Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Lietingą šeštadienį, Panevėžyje paaiškėjo mėgėjų futbolo lygos nugalėtojai.

Spalio 8-ąją dieną, Panevėžyje, finišavo mėgėjų futbolo pirmenybės. Intriguojančiame ture išvydome įtemptas kovas dėl medalių ir nugalėtojų titulo, tiek pirmoje grupėje tiek antroje prizininkai nebuvo aiškūs.

Pirmoje dvikovoje susitiko „Hetrikas“ ir „Baltic“.  „Baltic“ ekipai šiose rungtynėse tenkino tik pergalė norint išlaikyti teorinius šansus tapti čempionais, tuo tarpu „Hetrikas“ pakilti iš šeštosios vietos šansų nebeturėjo, todėl buvo kovojama dėl garbės. Rungtynės prasidėjo reikiama linkme „Baltic“ ekipai, suprasdami pergalės svarbą gana gretai įmušė pirmąjį įvartį. „Hetriko“ ekipa bandė atsitiesti, tačiau prieš labiau patyrusiems „Baltic“ žaidėjams pasipriešinti nesugėbėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu – 7:0 „Baltic“ naudai.

Antroje turo dvikovoje susitiko „Fokusas“ ir „Autosmilga“. „Fokusas“ prieš šias rungtynes teoriškai jau buvo užsitikrinęs antrojo pogrupio čempionų titulą, tuo tarpu „Autosmilga“ sulaukusi dovanos iš kitų rungtynių turėjo visas galimybes užimti trečiąją vietą. Rungtynių pradžioje pamatėme, kad „Autosmilga“ nusiteikusi atiduoti visas jėgas, tuo tarpu „Fokusas“ nebuvo linkęs nuolaidžiauti. Tačiau tolimesnė rungtynių eiga parodė, kad „Autosmilga“ šiose rungtynėse pranašesnė, rungtynės baigėsi rezultatu – 6:3 „Autosmilgos“ naudai. Kaip parodė kitų rungtynių rezultatas, ši pergalė „Autosmilgai“ atnešė bronzos medalius.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Vialudus“ ir „FK2000“ . „Vialudus“ pergalės atveju galėjo pasivyti „Fokuso“ ekipą turnyrinėje lentelėje taip įnešdami šiek tiek sumaišties, tuo tarpu „FK2000“ ekipa kovojo dėl trečios vietos pogrupyje. Tačiau rungtynėse nei vienai ekipai nepavyko pasižymėti, ir rungtynės baigėsi lygiu rezultatu – 0:0. Tai lėmė, kad liko be medalių, o „Vialudus“ tenkinosi antros vietos medaliais.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Pirmoji Armada“. Šiose rungtynėse sprendėsi penktoji ir šeštoji vietos, antrajame pogrupyje. Rungtynių pradžia buvo šiek tiek nervinga ir abi ekipos žaidė atsargiai, todėl pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – 1:1. Antrojo kėlinio pradžia buvo identiška visam pirmam kėliniui, tačiau likus žaisti 10 minučių, pasipylė įvarčiai. „Pirmoji Armada“ išsiveržė į priekį, po kelių minučių krito dar vienas įvartis, po jo „Šaltinio“ komanda subyrėjo ir praleido dar du įvarčius, rungtynės baigėsi rezultatu – 5:1 „Pirmosios Armados“ naudai, tai lėmė, kad „Pirmoji Armada“ pirmenybės baigia penktoje antrojo pogrupio vietoje, „Šaltinis“ šeštoje.

Penktose turo rungtynėse „Drąsutis“ ir „Orfa“ . Nuo šios dvikovos rezultato priklausė pirmojo pogrupio nugalėtojas, „Orfai“ buvo būtina pergalė, norint tapti čempionais. Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė apylygiai, tiek vieną tiek kita komanda bandė grasinti varžovų vartams, po pirmojo kėlinio „Orfa“ buvo priekyje – 2:1. Antrajame kėlinyje komandų žaidimo braižas liko toks pat, „Drąsutis“ dažnai bandė atakuoti „Orfos“ vartus, bet po kontratakos krito įvartis į jų vartus. „Orfa“ rungtynėse pasižymėjo dar kartą ir rungtynės baigėsi  rezultatu – 4:1. Tai lėmė, kad „Orfa“ tapo čempionais.

Permainingas sezonas finišavo ir komandos pasiskirstė tokiose pozicijose.

Pirmojo pogrupio rikiuotė:
1. „Orfa“ 2. „Baltic“ 3. „Uliūnai“ 4. „Husarai“ 5. „Drąsutis“ 6. „Hetrikas“

Antrojo pogrupio rikiuotė:

1. „Fokusas“ 2. „Vialudus“ 3. „Autosmilga“ 4. „FK2000“ 5. „Pirmoji Armada“ 6. „Šaltinis“.

Geriausiu turnyro vartininku pripažintas „Drąsučio“ komandos vartų sargas: Lukas Drąsutis.

Geriausiu gynėju pripažintas „Husarų“ komandai atstovaujantis: Gytis Vinciūnas.

Geriausio puolėjo titulas atiteko „Drąsučio“ komandos atstovui: Dovydui Ivanauskui.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas „Orfos“ atstovas: Audrius Krasuckis.