Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno LFML pirmenybėse įtampa auga ir intriga išlieka

Kauno LFML pirmenybėse įtampa auga ir intriga išlieka

Lyderiai – „Atletas“ ir „Žaliakalnis“

Įdomiausia situacija susiklostė 1 divizione, kur į stipriausios Kauno turnyro komandos vardą pretenduoja ne viena ir ne dvi ekipos. Šiuo metu ant aukščiausio pjedestalo rikiuojasi po 20 taškų surinkusios „Atleto“ ir „Žaliakalnio“ komandos, tiesa pastaroji yra sužaidus daugiausia susitikimų šiame divizione – penkis.

Toliau turnyrinėje lentelėje rikiuojasi dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidę, bet lyderius pasivyti šansus vis dar turinčios – „Fenikso“ (16 taškų) ir FK „Arsenalo“ (14 taškų) komandos. Nuo jų netoli atsilieka ir FK „Šančiai“ po 3 mačų savo sąskaitoje turintys 13 taškų.

Paskutinėje vietoje kiek netikėtai rikiuojasi daugelio turnyrų prizininkai – FK „Kaunas“, po 4 susitikimų savo sąskaitoje turintys tik 10 taškų.

1 diviziono rezultatai

1 diviziono tvarkaraštis

FC „Standarto“ ir „Tauras-Primaline“ kova dėl vietos po saule

2 divizione kova dėl prizinių vietų kiek aiškesnė. Šiame pogrupyje aiškūs lyderiai – FC „Standartas“ (5 rungtynės, 15 taškų) ir „Tauras-Primaline“ (3 rungtynės, 14 taškų), kurie santykius aiškinsis tarpusavyje.

O štai kova dėl 3 vietos tikriausiai virs iki pat paskutinių pogrupio rungtynių. Šiuo metu prizinė vieta priklauso „Ruedus-Craft“ (4 rungtynės, 8 taškai), tačiau jiems įkandin seka tiek ir „Black seven“ (5 rungt., 7 tšk.), tiek ir „Spartanus“ (4 rungt., 6 tšk.) su „Old school“ (3 rungt., 4 tšk.). Taigi viskas čia dar tik priešakyje.

2 diviziono rezultatai

2 diviziono tvarkaraštis

FK „Siekis“ siekia laimėti 3 divizioną

Į 3 divizioną pateko septynios stipriausios 3-4 diviziono komandos, kurios rugsėjo mėnesį spėjo sužaisti po vienerias rungtynes, todėl čia viskas tik prasideda. Pirmosios vietos siekia komanda simbolišku pavadinimu FK „Siekis“. Jie savo sąskaitoje turi surinkę 32 taškus. Iš paskos jiems seka „Onikso“ futbolininkai, kurie savo sąskaitoje turi 30 taškų.

Trečioje vietoje rikiuojasi „Baltic Transline“ su 28 taškais, tiesiai už jų – „Extreem“ su 25 taškais.

Kiek labiau atitolę su 21 įskaitiniais taškais „Amžinai perspektyvūs“ ir „Grybai“. Savo šansus pakilti aukščiau turi ir FC „Hegelmann Junior“ surinkę 20 taškų.

3 diviziono rezultatai

3 diviziono tvarkaraštis

Jokio atsipalaidavimo ir 4 divizione

Neliūdna ir 4 divizione, kur „SuperSonics“ lyderiauja su 19 taškų, bet jiems iššūkį nusiteikę mesti „Feniksas-2“ su 17 taškų. Netikėtumų galima tikėtis ir iš „Fuksų“ komandos, kurie yra trečioje vietoje ir savo sąskaitoje turi 15 taškų.

Ginklų kovoje dėl prizinių vietų neketina sudėti ir ketvirtoje vietoje esantys „Intermedix“ futbolininkai. Jie turi surinkę 12 taškų.
Kiek prastesnė „Patriotai“ (7 taškai) ir „LSOK“ (0 taškų) situacija. 

4 diviziono rezultatai

4 diviziono tvarkaraštis

LFML Kauno turnyro pogrupių nugalėtojai turėtų paaiškėti spalio mėnesį.