Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžyje sužaistos pirmosios antrojo rato rungtynės.

Panevėžio futbolo mėgėjų pirmenybėse prasidėjo antrasis ratas, kuriame komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose tęsia kovą dėl medalių.

Pirmajame pogrupyje žaidžia komandos užėmusios 1-6 vietas bendroje grupėje, antrajame pogrupyje žaidžia 7-12 vietas užėmusios komandos. Atitinkamai nuo užimtos vietos bendroje grupėje komandoms buvo padalintas tam tikras taškų skaičius, aukščiau finišavusi komanda gavo didesnį taškų kiekį, o žemiau besirikiuojančios ekipos gavo mažiau taškų.

Pirmojo pogrupio pirmoje dvikovoje susitiko „Husarai“ ir „Orfa“. Kovingose rungtynėse stipresnė buvo „Orfa“, kuriai pavyko atsirevanšuoti po pirmajame rate patirto pralaimėjimo. Rungtynės pradėjo vienodu tempu abi ekipos laukė klaidų, kuriomis galėtu pasinaudoti. Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, 12-ąją minutę į priekį išsiveržė „Orfa“ – 0:1. Einant kėliniui į pabaigą „Orfai“ pavyko savo pranašumą padidinti ir įmušti dar vieną įvartį – 0:2. Antrajame kėlinyje komandos išlaikė panašų žaidimo tempą, tačiau „Husarams“ niekaip nepavyko sušvelninti rezultato, o 41-ąją minutę praleido trečią įvartį – 0:3. Po praleisto įvarčio „Husarai“ dar bandė atsitiesti, tačiau pastangos buvo bevaisės. Rungtynėse pergalę šventė „Orfa“ rezultatu – 0:3.

Antrose rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Drąsutis“. Pirmajame rate susitikus šioms komandos rungtynėse netrūko emocijų ir komandos pasidalino po tašką, šiame ture taip pat netruko atkaklios kovos ir tai atsispindėjo rungtynių rezultate. Rungtynės prasidėjo atsargiu abiejų komandų žaidimu, todėl pirmojo įvarčio teko palaukti. 21-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojo „Drąsučio“ ekipa ir išsiveržė priekį– 0:1. Po įmušto įvarčio komandų žaidimas nurimo. Antrajame kėlinyje žaidimo tempas išliko toks pat, todėl komandos sunkiais sekėsi rasti spragų varžovų gynyboje. 47-ąją rungtynių minutę rezultatą pavyko sušvelninti „Hetrikui“ – 1:1. Po praleisto įvarčio „Drąsučio“ ekipa nesutriko ir jau 53-ąją rungtynių minutę dar kartą išsiveržė į priekį – 1:2. „Hetrikas“ dar bandė taisyti situaciją, tačiau „Drąsučio“ komanda klaidų nebedarė ir šventė rungtynėse pergalę rezultatu - 1:2.

Trečiose turo rungtynės susitiko „Uliūnai“ ir „Baltic“. Permainingose rungtynėse pranašesni buvo „Baltic“ žaidėjai, kurie atsirevanšavo su kaupu, po pirmajame rate patirto pralaimėjimo. Rungtynės prasidėjo įprastu tempu „Uliūnams“ jiems pavyko įmušti greitą įvartį ir išsiveržti į priekį jau 3-ąją rungtynių minutę – 1:0. Po įmušto įvarčio žaidimo tempas šiek tiek aprimo. Galiausiai 25-ąją rungtynių minutę „Baltic“ ekipai pavyko rezultatą sušvelninti, prabėgus dar keturioms minutėms buvo pasiųstas dar vienas įvartis į „Uliūnų“ vartus – 1:2. Po pertraukos stipresni atrodė „Baltic“ žaidėjai, kurie sugebėjo įmušti dar vieną įvarti ir padidinti persvarą – 1:3. Po įmuštų įvarčių „Uliūnai“ rankų nenuleido ir bandė gelbėtis iš nepavydėtinos situacijos, rezultatą jiems sušvelninti pavyko 44-ąją minutę, tačiau dar po keturių minučių dviejų įvarčių persvarą atstatė „Baltic“ – 2:4. Galiausiai paskutinėmis rungtynių minutėmis „Baltic“ padėjo galutinį tašką rungtynėse įmušdami dar vieną įvartį – 2:5. Per likusį laiką komandos daugiau nepasižymėjo ir pergalę šventė „Baltic“.

Antrojo pogrupio pirmose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „FK2000“. Po praeitame ture iškovotos užtikrintos pergalės „Autosmilgai“ nepavyko pakartoti savo pasirodymo. Įtemptose rungtynėse komandos turėjo ne vieną progą įmušti įvarčius, tačiau abejoms komandos pavyko įmušti tik po kartą. Komandos išsiskyrė taikiai rezultatu -1:1.

Antrose rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Fokusas“. Rungtynėse pamatėme įtemptą ir įdomią kovą tarp šių dviejų ekipų. Rungtynės prasidėjo atsargiai, tačiau ekipos nevengė patikrinti vartininkų budrumą. Pirmojo įvarčio rungtynėse teko palaukti, pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išsiveržė „Fokusas“ – 0:1. Po pertraukos komandos išėjo su tuo pačiu nusiteikimu, sužaidus keletą minučių rezultatą pavyko padvigubinti „Fokusui“ – 0:2. Po keleto minučių „Pirmajai Armadai“ rezultatą pavyko sušvelninti – 1:2. Po įmušto įvarčio „Pirmoji Armada“ dar intensyviau pradėjo spausti savo varžovus bandydami išlyginti rezultatą, bet „Fokusas“ nebuvo nusiteikęs paleisti pergalės, ko pasekoje sugebėjo įmušti dar vieną įvartį – 1:3. Per likusias minutes abi komandos dar turėjo progų pelnyti įvartį, tačiau bandymai buvo nesėkmingi ir pergalę rungtynėse šventė „Fokusas“.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Vialudus“. Pirmąjį susitikimą laimėjo „Šaltinio“ ekipa, tačiau šiame ture permainingose rungtynėse pranašesnė buvo „Vialudus“ ekipa. Rungtynių pradžioje „Šaltinio“ ekipa žaidė labai aktyviai ir buvo išsiveržusi rezultatu – 3:0. Po įmuštų įvarčių „Šaltinis“ apsukų nemažino, bet rezultatą sušvelninti pavyko „Vialudus“ ekipai, tačiau trijų įvarčių persvarą greitai atstatė „Šaltinis“ – 4:1. Energingai pradėję rungtynes „Šaltinio“ žaidėjai nebe atlaikė tempo ir leido „Vialudus“ išlyginti rezultatą iki pirmojo kėlinio pabaigos – 4:4. Antrajame kėlinyje pranašesnė buvo „Vialudus“ ekipa. Didžiąją dalį kėlinio žaidimui diktavo būtent „Vialudus“ , o „Šaltinis“ darė vis daugiau klaidų gynyboje, ko pasekoje praleido keturis įvarčius. Rungtynėse pergalė šventė „Vialudus“ rezultatu - 8:4.

Apie ateinančio turo dvikovas pasikalbėjome su „Fokuso“ komandos vadovu – Dariumi Petruliu.

Pirmose rungtynėse laukia dvikova tarp „FK2000“ ir „Šaltinio“. Abejoms komandos praeitas turas susiklostė skirtingai, vieni iškovojo tašką kiti patyrė pralaimėjimą. Darius Petrulis mano, kad jaunieji „Šaltinio“ žaidėjai padarė išvadas ir pasimokė iš savo klaidų paleidžiant rungtynių kontrolę, todėl turėtu šiose rungtynėse švęsti pergalę prieš „FK2000“ rezultatu - 4:1.

Antrose turo rungtynėse susitiks „Fokusas“ ir „Vialudus“. Dvikova tarp dviejų pirmaujančių antrojo pogrupio komandų gali nulemti tolimesnę kovą dėl medalių, praeitame šių dviejų komandų susitikime „Fokusas“ paleido pergalę, todėl tikėtina, kad bus padarę išvadas prieš šį susitikimą. „Fokuso“ vadovas mano, kad laukia labai sunkios rungtynės ir  tikisi, kad jo komanda turės daugiau jėgų ir įveiks „Vialudus“ rezultatu - 3:2.

Trečiose turo rungtynėse susitiks „Autosmilga“ ir „Pirmoji Armada“ .  Susitinka dvi panašaus pajėgumo komandos, kurios gali nustebinti savo varžovus. Darius Petrulis mano, kad gynyba ir kontratakos turėtu atnešti pergalę „Pirmajai Armadai“ rezultatu – 2:1.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiks „Baltic“ ir „Drąsutis“ .  Dvi labai įdomios komandos, demonstruojančios akims patrauklų futbolą. Darius Petrulis mano, kad „Drąsučio“ komandos žaidėjų greitumas turėtų būti lemtingas faktorius nulemsiantis rungtynių rezultatą, tuo atveju jeigu „Baltic“ žais ne pačios stipriausios sudėties. Prognozuojamas rezultatas 4:1 „Drąsučio“ pergalė.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Uliūnai“ ir „Husarai“. Dvi stiprios komandos, kurios rungtynėse dažnai muša ne po vieną įvartį. „Fokuso“ vadovas mano, kad „Uliūnų“ patirtis ir susižaidimas atneš jiems pergalę rezultatu – 3:2 ir pabrėžė, kad jeigu lažybų bendrovėse būtų galima statyti už šias pirmenybes, tai pagrindinius favoritus nugalėti įvardintu – „Uliūnus“.

Šeštose turo rungtynėse laukia dvikova tarp „Orfos“ ir „Hetriko“.  Apie šią dvikovą galime išsireikšti, kad kovos jaunystė prieš patirtį. Darius Petrulis prognozuoja, kad vis brandesnį žaidimą demonstruojanti „Orfa“ nugalės rungtynėse rezultatu – 5:1, bet jo nuomone, „Hetrikas“ neturėtu nusimint, nes visos pergalės – dar priešakyje.