Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžyje prasidėjo salės futbolo sezonas.

Panevėžyje prasidėjo salės futbolo pirmenybės, kuriose varžosi dvylika komandų. Pirmąją pirmenybių savaitę buvo sužaisti šeši susitikimai, net tris varžybas šią savaitę teko žaisti „Husarų“ komandai.

Sezoną atidarė dvikova tarp „Husarų“ ir „Hetriko“ .  Pirmojo sezono įvarčio ilgai laukti nereikėjo, įvartis jau 1-ąją rungtynių minutę krito į „Hetriko“ ginamus vartus – 1:0. Praleidę greitą įvartį „Hetriko“ žaidėjai sugebėjo atsigauti ir po penkiolikos minučių rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė savo naudai – 1:2. Tačiau „Husarai“ ilgai džiaugtis jauniesiems varžovams neleido ir 23-ąją minutę rezultatą išlygino, tačiau „Hetrikas“ po minutės vėl išsiveržė į priekį. Jaunieji žaidėjai ilgai persvara nesidžiaugė, nes „Husarams“ vėl pavyko išlyginti rezultatą – 3:3. Praleidę įvarti „Hetrikas“ sutriko, ko pasekoje krito keli įvarčiai į jų ginamus vartus. Sužaidus dar dvi minutes „Hetrikas“ sušvelnino rezultatą – 5:4. Galiausiai „Husarams“ per šešias minutes pavyko pelnyti tris įvarčius ir palaužti savo varžovus. „Hetrikui“ nebe pavyko atsitiesti, o pergalę rungtynėse šventė „Husarai“ rezultatu – 8:4.

Antros pirmenybių rungtynės vyko Pasvalyje, kuriose susitiko „Pasvalio“ ir „Husarų“ komandos. „Husarams“ tai buvo antros rungtynės per tris dienas, tačiau kaip rungtynių eiga parodė tai jiems nesukėlė sunkumų. Pirmasis rungtynių įvartis krito 1-ąją minutę, pasižymėti pavyko „Pasvalio“ komandai, dar po keturių minučių krito antras įvartis į „Husarų“ vartus. 8-ąją minutę rungtynių vaizdas ėmė keistis , „Husarai“ perėmė iniciatyvą, ko pasekoje įmušė įvartį. Ilgai nereikėjo laukti ir išlyginamojo įvarčio. Einant kėliniui į pabaigą krito du įvarčiai į „Pasvalio“ vartus ir rezultatas jau tapo palankus „Husarams“. Po pertraukos  „Husarams“ vėl pavyko pasižymėti, tačiau po minutės tiksliu smugiu atsakė „Pasvalys“. Likusią kėlinio dalį pranašesni buvo „Husarų“ žaidėjai, kuriems pavyko pasižymėti dar keturis kartus ir išsivežti užtikrintą pergalę iš Pasvalio rezultatu - 10:3.

Trečiose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Orfa“ . Kaip ir pirmose dviejose sezono rungtynėse taip ir šiose, pirmasis įvartis krito jau pirmomis minutėmis, kamuolį į vartus pavyko pasiųsti „Orfai“. 5-ąją rungtynių minutę krito dar vienas įvartis į „Autosmilgos“ vartus, tačiau jau kitos atakos metu „Orfai“ teko traukti kamuolį iš savo vartų tinklo – 1:2. Po šių įvarčių žaidimas aprimo, sužaidus penkioliką minučių galiausiai „Autosmilgai“ pavyko išlyginti rezultatą. Vis dėl to kėlinio pabaigoje „Orfai“ pavyko išsiveržti į priekį – 2:3. Dalį antrojo kėlinio žaidimas buvo lygus tačiau sužaidus penkioliką antrojo kėlinio minučių pasipylė įvarčiai į „Autosmilgos“ vartus, „Orfai“ per keturias minutes pavyko pasižymėti net keturis kartus. Sužaidus dar dvi minutes „Autosmilgai“ pavyko rezultatą sušvelninti, per likusias kėlinio minutes ekipoms nebe pavyko pasižymėti ir pergalę šventė „Orfa“ rezultatu – 7:3.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „FK2000“ . Pirmąją kėlinio dalį labai galingai pradėjo „Husarai“ , jiems per penkiolika minučių pavyko pasižymėti net penkis kartus – 5:0. Tačiau antroje kėlinio pusėje atsigavo „FK2000“ kuriems pasižymėti tris kartus ir sušvelninti rezultatą – 5:3. Antrajame kėlinyje pirmieji pasižymėjo „FK2000“ , kuriems pavyko rezultatą sušvelninti dar labiau – 5:4. Po praleistų įvarčių  „Husarai“ suprato, kad pergalė jiems gali išslysti, jie perėmė iniciatyva ir per dešimt minučių įmušė dar keturis įvarčius. Trečiąją pergalę šią savaitė švenčia „Husarai“ rezultatu – 9:4.

Penktose rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Stop“ . Permainingose rungtynėse pergalę šventė „Stop“. Sužaidus dvyliką pirmojo kėlinio minučių komandos jau buvo pelniusios 8 įvarčius, rezultatas buvo lygus – 4:4, o įtampa tarp komandų vis didėjo.  Iki kėlinio pabaigos likus penkioms minutėms „Stop“ ekipai pavyko užtikrintai išsiveržti į priekį – 4:7. Antrajame kėlinyje visiškai subyrėjo „Pirmosios Armados“ gynyba ir jie praleido net aštuonis įvarčius, o atsakė tik vienu. Rungtynės baigės rezultatu 15:5 „Stop“ naudai.

Šeštose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Drąsutis“.  Rungtynės prasidėjo dviem įvarčiais ir jau 5-ąją minutę, „Drąsučio“ ekipa pirmavo – 0:2. Praleidus įvarčius „Šaltinis“ sustygavo savo gynyba, tačiau kėlinio pabaigoje „Drąsučio“ komandai vėl pavyko dukart pasiųsti kamuolį į varžovų vartus – 0:4. Antrajame kėlinyje iniciatyva toliau išlaikė „Drąsučio“ žaidėjai. Jiems pavyko pasižymėti dar tris kartus – 0:7. Galiausiai „Šaltinio“ ekipai pavyko pelnyti paguodos įvartį 50-ąją rungtynių minutę. Užtikrintą pergalę rungtynėse šventė „Drąsučio“ ekipa rezultatu – 7:1.

Pirmųjų sezono rungtynių vis dar nežaidė „Baltic-Flora Express“ ir „Uliūnai“.