sužaista 13 rungtynių, kuriose netrūko tiek įspūdingų komandinių, tiek ir individualių pasirodymų.

A grupė

Pirmenybės startavo A grupės rungtynėmis tarp „Žaliakalnio“ ir „Santakos-Inter“, kuriose pergalę rezultatu 6:4 šventė vienu iš pirmenybių favoritų laikomas „Žaliakalnis“, kurio gretose 4 įvarčiais pasižymėjo geriausiu Lietuvoje žaidžiančiu futbolininku 2012 m. išrinktas A. Rimkevičius, kuriam priklauso ir Lietuvos A lygos sezono rezultatyvumo rekordas (35 įvarčiai).

Kitose šios grupės rungtynėse užtikrintą pergalę 4:0 pasiekė „Fuksai“, įveikę „Hegelmann Junior-2“ vaikinus. Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo G. Būtėnas.

B grupė

B grupės rungtynėse FK „Šančiai“ po atkaklios kovos 7:4 palaužė debiutantus „Kaunas City“. Jau antrą rungtynių minutę rezultatas tapo lygus 1:1, tuomet sekė 4 iš eilės FK „Šančių“ įvarčiai, į kuriuos 3 įvarčiais atsakė ir intrigą sugrąžino „Kaunas City“, kuriems vis tik du sykius nepavyko apsiginti lemiamomis rungtynių akimirkomis. FK „Šančių“ gretose 3 įvarčius pelnė R. Gumbrys.

„Bora“ įrodė užtikrintą pranašumą prieš „Amžinai perspektyvius“ – 10:2, nors pastarieji V. Budrio dėka 6 min. ir pasižymėjo pirmieji. „Boros“ komandai net 5 įvarčius surinko A. Šliuževičius.

Nerezultatyviausiose savaitgalio rungtynėse „Old school“ dėka 17 ir 35 min. pelnytų A. Škulevičiaus įvarčių 2:1 įveikė „Spartos“ kolektyvą, kurio gretose vienintelis pasižymėjo A. Liguonis.

C grupė

„Feniksas“ dėka rungtynių viduryje atlikto spurto sugebėjo įveikti „Spartaką“ 9:6. „Feniksas“ pirmavo po 3 min. A. Buzevičiaus ir 6 min. E. Grigaičio pelnytų įvarčių, tačiau jau 15 min. „Spartakas“ buvo priekyje 3:2 – po sykį pasižymėjo M. Valenta, D. Martinovič ir M. Matuzas. Tuomet „Feniksas“ tarp 20 ir 42 min. varžovus pribloškė 7 tiksliais smūgiais (3 iš jų atliko A. Liutkevičius) ir pirmavo 9:3. Vėliau M. Valentos dublis ir S. Sabeckio įvartis padėjo „Spartakui“ šiek tiek sušvelninti rezultatą.

Nors ir 5 min. praleidusi pirmoji, „Ruedus“ ekipa atsitiesė pirmojo kėlinio pabaigoje, o antroje susitikimo pusėje užtikrintai nužygiavo link pergalės prieš „SuperSonics“, pasiektos rezultatu 6:2. A. Buteikis „Ruedus“ gretose pasižymėjo 3 įvarčiais.

D grupė

„Gelgaudiškis“ sezoną pradėjo solidžia pergale 10:3 prieš „Fredą“. Per pirmąsias 18 susitikimo minučių N. Balčiūnas pasižymėjo 4 sykius, vėliau pridėjo dar 2 įvarčius ir su 6 tiksliais smūgiais tapo antru rezultatyviausiu šio savaitgalio žaidėjų.

Gerokai atkaklesnė šios grupės kova vyko tarp „Pozityvių“ ir „Black seven“ – 6:5. „Pozityvių“ žaidėjas A. Sidorenka per pirmąsias 8 minutes pasižymėjo du sykius, tačiau vėliau per 10 minučių 4 įvarčius pelnę „Black seven“ vyrai išsiveržė į priekį 4:2. Gana greitai rezultatą išlyginę, o vėliau „Black seven“ vėl persvarą leidę susigrąžinti „Pozityvūs“ 47 min. rungtynėms grąžino pusiausvyrą, o dėka 57 min. pelnyto  I. Raštučio įvarčio, šventė sėkmingą sezono startą.

E grupė

„Standartui“ tik paskutinėmis minutėmis pavyko išplėšti 3 taškus iš „Pabandom“ rankų: priešpaskutinę ir paskutinę minutėmis pelnyti A. Armono įvarčiai padovanojo „Standartui“ pergalę 7:5. Nugalėtojų gretose A. Stakionis pasižymėjo 3 sykius.

Dažniausiai į prizines vietas LFML organizuojamose pirmenybėse pretenduojantis FK „Kaunas“ sezono starte turėjo nemažai vargo su svečiais iš Jonavos „Ultromis“. 2 min. FK „Kauną“ į priekį išvedė Vid. Katasanovas, 14 min. pesvarą dar ir padvigubinęs. 18 min. „Ultros“ dėka S. Malinausko įvarčio atsilikimą sumažino. Nors 28 min. N. Juodžio įvartis vėl grąžino dviejų įvarčių persvarą rungtynių favoritams, jau po minutės pasižymėjo „Ultrų“ saugas V. Malinauskas, o po pertraukos rezultatą išlygino R. Drobina. Tiesa, „Ultros“ laikėsi neilgai – 42 min. I. Prieskenis ir 51 min. E. Folkis įtvirtino FK „Kauno“ pergalę.

F grupė

Šios grupės susitikimuose intrigos buvo mažiausiai. „Kaišiadorys-Baltai-2“ 9:0 nepaliko vilčių „Hegelmann Junior“ , o M. Žigutis nugalėtojams pelnė 3 įvarčius. Rezultatyviausią savaitgalio pergalę užfiksavo „Eurostandartas“, 13:3 įveikęs „Intermedix“. Rezultatyviausią individualų pasirodymą surengė „Eurostandarto“ puolėjas T. Lekeckas, pasižymėjęs 7 sykius.

Dėl užsitęsusio vaikų futbolo turnyro Nacionalinėje futbolo akademijoje sekmadienį, LFML buvo priversta nukelti net trejas suplanuotas vakaro rungtynes. Organizatoriai labai apgailestauja dėl susidariusios situacijos ir komandoms iškilusių nepatogumų.

Netrukus bus paskelbtas artimiausių LFML Kauno Žiemos pirmenybių rungtynių tvarkaraštis, kurį galite rasti čia.