Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio pirmenybėse sužaistas trečiasis turas pogrupiuose.

Panevėžio futbolo mėgėjų pirmenybėse sužaidus tris turus pogrupiuose didėja įtampa kovoje dėl medalių.

Pirmose turo varžybose susitiko „Pirmoji Armada“ ir „FK2000“ . Sezono pabaigoje vis geresnią formą demonstruojanti „FK2000“ didina savo galimybes iškovoti medalius. Rungtynių pradžia parodė, kad kovingiau nusiteikusi yra  „FK2000“ ekipa, kuri po pirmųjų keturių minučių jau pirmavo rezultatu – 2:0. Įmušus įvarčius žaidimas šiek tiek aprimo, tačiau kėlinio dar kartą pasižymėjo „FK2000“ žaidėjai ir rezultatas prieš pertrauką tapo – 3:0. Antrajame kėlinyje žaidimas šiek tiek išsilygino, „Pirmoji Armada“ bandė pelnyti bent vieną įvartį, tačiau progų realizuoti nepavyko. Sužaidus dar kelias minutes „FK2000“ pasižymėjo dar kartą, rezultatas  tapo – 4:0. Per likusią kėlinio dalį komandoms pasižymėti nebe pavyko ir užtikrintą pergalę šventė „FK2000“.

Antrose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Fokusas“. Kovingose rungtynėse išvydome tikrą įvarčių fejerverką. Dešimties įvarčių trileris baigėsi lygiosiomis – 5:5. Verta paminėti, kad pergalės atveju „Fokusas“ galėjo užsitikrinti pirmąją vietą antrajame pogrupyje, tačiau taip pat dėl medalių kovojanti „Šaltinio“ komanda neleido šiam scenarijui išsipildyti.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Vialudus“ ir „Autosmilga“ .Vis stabilesni žaidimą demonstruojanti „Autosmilga“ parodė  rungtynėse, kad yra nusiteikusi baigti pirmenybes tarp antrojo pogrupio prizininkų, tačiau komandai koją pakišo įvartis į savus vartus. 11-ąją minutę nesėkmingai sužaidus „Autosmilgos“ žaidėjui kamuolys krito į savo komandos vartus, „Vialudus“ priekyje – 1:0. Po įvarčio „Autosmilga“ rankų nenuleido, tačiau pirmajame kėlinyje rezultato išlyginti nepavyko. Sužaidus kelias minutes antrajame kėlinyje rezultatą pavyko sušvelninti „Autosmilgos“ ekipai – 1:1. Esant lygiam rezultatui abi ekipos, stengėsi klaidų nedaryti ir žaidė atsargiai. Galiausiai 55-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojo „Vialudus“ žaidėjas ir išvedė savo ekipą į priekį – 2:1. Likus žaisti penkias minutes „Autosmilga“ bandė gelbėtis, tačiau pralaužti varžovų gynybos nepavyko, kas lėmė sunkią „Vialudus“ pergalę rezultatu – 2:1.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „ Husarai“ ir „Baltic“ . Dviejų patyrusių komandų dvikovoje išvydome lygią kovą ir daug emocijų. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė atsargiai ir labiau stengėsi pasinaudoti varžovų klaidomis, tačiau komandos gynyboje žaidė, bet klaidų ir įvarčių pelnyta nebuvo. Sužaidus pusę antrojo kėlinio galiausiai į priekį išsiveržė „Baltic“ - 1:0. Tačiau 55-ąją minutę tas pats žaidėjas pelnė dar vieną įvartį, tik šį kartą į savo vartus – 1:1. „Husarai“ toliau bandė kurti progas ir išplėšti pergalę, bet tiksint paskutinėms varžybų sekundėms į priekį išsiveržė „Baltic“ ir šventė pergalę rezultatu  – 2:1.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Uliūnai“. Po praeitame ture patirto pralaimėjimo „Uliūnai“ buvo ganetinai įpykę, o visą sportinį pyktį išliejo prieš „Hetriką“.  Pirmajame kėlinyje „Uliūnai“ jau 9-ąją minutę išsiveržė į priekį, tačiau po praleisto įvarčio „Hetrikas“ nesutriko ir žaidė užtikrintai. Kėlinio pabaigoje „Uliūnams“ pavyko rasti spragą „Hetriko“ gynyboje ir padidinti pranašumą -2:0. Antrajame kėlinyje „Uliūnai“ buvo nusiteikę dar kovingiau. Sužaidus dešimt minučių krito trečiasis įvartis į „Hetriko“ vartus 3-0. Po praleisto įvarčio neatrodė, kad „Uliūnai“ ruošiasi mažinti žaidimo tempą, ko pasekoje per keturias minutes jie sugebėjo įmušti tris įvarčius ir rezultatas jau tapo – 6:0. Prieš pat kėlinio pabaigą „Uliūnai“ sugebėjo pasižymėti dar kartą ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 7:0.