Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio mėgėjų pirmenybėse sužaidus dešimtąjį turą daroma nenumatyta pertrauka.

Panevėžyje po sužaistų dešimtojo turo rungtynių mėgėjų pirmenybėse dėl suprastėjusios aikštės kokybės daroma dviejų savaičių pertrauka, todėl vienuolikto turo rungtynės šią ir kitą savaitę nebus žaidžiamos.

Dešimtojo turo apžvalga.

Pirmoje turo dvikovoje susitiko „Autosmilga“ ir „Fokusas“ . Rungtynių pradžioje pamatėme lygų komandų žaidimą. Pirmiesiems rungtynėse pavyko pasižymėti „Fokuso“ ekipai, tačiau „Autosmilga“ nesutriko ir bandė rezultatą lyginti ir galiausiai jiems tai pavyko padaryti. Po praleisto įvarčio „Fokusas“ nei kiek nesutriko ir jau kitos atakos metu vėl išsiveržė į priekį. Pirmajame kėlinyje „Fokusas“ dar sugebėjo įmušti du įvarčius. Po pertraukos žaidimo tempas nesikeitė, žaidimui labiau dirigavo „Fokusas“ , sužaidus penkias antrojo kėlinio minutes „Autosmilgai“ dar kartą teko traukti kamuolį iš savo vartų. Po praleisto įvarčio rungtynių tempas sulėtėjo ir komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai. Antrojo kėlinio viduryje rezultatą pavyko sušvelninti „Autosmilgai“, tačiau po įmušto įvarčio jiems nepavyko kontroliuoti rungtynių tempo, kėlinio pabaigoje „Fokusas“ įmušė dar vieną įvartį. Rungtynės baigėsi rezultatu 6:2 „Fokuso“ naudai.

Antrose turo rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „FK2000“. Pirmosiomis rungtynių minutėmis „Uliūnai“ iškart bandė diriguoti rungtynėms ir jiems pavyko jau trečią minutę pasižymėti. Po praleisto įvarčio „FK2000“ nesutriko ir jau po minutės rezultatą sušvelnino. Po įmuštų įvarčių komandos šiek tiek nurimo, tačiau bandė kurti pavojingas progas, tiek prie vienų tiek prie kitų vartų, tačiau bandymai buvo nesėkmingi. Pirmajame kėlinyje daugiau darbo turėjo „FK2000“ vartininkas, tačiau nuostabiai žaidęs vartininkas klaidų nedarė ir savo užtikrintu žaidimu nustebino ne vieną žiūrovą. Antro kėlinio pradžioje žaidimas išliko toks pat, tačiau sužaidus penkias antrojo kėlinio minutes „Uliūnams“ pavyko pasižymėti. Po praleisto įvarčio „FK2000“ sutriko ir tuo pasinaudojo „Uliūnai“ ir per dešimt minučių įmušė dar keturis įvarčius. Po įmuštų įvarčių „Uliūnai“ sulėtino žaidimo tempą, tačiau toliau bandė vadovauti žaidimui, sužaidus dar dešimt minučių „Uliūnai“ įmušė dar du įvarčius. Tačiau jau sekančią ataką rezultatą sušvelninti pavyko „FK2000“ ekipai, dar po kelių minučių „FK2000“ įmušė dar vieną įvartį. Per likusias minutes rezultatas rungtynėse nebesikeitė ir pergalę rezultatu 8:3 šventė „Uliūnai“.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Drąsutis“ . Rungtynės prasidėjo ramiu abiejų komandų žaidimu. Sužaidus puse pirmojo kėlinio pirmasis įvartis krito į „Pirmosios Armados“ vartus, po įmušto įvarčio „Drąsučio“ ekipa tempo nemažino ir dar po kelių minučių tolimu smūgiu padvigubino savo pranašumą. „Pirmoji Armada“ bandė švelninti rezultatą, tačiau bandymai buvo nesėkmingi.  „Drąsučio“ ekipa toliau bandė didinti savo pranašumą ir po gražaus prasiveržimo buvo įmuštas dar vienas įvartis. „Pirmoji Armada“ dar bandė atsitiesti, bet užtikrintai žaidusi „Drąsučio“ ekipa visus pavojus likviduodavo. Per likusias minutes „Drąsučio“ ekipa dar kartą pasižymėjo ir šventė pergalę rezultatu 4:0.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Vialudus“ ir „Šaltinis“. Rungtynėse pamatėme labai įtemptą kovą. Pirmieji į priekį išsiveržė „Šaltinio“ ekipa, tačiau „Vialudus“ nenuleido rankų ir bandė lyginti rezultatą.  Tiek viena tiek kita komanda kūrė pavojingus epizodus po kurių krito įvarčiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 7:4 „Šaltinio“ naudai, tai buvo jau trečia šios komandos pergalė iš eilės.

Likusios turo rungtynės tarp „Husarų“ ir „Hetriko“ bei „Baltic“ ir „Orfos“ buvo atidėtos.

Pirmenybių pertraukos metu dar bus sužaistos kitos atidėtos rungtynės. Šeštojo turo dvikova tarp „FK2000“ ir „Drąsučio“, aštuntojo turo dvikova tarp „Baltic“ ir „FK2000“.