Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno Žiemos pirmenybėse baigėsi grupių etapas

Kauno Žiemos pirmenybėse baigėsi grupių etapas

Po paskutinių susitikimų grupių etape, paaiškėjo visų pirmenybių komandų pasiskirstymas į I, II ir III divizionus.

A grupė

Iš A grupės į I divizioną pateko „Žaliakalnis“ (15 tšk.) ir „Tauras-Primaline“ (12 tšk.), į II divizioną – „Santaka-Inter“ (9 tšk.) ir „Extreem“ (6 tšk.), į III divizioną – „Fuksai“ (3 tšk.) ir „Hegelmann Junior-2“ (0 tšk.).

B grupė

Paskutinėse B grupės kovose praėjusį savaitgalį pergalingai finišavo taip nė karto ir nesuklupę FK „Šančiai“ (15 tšk.), 3:2 įveikę savo artimiausius važovus lentelėje – „Old school“ (9 tšk.). Abi komandos pasirodymą tęs I divizione.

Dėka penktadienį 6:4 prieš „Kaunas City“ (6 tšk.) pasiektos pergalės, „Sparta“ (8 tšk.) toliau rungtyniaus II divizone. Iš B grupės ten taip pat žengia „Bora“ (7 tšk.).

Tuo tarpu III divizione varžysis tarp favoritų turėsianti būti „Kaunas City“ ir be taškų likę „Amžinai perspektyvūs“.

C grupė                                                     

Paskutinėse C grupės rungtynėse tarp lentelės kaimynų „Ruedus“ ir „Spartako“, pergalę rezultatu 5:4 dėka D. Martinavičiaus ir T. Juodžbalio dublių, pasiekė pastarieji, likę trečioje vietoje. Abi komandos , surinkusios po 9 taškus, toliau rungtyniaus II divizione.

Į I divizioną žengia FK „Siekis“ ir „Feniksas“, surinkę po 12 taškų. Tiesa, dėl pergalės tarpusavio rungtynėse, pirmąja vieta gali džiaugtis FK „Siekis“.

III divizione varžysis „Baltic Transline“ (3 tšk.) ir „SuperSonics“ (0 tšk.).

D grupė

Dar viena visas penkerias rungtynes laimėjusi komanda – FK „Arsenalas“, kuris penktadienį po atkaklios kovos 6:4 įrodė pranašumą prieš antroje vietoje likusį „Gelgaudiškį“ (10 tšk.). Prie „Arsenalo“ pergalės keturiais įvarčiais prisidėjo J. Mikalauskas, dviem – K. Vasiliauskas.

Vietas II divizione iškovojo po 6 taškus surinkusios „Onikso“ ir „Pozityvių“ komandos, o III divizone rungtyniaus „Black seven“ (5 tšk.) ir „Freda“ (3 tšk.).

E grupė

Labai atkakli kova vyko E grupėje. Čia pirmas liko FK „Kaunas“ (12 tšk.). Kartu su šia ekipa I divizone varžysis Jonavos „Ultros“. Pastarieji, nors ir surinko tiek pat taškų kaip ir „Grybai“ (po 9), tačiau dėl užtikrintos pergalės tarpusavio rungtynėse, užėmė antrąją vietą. Kartu su „Grybais“ II divizone kovas tęs „Standartas“ (6 tšk.)

Iš penktosios vietos pakilti nepavyko taip pat 6 taškus surinkusiam „Pabandom“ kolektyvui. E grupės lentelės dugne liko „Patriotai“ (3 tšk.)

F grupė

G grupės kovas be pralaimėjimų baigė Marijampolės „Eurostandartas“, viena pergale aplenkęs „Kaišiadorius-Baltus-2“.

II divizione pamatysime kovojančius „Eigulius“ (9 tšk.) ir „Hegelmann Junior“ (6 tšk.), o III divizone „Intermedix“ (3 tšk.) ir „Unified KSOK“ (0 tšk.).

 

Antradienį, sausio 30 d., 19:00 val. NFA konferencijų salėje įvyks divizionų grupių burtų traukimas bei einamųjų pimenybių klausimų aptarimas.

Sekite lygos naujienas lfml.lt ir Facebook'e.