Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities futbolo mėgėjų pirmenybėse pasikeitė lyderis.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR Seimo narė Guoda Burokienė

Didžiąją pirmojo rato dalį niekam pirmosios pozicijos neužleido PSSK „Atomas“, tačiau paskutinėmis savaitėmis jiems suklupus, į pirmąją poziciją pakilo „FK Orfa“, tačiau jiems ant kulnų lipa „Husarai“, kurie vienomis rungtynėmis yra sužaidę mažiau ir turi galimybę pagerinti savo poziciją iki antrojo rato.

Pirmose turo rungtynėse susitiko „Husarai“ ir PSSK „Atomas“. Galingai pirmenybes pradėję „Atomo“ futbolininkai kluptelėjo tik praeitame ture, o po pertraukos į pirmenybes sugrįžę „Husarai“ turėjo nemažai vargo praeitose rungtynėse, todėl dvikova tarp šių dviejų ekipų laukė tikrai įdomi. Tik prasidėjus rungtynės 1-ąją minutę į priekį įsiveržė „Husarai“. Pelnius greitą įvartį „Husarai“ apsukų nemažino ir neleido įsismaginti PSSK „Atomo“ žaidėjams. 10-ąją minutę „Husarai“ pasiuntė dar vieną tikslų smūgį į „Atomo“ vartus – 2:0. Po šio įvarčio PSSK „Atomo“ žaidėjai atrodė kiek sutrikę, tačiau daugiau įvarčių praleista nebuvo. Tik prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui pasikartojo panaši situacija kaip ir pirmajame kėlinyje tik šį kartą sužaidus dvi minutes įvartį pelno PSSK „Atomo“ komanda – 2:1. Nors ir intriga į šias rungtynes sugrįžo, tačiau „Atomo“ žaidėjams kiek pritrūko jėgų rezultatą išlyginti, tuo tarpu „Husarai“ kontratakų metu bandydavo atstatyti dviejų įvarčių persvarą. Sunkiose rungtynėse pergalę šventė „Husarai“ rezultatu – 2:1.  Po rungtynių pakalbintas PSSK „Atomo“ žaidėjas Mantas Ličkus teigė: „žaidėjams truputį truko ūpo, tačiau tikrai atsigausim. Visoms komandoms būna duobių, gerai, kad duobė mums šiuo metu, o ne finaliniame etape.“

Antrose rungtynėse susitiko „FK Orfa“ ir „Uliūnai“. Nors ryškaus favorito šiose rungtynėse negalima išskirti, tačiau geresnę sportinę formą šiame sezone demonstruoja „FK Orfa“.  Sužaidus vos tris minutes pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „FK Orfa“. Po šio įvarčio komandų žaidimo braižas nesikeitė, tačiau aktyvesni puolime buvo „FK Orfa“. Sužaidus apie pusę kėlinio dar du kartus „Uliūnai“ buvo priversti traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo – 3:0. Antrajame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino, o sekantis įvartis krito tik 37-ąją rungtynių minutę, dar kartą pasižymėjo „FK Orfa“ – 4:0. Po šio įvarčio „FK Orfa“ šiek tiek atsipalaidavo ir tuo pradėjo naudotis „Uliūnai“. 44-ąją ir 46-ąją minutėmis buvo du kartus nuginkluotas „FK Orfos“ vartininkas – 4:2. Nors šiek tiek įntrigos rungtynėse vėl atsirado, tačiau „Uliūnams“ nebe užteko laiko išsigelbėti iš situacijos. Pergalę rezultatu – 4:2 šventė „FK Orfa“.

Trečiose rungtynėse susitiko „Baltic – Flora Express“ ir „Šaltinis“. Po neblogo pasirodymo praeitame ture „Šaltinio“ komandos laukė dar vienas rimtas varžovas – „Baltic – Flora Express“, tačiau šiose rungtynės „Šaltiniui“ pritrūko jėgų stipriau pasipriešinti. Nors „Baltic – Flora Express“ į priekį išsiveržė jau 2-ą rungtynių minutę, tačiau „Šaltinis“ 7-ąją minutę lygybę atstatė. Didžiąją kėlinio dalį vyravo apylygis komandų žaidimas. Likus žaisti apie penkias minutes pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais, 20-ąją ir 21-ąją minutėmis du greitus įvarčius pelnė „Baltic –Flora Express“ , o likus žaisti apie minutę, įntrigą atstatė „Šaltinio“ komanda sušvelnindama rezultatą – 3:2. Vis dėl to antrajame kėlinyje savo pranašumą galutinai įrodė „Baltic  - Flora Express“ . 26-ąją ir 29-ąją minutėmis buvo pasiųsti dar du tikslus smūgiai į „Šaltinio“ vartus,po šių įvarčių „Šaltinis“ jau nebe atsitiesė, o 34-ąją minutę praleido dar vieną įvartį – 6:2. Daugiau rezultatas rungtynėse nesikeitė ir pergalę šventė „Baltic  -  Flora Express“ rezultatu – 6:2.

Ketvirtose rungtynėse susitiko SK „STOP“ ir „Autosmilga“. Šios abi komandos puikiai pažįsta viena kitą, todėl laukė pakankamai įdomios rungtynės. Kaip jau įprasta šio turo rungtynėse įvartis pelnomas pirmosiomis rungtynių minutėmis, 2-ąją minutę įvartį pelno „STOP“ ekipą. Ilgai laukti sekančio įvarčio nereikėjo, nes 10-ąją minutę rezultatą išlygino „Autosmilga“. Tačiau po šio įvarčio SK „STOP“ perėmė iniciatyva ir iki kėlinio pabaigos pelnė dar tris įvarčius – 4:1. Antrajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, o 35-ąją minutę „STOP“ pasižymėjo dar kartą. Pergalę šiose rungtynėse šventė SK „STOP“  rezultatu – 5:1, kurie praktiškai pirmajame kėlinyje nulėmė rungtynių baigtį.