Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo lygos pirmenybės įsibėgėja.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR seimo narė Guoda Burokienė

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo lygos pirmenybės kaip reikiant įsibėgėjo ir jau nuo kitos savaitės atsilaisvinus stadionams pirmenybėse per savaitę bus sužaidžiamas pilnas turas. Kol kas pirmenybių lyderiais galime įvardinti PSSK „Atomo“ komandą ir „FK Orfa“ , šios abi ekipos po keturių rungtynių turi po dvylika taškų ir dalinasi 1-2 turnyrinės lentelės vietas.

Pirmose rungtynėse Pasvalyje susitiko  PSSK „Atomas“ ir „Pasvalys“. Šios dvi ekipos futbolo mėgėjų pirmenybėse susitiko pirmą kartą, todėl tikėtis buvo galima visko. Pirmajame kėlinyje vieno įvarčio persvarą turėjo PSSK „Atomas“ po įvarčio, kuris buvo pelnytas 9-ą rungtynių minutę. Antrajame kėlinyje krito trys įvarčiai, svečiai iš Panevėžio tris kartus po kontratakų sugebėjo nuginkluoti „Pasvalio“ komandą, taip išsiveždami pergalę rezultatu – 3:0.

Antrose rungtynėse susitiko SK „STOP“ ir „Šaltinis“. Kiek netikėtai rungtynių pradžioje greitą įvartį pelnė „Šaltinio“ komanda, tačiau „STOP“ žaidėjai po keturių minučių lygybę atstatė. Pačioje kėlinio pabaigoje „STOP“ ekipai po skersuoto kamuolio pavyko pasižymėti ir išsiveržti į priekį, kaip paaiškėjo vėliau tai buvo pergalingas įvartis, kuris lėmė, kad „STOP“ šventė pergalę rezultatu – 2:0.

Trečiose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Autosmilga“. Rungtynės prasidėjo lygiu komandų žaidimu, tačiau kėlinio viduryje krito pirmasis rungtynių įvartis, į priekį išsiveržė „Uliūnai“. Po šio įvarčio žaidimo tempas išliko panašus, tačiau likus minutei iki kėlinio pabaigos „Uliūnai“ pelnė antrą įvartį. Po pertraukos „Autosmilga“ greitai atstatė intriga sušvelnindama rezultatą. Įtampa rungtynėse laikėsi iki 40-osios minutės, kai „Uliūnai“ atstatė trijų įvarčių persvarą. 45-ą rungtynių minutę krito dar vienas įvartis į „Autosmilgos“ vartus. „Uliūnai“ rungtynėse šventė pergalę rezultatu – 4:1.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „FK Orfa“ ir „Hetrikas“. Kardinaliai pasikeitusi „Hetriko“ komanda rimtai kibo į atlapus „FK Orfai“. Pirmasis įvartis krito 12-ą rungtynių minutę, į priekį išsiveržė „FK Orfa“, po šio įvarčio „Hetrikas“ nesutriko, o toliau labai rimtai priešinosi savo varžovams. Antrajame kėlinyje komandos buvo nusiteikę dar kovingiau, tiek viena tiek kita komanda turėjo puikių progų, tačiau 44-ąją rungtynių minutę dar kartą kamuolį iš savo vartų buvo priversta traukti „Hetriko“ ekipa. Pergalę rungtynėse šventė „FK Orfa“ rezultatu – 2:0.

Penktose rungtynėse susitiko „Baltic – Flora Express“ ir „Husarai“. Ko gero daugelis galėjo tikėtis, jog šios rungtynės bus intriguojančios, tačiau taip neįvyko. Jau nuo pat varžybų pradžios pranašumą rodė „Husarai“, kurie žymiai energingiau puolė savo varžovus. Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 1:2, tačiau trumpesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėjusi „Baltic – Flora Express“ negalėjo konkuruoti su geriau pasiruošusiais „Husarais. Antrajame kėlinyje dar du įvarčius į „Baltic - Flora Express“ vartus pasiuntė „Husarai“, tuo tarpu „Husarai“ buvo priversti traukti vieną kamuolį iš savo vartų tinklo, kai „Baltic -  Flora Express“ realizavo uždirbtą baudinį. Pergalę rezultatu – 2:4 šventė „Husarai“.

Šeštose rungtynėse susitiko „Pasvalys“ ir SK „STOP“. Kaip įprasta Pasvalyje nei vienai komandai žaisti nėra lengva, tokia pati situacija ir šiose rungtynėse. Pirmojo rungtynių įvarčio teko laukti iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, 23-ąją rungtynių minutę ledus pralaužė „STOP“. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, todėl komandos žiūrovų įvarčiais nelepino. Išlyginamasis įvartis krito 35-ą rungtynių minutę, kai varžovų gynėjo klaida pasinaudojo „Pasvalio“ žaidėjas. Vis dėl to „STOP“ ekipai pavyko dar kartą šiose rungtynėse pasižymėti kėlinio pabaigoje, tai užtikrino jiems pergalę minimaliu skirtumu – 1:2.

Septintose rungtynėse susitiko „Sporto fanai“ ir „Pirmoji Armada“. Prieš sezoną savo sudėtį taip pat sustiprino ir „Pirmoji Armada“. Šiose rungtynėse komandos naujokai sugebėjo išplėšti pergalę. Pirmasis įvartis krito 3-ią rungtynių minutę į „Sporto fanų“ vartus, pasižymėjo rezultatyviausias Futsal sezono žaidėjas Marius Zabarauskas. Iki pirmojo kėlinio vidurio „Pirmoji Armada“  sugebėjo pasiųsti dar du įvarčius - 0:3. Prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui iniciatyvą perėmė „Sporto fanai“, jiems rezultatą išlyginti pavyko iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms, kai atrodė, kad „Sporto fanai“ išsigelbėjo iš nepavydėtinos situacijos, dar kartą savo žodį tarė rezultatyviausias Futsal sezono žaidėjas, kuris tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms išvedė savo naująją komandą į priekį. Sunkią pergalę rezultatu – 3:4 šventė „Pirmoji Armada“.

Aštuntose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir PSSK „Atomas“. Į priekį rungtynėse jau aštuntą minutę išsiveržė „Atomas“, sužaidus dar keletą minučių „Autosmilga“ suklydo gynyboje ir pasiuntė įvartį į savo vartus, dar po dviejų minučių krito ir trečias įvartis į „Autosmilgos“ vartus. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus penkioms minutėms „Autosmilga“ rezultatą sušvelnino. Antrajame kėlinyje dar du kartus sugebėjo pasižymėti PSSK „Atomas“, tuo tarpu „Autosmilga“ nieko atsakyti nebesugebėjo. Pergalę rezultatu – 1:5 šventė PSSK „Atomas“.

Devintose rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Baltic – Flora Express“. Šiose rungtynėse rimtą kovą vėl sukūrė „Hetrikas“, tačiau palankaus rezultato pasiekti jiems nepavyko. Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi labiau lygiai, tačiau penkioliktą minutę „Hetrikas“ buvo priverstas traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo. Prasidėjus antrajam kėliniui greitą įvartį pelnė „Baltic – Flora Express“ . Po šio įvarčio „Hetrikas“ bandė kurti epizodus, tačiau jų realizuoti nepavykdavo. Iki kėlinio pabaigos likus kelioms minutėms „Baltic -  Flora Express“ pasiuntė dar vieną įvartį. Pergalę rezultatu – 0:3 šventė „Baltic – Flora Express“.

Dešimtose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Husarai“. „Husarai“ po pirmųjų dešimt minučių turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau iki kėlinio pabaigos likus penkioms minutėms „Šaltinis“ rezultatą sušvelnino. Šis įvartis supykdė „Husarai“, kurie per likusias penkias kėlinio minutes „Šaltiniui“ atseikėjo net penkis įvarčius. Po šio įvarčių lietaus „Husarai“ antrajame kėlinyje apsiramino, per antrąjį kėlinį jie pasiuntė tik du įvarčius ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 1:8.

Vienuoliktose rungtynėse susitiko „Sporto fanai“ ir „Hetrikas“.  Šiomis rungtynėmis „Hetrikas“ gali iš dalies džiaugtis, nes pagaliau buvo įmušti pirmieji šio sezono įvarčiai, tačiau šie įvarčiai pergalės neatnešė, o tik užtikrino lygiąsias su „Sporto fanų“ komanda, kuri kol kas sezono pradžioje demonstruoja neblogą formą ir ryžtą kovoti dėl kiekvieno taško. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu – 2:2

Dvyliktose rungtynėse susitiko „FK Orfa“ ir „Pasvalys“. Šiose rungtynėse pamatėme labai įtempta kovą ir dar kartą buvo galima įsitikinti, kad „Pasvalys“ namuose yra labai sunkiai įkandamas varžovas. „Pasvalio“ žaidėjai savo tvirtovę gynė iš visų jėgų, tačiau svečiai iš Panevėžio buvo pranašesni, „FK Orfa“ šventė pergalę rezultatu – 5:4.

Tryliktose rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Uliūnai“. Jau ne kartą šių metų pirmenybėse rezultatai ir komandų žaidimas stebina, taip nutiko ir šiose rungtynėse, pasistiprinusios komandos pateikė gerą kovą, kuri lėmė, jog ekipos sužaidė lygiu rezultatu – 2:2 ir pasidalino po vieną tašką.

Keturioliktose rungtynėse susitiko PSSK „Atomas“ ir SK „STOP“. Abi ekipos sezono pradėjo trejomis pergalėmis, todėl ir šios rungtynės žadėjo įdomią jų baigtį. Rungtynes daug aktyviau pradėjo PSSK „Atomo“ futbolininkai, tačiau aktyvumas pirmajame kėlinyje rezultato nedavė. Prasidėjus antrajam kėliniui PSSK „Atomas“ išlaikė tokį pat žaidimo tempą, „STOP“ komanda puikiai gynėsi, tačiau gynėjų klaidą pasinaudoję „Atomo“ žaidėjai išsiveržė į priekį, kiek vėliau krito ir antrasis rungtynių įvartis, tolimu smūgiu buvo nuginkluotas „STOP“ vartininkas. Sunkią pergalę rungtynėse šventė PSSK „ Atomas“ rezultatu – 2:0.

Penkioliktose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „FK Orfa“. Jau pačią pirmąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „FK Orfa“ . Pirmajame kėlinyje „FK Orfa“ pasiuntė dar tris įvarčius ir be didesnių kėblumų turėjo užtikrintą persvarą. Antrajame kėlinyje „Šaltinio“ ekipai pavyko pasižymėti, tačiau tas įvartis rungtynių eigos nekeitė, nes „FK Orfa“ pelnė dar tris įvarčius. Pergalę rezultatu 1-7 šventė „FK Orfa“.