Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities LFML pirmenybėse finišo tiesioji

Panevėžio apskrities LFML pirmenybėse finišo tiesioji

                                      Panevėžio futbolo lygos globėja LR Seimo narė Guoda Burokienė

Jau kitą savaitę turėtu finišuoti Panevėžio apskrities LFML pirmenybės, tačiau nei pirmajame nei antrajame pogrupiuose dar nėra žinoma koks bus galutinis prizininkų trejetas.

Pirmajame pogrupyje, kuriame paaiškės stipriausia Panevėžio apskrities LFML lygos komanda pirmąją vietą dar gali užimti dvi ekipos: „Baltic -  Flora Express“ ir „FK Orfa“. Įdomiausia, kad šios komandos dar susitiks tarpusavyje ir tik po šios dvikovos gali išaiškėti čempionas, kuris atstovaus Panevėžio miestui finaliniame LFML turnyre.

Prasidėjus antrajam ratui labai sėkmingai taškus rinko PSSK „Atomas“, kurie po trijų turų buvo realiausi kandidatai tapti čempionais. Rungtynėse prieš „Pasvalio“ komandą „Atomas“ galėjo užsitikrinti čempionų titulą ir paskutinė dvikova būtu buvusi tik formalumas, tačiau lygiosios rezultatu – 2:2 labai smarkiai komplikavo visą situaciją. Po savaitės PSSK „Atomas“ turėjo dar vieną progą, tačiau buvo pralaimėta „Baltic – Flora Express“ ekipai rezultatu – 6:3 ir visos viltys tapti čempionais buvo sudaužytos.

Tuo tarpu SK „STOP“ ir „Pasvalys“ šias pirmenybes jau užbaigė. SK „STOP“ antrajame rate neiškovojo nei taško, nors keliose rungtynėse labai smarkiai kibo į atlapus galimiems šių pirmenybių čempionams. „Pasvalys“ antrąjį ratą kiek netikėtai pradėjo pergalę prieš „FK Orfa“ taip įnešdami nežinomybės grupėje, taip pat lygiosiomis buvo sužaista su PSSK „Atomu“ bei paskutinėse rungtynėse užtikrintai įveikta SK „STOP“ ekipa rezultatu – 5:0. „FK Orfai“ kluptelėjus prieš „Pasvalį“ ir PSSK „Atomą“ daugelis jau nebesitikėjo išvysti intrigos, tačiau susiklosčius dėkingai situacijai „FK Orfos“ žaidėjai turi galimybę ištaisyti savo klaidas ir kelti čempionų taur3 į viršų. „Baltic – Flora Express“ situacija buvo kiek kitokia, ši komanda į pogrupį pateko surinkusi 3 taškus ir tai jau komplikavo jų situaciją, tačiau įveikus visus varžovus jie šiuo metu yra pirmoje vietoje ir yra tik per žingsnį nuo čempionų titulo.

Antrajame pogrupyje taip pat vis dar išlieka intriga. Kol kas pirmenybes antrajame pogrupyje užbaigė tik „Pirmoji Armada“, kurie taip pat su didelėmis ambicijomis pradėjo antrąjį ratą, tačiau pralaimėjimai prieš galimus prizininkus neleido jiems varžytis dėl medalių. Pirmąją vietą šioje grupėje vis dar gali užimti trys ekipos: „Uliūnai“ ,  „Šaltinis“ ir „Hetrikas“. „Uliūnams“ reikia nugalėti „Šaltinio“ komandą paskutinėse rungtynėse norint tapti čempionais, tuo tarpu jei pergalę švęstu „Šaltinis“ jie pakiltu į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau šiuo atveju turėtu laukti „Hetriko“ kluptelėjimo busimose rungtynėse. Galutinis trejetas dar nėra aiškus, todėl paskutinios sezono varžybos bus tikrai daug žadančios. Dar po vienas rungtynes šioje grupėje turi sužaisti „Autosmilga“ ir „Sporto fanai“. „Autosmilgai“ jau nebeturi jokių galimybių pakilti iš šeštosios vietos, todėl tai bus tik kova dėl garbės, „Sporto fanai“ vis dar gali pakilti iki ketvirtosios vietos, įdomiausia, kad šios abi komandos ankstesniuose sezonuose buvo pasidabinę medaliais, tačiau šį sezoną pasistiprinus kitoms komandoms jų galimybės komplikavosi.

Parengė M. JANKEVIČIUS