Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities salės futbolo mėgėjų pirmenybėse iki pirmojo rato pabaigos liko vienas turas.

Panevėžio apskrities salės futbolo pirmenybėse liko sužaisti vienuoliktojo turo rungtynes po kurių komandos bus atitinkamai paskirstytos į pirmąjį ir antrąjį pogrupius, kuriuose tęs kovą dėl medalių. Jau yra aiškios visos ekipos, kurios žais abiejose pogrupiuose, tačiau dar gali koreguotis taškų kraitis, kurį komandos nusineš į pogrupius. Pirmajame pogrupyje grūmsis: „Husarai“ , „Baltic – Flora Express“ , „FK Orfa“ , „STOP“ , „Pasvalys“ ir „Drąsutis“, antrajame pogrupyje grūmsis: „Uliūnai“ , „Hetrikas“ , „Autosmilga“ , „FK 2000“ , „Pirmoji Armada“ ir „Šaltinis“.

Pirmose rungtynėse turėjo susitikti „Pasvalys“ ir „Pirmoji Armada“ ,tačiau rungtynės neįvyko, nes „Pirmoji Armada“ nesusirinko į rungtynes Pasvalyje, todėl ekipai įskaitytas techninis pralaimėjimas  ir pergalė įskaityta „Pasvalio“ ekipai rezultatu – 3:0.

Antrose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Baltic –Flora Express“. Rungtynės prasidėjo gana lygiu komandų žaidimu, todėl įvarčių teko palaukti iki kėlinio vidurio. 14-ąją minutę abi ekipos apsikeitė po vieną įvartį – 1:1. Po šių įvarčių komandų vartai atsirišo 17-ąją ir 18-ąją minutėmis du kartus pasižymėjo „Baltic – Flora Express“, o 21-ąją minutę vienu įvarčiu atsakė „Uliūnai“. Pirmas kėlinys pasibaigė rezultatu – 2:3 „Baltic – Flora Express“ naudai. Antrajam kėliniui prasidėjus žymiai aktyviai pradėjo žaisti „Baltic – Flora Express“, ko pasėkoje sužaidus dešimt minučių antrajame kėlinyje „Uliūnai“ tris kartus buvo priversti traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo. 39-ąją minutę „Uliūnams“ pavyko pasiųsti dar vieną įvartį į varžovų vartus, tačiau penkių minučių bėgyje „Baltic – Flora Express“ atsakė trimis tiksliais smūgiais. Likus žaisti dvi minutes komandos pelnė dar tris įvarčius, du kartus pasižymėjo „Baltic – Flora Express“, kartą kamuolį pasiuntė į vartus „Uliūnai“. Pergalę rungtynėse šventė „Baltic – Flora Express“ rezultatu – 11:4.

Trečiose rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir „Hetrikas“. Dažna šių komandų akistata atneša įtemptą kovą ir daug emocijų, ne išimtis buvo ir šios rungtynės. Jau 3-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „Hetrikas“. Po šio įvarčio komandų žaidimas išsilygino, tiek viena tiek kita ekipa atiduodavo visas jėgas dėl kiekvieno kamuolio. Galiausiai pastangos atsipirko 19-ąją minutę „Drąsučio“ ekipai išlyginus rezultatą. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, dar vieną greitą įvartį kėlinio pradžioje pelnė „Hetrikas“. Šį kartą „Drąsučio“ ekipai prireikė mažiau laiko surengti atsakui ir rezultatas dar kartą buvo išlygintas 34-ąją minutę. Likus žaisti dešimt minučių žaidimas dar labiau suintensyvėjo. 43-ąją minutę pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį išsiveržė „Drąsučio“ ekipa, o 46-ąją minutę savo pranašumą padidino dar vienu įvarčiu. Nieko nelaukę „Hetriko“ žaidėjai 47-ąją minutę rezultatą sušvelnino, tačiau per likusias minutes iškovoti bent tašką nepavyko. Pergalę rungtynėse šventė „Drąsutis“ rezultatu – 4:3.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „STOP“ ir „Autosmilga“ . Jau pati rungtynių pradžia nežadėjo nieko gero „Autosmilgos“ ekipai, sužaidus keturias minutes komanda jau atsilikinėjo rezultatu – 3:0. Kėlinio eigoje vaizdas nesikeitė ir buvo pelnyti dar keturi įvarčiai, kol galiausiai 22-ąją minutę „Autosmilgai“ pavyko nuginkluoti „STOP“ vartininką. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 7:1. Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje „STOP“ ekipa pradėjo demonstruoti dar greitesnį žaidimo tempą ir pradėjo mušti įvarčius beveik kas minutę, iki kėlinio pabaigos „STOP“ ekipa pelnė dešimt įvarčių, „Autosmilgos“ ekipai pavyko pasižymėti keturis kartus, tačiau du įvarčiai krito į savo vartus. Rungtynėse pergalę šventė „STOP“ rezultatu – 19:3.

Penktose rungtynėse susitiko „Baltic – Flora Express“ ir „FK 2000“. Rungtynės prasidėjo ganėtinai aktyviai, tačiau įvarčiai pasipylė nuo dešimtos rungtynių minutės. Sėkmingą dešimties minučių atkarpą sužaidusi „Baltic – Flora Express“ pasiuntė septynis įvarčius į varžovų vartus, o iš savų vartų traukė tik vieną kamuolį. Po pirmojo kėlinio rezultatas – 7:1. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė abi komandos bandė žaisti aktyvų futbolą, ko pasekoje abi ekipos per ne pilnas dešimt minučių pelnė penkis įvarčius, keturis kartus pasižymėjo „Baltic – Flora Express“, kartą pasižymėjo „FK 2000“. Po šių įvarčių žaidimas aprimo iki pat rungtynių pabaigos. 48-ąją ir 49-ąją minutėmis dar du įvarčius pelnė „Baltic – Flora Express“, kuri ir šventė pergalę rungtynėse rezultatu – 13:2.

Šeštose rungtynėse susitiko „FK Orfa“ ir „Uliūnai“. Rungtynės prasidėjo greitu „Uliūnų“ įvarčiu 1-ąją rungtynių minutę. „FK Orfa“ rezultatą pavyko išlyginti 8-ąją rungtynių minutę, tačiau po minutės jie vėl buvo besivejančių vaidmenyje – 1:2. Tačiau po šio įvarčio įvyko lūžis ir „FK Orfa“ perėmė iniciatyvą, per dvi minutes „FK Orfa“ sugebėjo rezultatą persverti savo naudai -3:2. 18-ąją rungtynių minutę „FK Orfa“ dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus – 4:2. Antrajame kėlinyje ekipos sužaidė rezultatyvią penkių minučių atkarpą, kurios metu buvo pelnyti šeši įvarčiai, keturis kartus pasižymėjo „FK Orfa“, du kartus „Uliūnai“. Prireikė dar trijų minučių, kad „FK Orfa“ surengtu dar vieną galingą spaudimą prie varžovų vartų, per tris minutes, buvo pasiųsti dar trys įvarčiai į „Uliūnų“ vartus – 11:4. Per likusias penkias kėlinio minutes „FK Orfa“ sugebėjo pelnyti dar du įvarčius ko pasekoje šventė pergalę rezultatu – 13:4.