Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

LFML Žiemos pirmenybės Kaune: gruodžio 15-17 d. rungtynių apžvalga

Penktadienį ir sekmadienį buvo sužaista 10 rungtynių, kuriose užfiksuotas  įspūdingas „Eurostandarto“ rezultatyvumas,  pirmasis FK „Kauno“ pralaimėjimas ir pirmoji 9 m. baudinių serija.

A grupė

Penktadienį 3-ąją pergalę iš tiek pat galimų į savo sąskaitą įsirašė 4 įvarčius pelniuso M. Janišiaus vedamas  „Žaliakalnis“, 9:4 įveikęs „Fuksus“ (1/2). Jau po pirmojo kėlinio rungtynių nugalėtojas nekėlė abejonių – „Žaliakalnis“ pirmavo 6:1. Po pertraukos rungtynių favoritai pesvarą dar padidino ir tik paskutinėmis minutėmis „Fuksų“ atstovo E. Pesliako dublis kiek sušvelnino rezultatą. Prie savo komandos pergalės dubliais prisidėjo  T. Grinius ir M. Lukauskas.

Nors ir ne tokią įspūdingą kaip sezono starte, tačiau pakankamai solidžią pergalę pasiekė „Tauras-Primaline“ (2/0), 9:2 nugalėjęs „Extreem“ (0/2) kolektyvą. „Tauras-Primaline“ gretose jau 1-ąją rungtynių minutę pasižymėjo L. Veščiūnas, o persvarą 7 min. dar padidino R. Viliušis. „Extreem“ komandai priartėti prie varžovų leido M. Čepkausko 12 min. pelnytas įvartis. Tačiau vėliau sekė 7 „Tauro-Primaline“ įvarčiai be atsako, nusprendę šių rungtynių baigtį ir palikę „Extreem“ komandą be pergalių. Nugalėtojams R. Viliušis ir I. Maleckas pelnė po 3 įvarčius.

B grupė

B grupės rungtynėse tarp „Spartos“ ir „Boros“ nugalėtojui išaiškinti pirmą kartą šiose pirmenybėse prireikė 9 m. baudinių serijos, po kurios pirmuosius 2 taškus į savo sąskaitą įsirašė „Sparta“, tuo tarpu „Bora“ (4 tšk.) savo taškų kraitį papildė tašku. Nors „Sparta“ į priekį išsiveržė 2 min. po J. Grigaičio pelnyto įvarčio, dėka P. Muralio ir V. Bartkaus tikslių smūgių, „Bora“ pirmąją rungtynių pusę baigė pirmaudama 2:1. Po jos 33 min. L. Balčiūnas rezultatą išlygino, o D. Paškevičius 37 min. ir persverė. Neigai trukus sekė V. Bartkaus dublis ir dar vienas P. Muralio įvartis ir persvara vėl grįžo pas „Bora“. Vis tik 52 min. tikslus vėl buvo J. Grigaitis, o lemiamą įvartį, išlyginusį rezultatą, 54 min. pelnė D. Paškevičius.

Kitose šios grupės rungtynėse sekmadienį ir toliau be pralaimėjimų žengiantys FK „Šančiai“ (3/0),  5:2 įveikė „Amžinai perspektyvius“ (0/3), kurie liko B grupės turnyrinės lentelės apačioje. Daugiausiai prie FK „Šančių“ pergalės prisidėjo 3 įvarčius pelnęs E. Anza, visus kartus varžovų gynybą baudęs antrajame kėlinyje.

C grupė

Savaitgalį C grupės rungtynės nebus žaidžiamos

D grupė

Permainingai susiklostė rungtynės tarp „Pozityvių“ (1/2) ir „Gelgaudiškio“ (3/0), kuriose pergalę 6:4 šventė pastarieji. Fantastiškai rungtynes pradėjo jauniausias „Pozityvių“ žaidėjas I. Raštutis, 6, 9 ir 10 min. pavaišinęs rungtynių favoritus „šaltu dušu“. Visgi kaip greitai „Pozityvūs“ persvarą susikrovė, taip pat greitai ir prarado: po R. Martinkevičiaus ir A. Bublaičio dublių 26 min. „Gelgaudiškis“ jau pirmavo 4:3, o persvarą dar labiau padidino du 3-ąją vietą rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų sąraše užimančio N. Balčiūno įvarčiai. Tiesa, 52 min. pelnytas A. Mačio įvartis sumažino „Pozityvių“ atsilikimą iki 4:6.

FK „Arsenalas“ (2/0) pergalės rezultatu 6:2 prieš „Oniksą“ (0/2) pamatus pasidėjo pirmoje susitikimo dalyje, o 3 taškus užsitikrino dėka geriau sužaisto antrojo kėlinio, kuriame ne tik išlaikė savo vartus „sausus“, bet ir patys varžovus nubaudė du sykius. V. Norkeliūnas prie FK „Arsenalo“ pergalės prisidėjo hatrick'u, o D. Barkauskas – dubliu. „Onikso“ gretose vienintelis įvarčius pelnė E. Varnas.

E grupė

Penktadienio rungtynes geresnėmis nuotaikomis baigė „Standarto“ (2/1) kolektyvas, 8:2 įrodęs pranašumą prieš „Patriotus“ (1/2). Pirmajame kėlinyje „Standarto“ gretose pasižymėjo M. Juzeliūnas ir L. Kavaliauskas. Po pertraukos „Patriotai“ 35 min. po A. Povilaičio tikslaus smūgio priartėjo prie varžovų, tačiau vėliau per 9 min. atkarpą „Standartas“ visiškai „sušaudė“ varžovų gynybą: du sykius pasižymėjo A. Armonas ir K. Bancevičius, po kartą – M. Juzeliūnas ir A. Stakionis ir rezultatas tapo 8:1. Vis tik „Patriotai“ pelnė paskutinį įvartį – 54 min. tikslus buvo K. Šatinskas.

Turbūt kol kas didžiausias Žiemos pirmenybių netikėtumas užfiksuotas sekmadienį, kuomet „Grybai“ (1/1) po puikios kovos 7:6 palaužė FK „Kauną“ (2/1). „Grybus“ jau 3 min. į priekį išvedė L. Balčaičio įvartis. 8 min. tiksliai smūgiavęs Vyt. Katasanovas rezultatą išlygino, tačiau 12 min. G. Karpavičius grąžino persvarą „Grybams“. Jau po minutės N. Juodis baudė varžovų gynybą už neapdairumą, 17 min. ir 22 min. dar po įvartį pridėjo broliai Marius ir Ignas Prieskeniai – 4:2 FK „Kauno“ naudai. 35 ir 36 min. įvarčiais apsikeitė V. Adomaitis ir I. Prieskenis – 5:3. V. Adomatis dar sykį pasižymėjo 39 min, o „Grybus“ į priekį timptelėjo svarbiausiu metu 41, 48 ir 50 min. sužibėjęs L. Balčaitis. 54 min. I. Prieskenis dar symažino FK „Kauno“ atsilikimą iki 6:7, tačiau itin kovingai žaidę „Grybai“ pirmosios pergalės pirmenybėse nebepaleido.

F grupė

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Eurostandartui“ (3/0) neiškilo jokių problemų rungtynėse prieš „Unified KSOK“ (0/2) – kol kas rezultatyviausią komandinį pasirodymą surengusi Marijampolės komanda varžovus įveikė net 26:1, o 11 įvarčių surinkęs T. Lekeckas išsiveržė į daugiausiai įvarčių pelniusių Žiemos pirmenybių žaidėjų sąrašo viršūnę. A. Tereškevičius prie pergalės prisidėjo 5, o A. Miravinckas – 4 tiksliais smūgiais. „Unified KSOK“ „garbės“ įvartį pelnė E. Sakalauskas.

„Kaišiadorys-Baltai-2“ (3/0) ir toliau neklumpa – sekmadienį, nors ir sulaukė puikaus „Eigulių“ (1/2) pasipriešinimo, pergalę rezultatu 7:4 visvien iškovojo. Iki 46 min. „Eiguliai“, dėka A. Gavėno dublio ir S. Petrausko ir V. Asanavičiaus įvarčių, sugebėjo pirmauti 4:1. Tačiau per likusį laiką svečiai iš Kaišiadorių, vedami 5 įvarčiais išsiskyrusio A. Klinkevičiaus, sugebėjo ne tik pasivyti varžovus, bet ir rungtynėms einant į pabaigą juos įveikti.

Savaitgalio rungtynių nuotraukų galerija.

Sekite lygos naujienas lfml.lt ir Facebook'e.