Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Pasaulio Lietuvių žaidynėse – Kauno regiono futbolo komandų triumfas

Pasaulio Lietuvių žaidynėse – Kauno regiono futbolo komandų triumfas

Jubiliejinėse – dešimtose - Pasaulio Lietuvių sporto žaidynių futbolo turnyre prizininkų pakylą užėmė Kauno apskrities futbolo komandos. Tris dienas vykusio turnyro nugalėtojais tapo Kaišiadorių „Divenda“ finale įveikusi Kauno „Aleksotas 35 plius“ komandą. Trečioji vieta tarp 19 komandų atiteko „FK Kaunas“ futbolininkams įveikusiems „Oslo Baltia“ ekipą.

Futbolo turnyras, kurį organizavo Lietuvos futbolo mėgėjų lyga, prasidėjo ankstyvą penktadienio rytą ir 19 komandų suskirstytos į keturias grupes rungtyniavo iki šeštadienio pietų, kuomet prasidėjo atkrintamosios varžybos, į kurias pateko 16 ekipų.

Turnyre galima buvo išvysti nemažai lietuvių gyvenančių ir dirbančių Jungtinėse Amerikos Valstijose, Norvegijoje, Lenkijoje bei Jungtinėje Karalystėje.

Po aštuntfinalio kovų su turnyru atsisveikinti buvo priversti – „Punsko Punia“, FK „Rytas“, Elektrėnų „Versmė“, „Baltai Veteranai“, „Lituanica“, „Gervėčių kraštas“, FC „Švyturys“ bei „International FC“.

Ketvirfinalyje savo varžovams buvo priversti nusileisti ir turnyre 5-8 vietomis tenkinosi – „Aukštaitija United“, „Aleksotas 35“, „Londono Baltai“, ir Š. Airijos „United LT“.

Pusfinalyje nuožmi ir atkakli kova užvirė tarp „Aleksotas 35 plius“ ir „Oslo Baltia“ futbolininkų. Į finalą žengė kauniečiai laimėję susitikimą rezultatu 3:2.

Iki tol visus varžovus iš kelio šlavę ir pusfinalyje kurį laiką įtikinamai pirmavę „FK Kauno“ futbolininkai, baigiantis rungtynėms išleido iniciatyvą iš savo rankų ir po baudinių serijos nusileido Kaišiadorių „Divendos“ komandai.

Mažajame finale „FK Kaunas“ įrodė favorito statusą laimėdamas prieš „Oslo Baltia“.

Rungtynėse dėl pirmos vietos patyrę „Aleksotas 35 plius“ futbolininkai pirmavo nuo pat pirmų susitikimo minučių, visgi užsispyrę „Divendos“ žaidėjai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir antrajame kėlinyje ne tik išlygino rezultatą, bet ir padėjo lemiamą tašką finale – 3:2 kaišiadoriečiai triumfavo.

Informacija - KAFF.lt

Galutinė komandų rikiuotė:

1. KAIŠIADORIŲ DIVENDA
2. ALEKSOTAS 35 plius
3. FK KAUNAS
4. OSLO BALTIA
5-8. AUKŠTAITIJA UNITED
ALEKSOTAS 35
LONDONO BALTAI
Š. AIRIJOS UNITED LT
9-16. PUNSKO PUNIA
FK RYTAS
BALTAI VETERANAI
GERVĖČIŲ KRAŠTAS
FC ŠVYTURYS
LITUANICA
INTERNATIONAL FC
ELEKTRĖNŲ VERSMĖ
17. LAZDIJŲ SC
18. FK PRIENAI
19. URM