Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio IV turo apžvalga

Panevėžyje, Karaliaus Mindaugo husarų batalione(Pajuostėje) sužaistos ketvirto turo rungtynės.

Panevėžio mėgėjų futbolo pirmenybių ketvirtasis turas buvo žaidžiamas nebe Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione. Pirmenybės jau visam likusiam sezonui turėtų persikelti į Karaliaus Mindaugo husarų bataliono stadioną, kuriame ir buvo sužaistos ketvirtojo turo rungtynės.

Pirmoji turo dvikova tarp „Fokuso“ ir „Šaltinio“ dar buvo žaidžiama „Žemynos“ progimnazijoje. Pačioje rungtynių pradžioje pavyko pasižymėti „Šaltinio“ ekipai. Po pelnyto įvarčio „Šaltinis“ apsukų nemažino ir toliau bandė spausti savo varžovus. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Fokuso“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Antrame kėlinyje aktyviau žaidė „Fokusas“, ko pasekoje „Šaltinio“ komanda pradėjo daryti daugiau klaidų ir praleido kelis įvarčius. Antrame kėlinyje „Fokusas“ sugebėjo įmušti keturis įvarčius tuo tarpu „Šaltinio“ ekipai pavyko rezultatą tik sušvelninti. Rungtynės baigėsi rezultatu 5:2 „Fokuso“ naudai

Antroji turo dvikova tarp „Orfos“ ir „Husarų“ jau vyko husarų batalione. Rungtynių pradžia parodė, kad komandos nusiteikusios kovoti tik dėl pergalės, jau po pirmųjų septynių minučių rezultatas buvo 1:1. Pirmiesiems penktą rungtynių minutę pavyko pasižymėti „Orfai“ , tačiau po dviejų minučių rezultatą išlygino „Husarai“. Komandos toliau atakavo, ko pasekoje „Husarai“ sugebėjo įmušti, tačiau „Orfai“ pavyko rezultatą greitai išlyginti 2:2. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Husarai“ sugebėjo išsiveržti į priekį. Antrame kėlinyje žaidimas išliko toks pats ir jau pirmomis minutėmis „Orfa“ dar kartą išlygino rezultatą. Komandos žaidė apylygiai, tačiau per kelias minutes du greitus įvarčius įmušė „Husarai“ ir rezultatas tapo 5:3. Likusią kėlinio dalį „Orfa“ dar bandė taisyti situaciją, tačiau „Husarai“ sugebėjo išlaikyti savo pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 5:3.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Vialudus“ . „Uliūnai“ kaip ir visose šio sezono rungtynėse dirigavo žaidimo tempui, tačiau pirmą kartą šį sezono buvo priversti traukti kamuolį iš savo ginamų vartų. „Uliūnai“ sugebėjo įveikti savo varžovus 4:1, taip įsirašydami ketvirtąją sezono pergalę ir tapo vienvaldžiais čempionato lyderiais. Tuo tarpu „Vialudus“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Pirmoji Armada“. Dviejų panašaus pajėgumo komandų dvikovoje daug intrigos neišvydome. Pirmomis rungtynių minutėmis į priekį išsiveržė „Autosmilga“. Po praleisto įvarčio „Pirmoji Armada“ nesutriko ir bandė išlyginti rezultatą taip sukurdama kelis pavojingus epizodus, tačiau bandymai buvo nesėkmingi. Dar kartą pirmame kėlinyje pavyko  pasižymėti „Autosmilgai“ ir rezultatas jau tapo 2:0. Antrąjį kėlinį „Pirmoji Armada“ pradėjo labai aktyviai spausdama savo varžovus ir sukūrė ne vieną pavojingą epizodą, tačiau pasižymėti nepavyko. Trumpesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėjusi  „Pirmoji Armada“ nebe sugebėjo palaikyti aukšto tempo, ko pasekoje „Autosmilga“ įmušė dar tris įvarčius. Rungtynėms besibaigiant „Pirmoji Armada“ turėjo kelias geras progas, tačiau jų realizuoti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 5:0 „Autosmilgos“ naudai, tai buvo jų pirmoji sezono pergalė ir pirmieji taškai, tuo tarpu „Pirmoji Armada“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Penktoje turo dvikovoje susitiko „Baltic“ ir „Drąsutis“. Viena įdomiausių turo dvikovų.  Ambicingai nusiteikusios abi ekipos aktyviai pradėjo varžybas, pirmiesiems pavyko pasižymėti „Drąsučio“ komandai, tačiau po kelių minučių rezultatą sugebėjo išlyginti „Baltic“. Daugiau įvarčių pirmame kėlinyje neišvydome. Prabėgus pusei antrojo kėlinio pasipylė įvarčiai. Į priekį vėl išsiveržė „Drąsučio“ ekipa, tačiau labai greitai rezultatą išlygino „Baltic“. Prabėgus dar kelioms minutėms „Baltic“ ekipai pavyko pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržti į priekį. Likusias antrojo kėlinio minutes ekipos toliau žaidė aktyviai, bet daugiau įvarčių nebuvo įmušta ir pergalę 3:2 šventė „Baltic“ .

Šeštos turo rungtynės tarp „FK2000“ ir „Hetriko“ buvo atidėtos.

Penktojo turo anonsas

Penktasis turas bus žaidžiamas Husarų bataliono stadione Pajuostėje.

Pirmose turo rungtynėse susitiks „Pirmoji Armada“ ir „Baltic“. „Baltic“ atžvilgiu po nesėkmės pirmose sezono rungtynėse,sekė tris pergalės iš eilės, tuo tarpu „Pirmoji Armada“ po pirmosios pergalės pirmose sezono rungtynėse patyrė tris pralaimėjimus iš eilės. „Pirmosios Armados“ pergalės atveju jie nutrauktu savo pralaimėjimų seriją ir pergalių seriją„Baltic“ ekipai.

Antrose turo rungtynėse susitiks „Husarai“ ir „Uliūnai“. Dvi labai kovingos ekipos ir tai žada labai atkaklias rungtynes.„Uliūnai“ kol kas žygiuoja be pralaimėjimų, tačiau įveikti „Husarus“ gali būti nelengva nes rungtynės turėtų būti žaidžiamos husarų bataliono, kuriame palaikimo komandai turėtu netrukti.

Trečiose turo rungtynėse susitiks „Vialudus“ ir „Autosmilga“. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova. Po dviejų pralaimėjimų iš eilės „Vialudus“ norės atsitiesti, tačiau po įtikinamos pergales praeitame ture „Autosmilga“ ko gero nebus lengvas varžovas tai padaryti ir noras pakilti aukščiau turnyrinėje lentelėje žada įnirtingą kovą.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiks „Hetrikas“ ir „Orfa“ . Dvi ekipos, kurios visada demonstruoja gražų žaidimą, „Orfa“ po pralaimėjimo bandys atsitiesti, tačiau „Hetrikas“ žaidžia tik dėl aukščiausių rezultatų, todėl galime laukti įtemptos kovos tarp šių dviejų ekipų.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Šaltinis“ ir „FK2000“. Šiose rungtynėse galime išvysti vienos iš ekipų pirmąją sezono pergalę, „FK2000“ kol kas neiškovojo taškų, tuo tarpu „Šaltinis“ turi vieną. Išskirti favoritą šiose rungtynėse sunku, tačiau galime laukti lygios kovos iš šių dviejų ekipų.

Šeštose turo rungtynėse susitiks „Drąsutis“ ir „Fokusas“. Kaip ir kiekvienoje dvikovoje „Drąsučio“ ekipa nusiteikusi tik nugalėti, tačiau ne visose rungtynėse jiems tai pavyksta padaryti. Šią ambicingą ekipą egzaminuos „Fokusas“ ,  kurie taip pat nusiteikę kabintis už kiekvienos galimybės kovoje dėl pergalės.