Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio VI turo apžvalga

Panevėžyje sužaistos šeštojo turo rungtynės

Pirmose turo rungtynėse susitiko „Orfa“ ir „Šaltinis“ . Rungtynėse dominavo „Orfa“ ekipa, kuri per pirmąjį kėlinį sugebėjo įmušti penkis įvarčius. Prasidėjus antram kėliniui vaizdas nesikeitė ir labiau patyrę „Orfos“ žaidėjai toliau dominavo aikštėje ir mušė įvarčius, vis dėl to „Šaltinio“ ekipai pavyko rezultatą sušvelninti, tačiau „Orfa“ atsakė dar dviem taikliais smūgiais ir rungtynės baigėsi rezultatu 9:1 „Orfos“ naudai.

Antrose turo rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Vialudus“. Rungtynėse išvydome labai įtemptą kova ir jau pirmomis rungtynių minutėmis matėme, kad abi ekipos pasiryžusios kovoti tik dėl pergalės. Rungtynėse pirmieji pasižymėjo „Pirmoji Armada“, po praleisto įvarčio „Vialudus“ nesutriko ir bandė lyginti rezultatą. Iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms „Vialudus“ pradėjo spausti savo varžovus ir po sumaišties prie „Pirmosios Armados“ vartų buvo pelnytas išlyginamasis įvartis. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 ir ekipos pasidalino po vieną tašką.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Baltic „ ir „Fokusas“. Rungtynėse netruko intrigos ir buvo kovojama iki paskutinių rungtynių minučių. Vienintelį šių rungtynių įvartį įmušė „Baltic“ likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos.„Fokusas“ dar bandė išsigelbėti nuo pralaimėjimo ir išplėšti bent tašką, tačiau pastangų neužteko. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 „Baltic“ naudai.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Hetrikas“. Toliau gerą sportinę formą demonstruoja „Uliūnai“. Pirmajame kėlinyje pamatėme lygią kovą ir nei vienai ekipai nepavyko pasižymėti. Antrame kėlinyje „Uliūnams“ pagaliau pavyko pralaužti varžovų gynyba ir pasižymėti. Iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms „Uliūnai“ įmušė dar du įvarčius. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0 „Uliūnų“ naudai.

Penktose turo rungtynėse susitiko „ Autosmilga“ ir „Husarai“. Nuo pat rungtynių pradžios „Husarai“ pradėjo diktuoti žaidimo tempui, tačiau įmušti greito įvarčio nepavyko. „Husarai“ nuolat spaudė savo varžovus ir po kelias minutes trukusios apgulties prie „Autosmilgos“ vartų sugebėjo pelnyti įvartį. Antrame kėlinyje žaidimas nesikeitė, „Husarai“ toliau diktavo rungtynių tempui ir sugebėjo pasižymėti dar tris kartus, tuo tarpu „Autosmilgai“ pavyko pelnyti paguodos įvartį. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:1 „Husarų“ naudai.

Šeštos turo rungtynės tarp „FK2000“ ir „Drąsučio“ buvo atidėtos.

Septintojo turo anonsas

Praeito turo anonse pateikėme „Vialudus“ komandos vadovo Evaldo Kadžio spėjimus apie ateinantį turą. Šią savaitę apie ateinančio turo rezultatus pasikalbėjome su „Drąsučio“ komandos vadovu Luku Drąsučiu.

Pirmose turo rungtynėse susitiks „Hetrikas“ ir „Autosmilga“. Kol kas abi ekipos negali pasigirti stabiliu žaidimu.„Hetrikas“ dažnai pergalę išleidžia pačioje rungtynių pabaigoje, o „Autosmilga“ dažnai antrajame kėlinyje nebe išlaiko varžovų demonstruojamo tempo. Galbūt daugiau šansų nugalėti šiose rungtynėse turi jaunesni „Hetriko“ žaidėjai, tačiau visiškai nurašyti „Autosmilgos“ nederėtu. Lukas Drąsutis šioms rungtynėms prognozuoja rezultatą 2:0„Hetriko“ naudai.

Antrose turo rungtynėse susitiks „Drąsutis“ ir „Orfa“. Šiose rungtynėse galime laukti labai įtemptos kovos tarp vienų pirmenybių lyderių „Orfos“ ir vis labiau gerėjantį žaidimą demonstruojančios „Drąsučio“ ekipos. „Drąsučio“ komandos vadovas Lukas Drąsutis minėjo, kad laukia labai sunkios rungtynės, tačiau nugalės greitesni ir jaunesni žaidėjai, todėl prognozuoja pergalę savo komandai rezultatu 3:0.

Trečiose turo rungtynėse susitiks „Vialudus“ ir „Baltic“. Šioje dvikovoje susitiks dvi patirties nestokojančios komandos ir tai tikrai žada įtemptą ir lygią kovą. „Baltic“ toliau užtikrintai renka taškus, tuo tarpu „Vialudus“ bando kabintis į kiekvienas rungtynes ir kovoti dėl taškų. Šioms rungtynėms prognozuojamas lygus rezultatas 2:2.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiks „Šaltinis“ ir „Uliūnai“ . Pirmenybių lyderiai „Uliūnai“ ir toliau užtikrintai žygiuoja pirmenybėse tuo tarpu „Šaltinis“ nuolat nusiteikę kovingai, tačiau patirties stoka dažnai pakiša jiems koją. Šių rungtynių favoritais laikomi „Uliūnai“, rungtynėms prognozuojamas rezultatas 6:0 „Uliūnų“ naudai.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Fokusas“ ir „FK2000“. Po patirtų dviejų pralaimėjimų iš eilės „Fokusas“ norės atsitiesti, jų kelyje „FK2000“ , kurie kol kas nedemonstruoja užtikrinto žaidimo. Kaip favoritus nugalėti Lukas Drąsutis minėjo „Fokuso“ ekipą ir prognozuoją jų pergalę rezultatu 3:0.

Šeštose turo rungtynėse susitiks „Husarai“ ir „Pirmoji Armada“. Vis labiau užtikrintai žaidžiantys „Husarai“ egzaminuos „Pirmąją Armadą“, kuri praeitame ture paskutinėmis minutėmis išleido pergalę, tačiau nutraukė savo pralaimėjimų seriją. Abi ekipos žaidžia kovingai, tačiau „Drąsučio“ komandos vadovas prognozuoja užtikrintą „Husarų“ pergalę rezultatu 7:1.