Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Antrosios LFML Kauno Žiemos pirmenybių savaitės rungtynių apžvalga

Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) Žiemos pirmenybėse Kaune praėjusį savaitgalį buvo sužaista 14 rungtynių.

A grupė

Trejose šios grupės rungtynėse staigmenų nebuvo užfiksuota. Visos trys favoritėmis laikytos komandos iškovojo pergales itin dideliais skirtumais. „Žaliakalnis“ (2 pergalės/0pralaimėjimų) 18:4 įveikė „Extreem“ (0/1), o A. Rimkevičius prie pergalės prisidėjo 10 įvarčių. Kiek garbingesnį rezultatą „Extreem“ pasiekti padėjo antrajame kėlinyje per 3 minutes pasiekti 3 J. Kizlos įvarčiai.

Pirmąją pergalę pasiekė „Santaka-Inter“ komanda, 12:3 palaužusi „Fuksus“ (1/1). Nugalėtojų gretose pasižymėjo 7 žaidėjai, C. Mallot pelnė 3, dar trys žaidėjai po 2 įvarčius. „Fuksams“ visus įvarčius rinko L. Šarakauskas.

Pirmąsias rungtynes pirmenybėse žaidę „Tauras-Primaline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hegelman Junior-2“ – 20:0. K. Neverdauskas ir I. Maleckas pasižymėjo po 6 sykius.

B grupė

Atkakliausios šios grupės rungtynės įvyko vėlų penktadienio vakarą. „Kaunas City“ pirmąją pergalę pasiekė 4:3 įveikę „Borą“. „Bora“ pirmoji po 2 min. pelnyto K. Stoknos įvarčio išsiveržė į priekį, tačiau jau po minutės N. Ramoška rezultatą išlygino, o 8 min. ir persverė. Pirmąjame kėlinyje „Kaunas City“ gretose po sykį pasižymėjo ir P.J. Vitunskas ir A. Filipauskas. Po pertraukos „Bora“ ėmė mažinti atsilikimą: 34 min. įvartį pelnė R. Šiugždinis, o 46 min. antrą sykį tiksliai smūgiavo K. Stokna – 3:4. Visgi, atsilikinėjusiųjų vaidmenyje buvusios „Boros“ nusivylimui, per likusį laiką daugiau įvarčių pasiekti nebepavyko.

Antrą užtikrintą pergalę iš tiek pat galimų pasiekė 9:0 įveikę ir be pergalių „Spartą“ palikę FK „Šančiai“. Nugalėtojams pirmojo įvarčio teko laukti iki 15 min., tačiau nuo tos akimirkos rezultatas nuolat augo. E. Derevianko FK „Šančių“ gretose pelnė 3 įvarčius.

Antrąją pergalę iškovojo ir „Old schoold“, 7:1 palaužę „Amžinai perspektyvių“ (0/2) pasipriešinimą. P. Krilius pasižymėjo hat-trick'u.

C grupė

Pirmoje C grupės lentelės vietoje bent jau kuriam laikui įsitaisė „Feniksas“ (2/0), sekmadienį 5:2 įveikęs „Ruedus“ (1/1). 9 min. „Feniksą“ į priekį išvedė T. Rapalis, o besibaigiant pirmajam kėliniui persvarą padvigubino V. Giedra. Po pertraukos kurį laiką žaidimas geriau klostėsi „Ruedus“ kolektyvui, kuriam rezultatą išlyginti padėjo A. Buteikio ir A. Kananavičiaus įvarčiai. Tačiau 48 min. „Feniksui“ įvartį pelnė B. Buzevičius, 50 min. antrą sykį pasižymėjo ir V. Giedra ir galutinį tašką 58 rungtynių minutę padėjo M. Grigalevičiaus tikslus smūgis.

„Baltic Transline“ nepavyko pergale pradėti pirmenybių – 2:6 nusileista pirmąja pergale besidžiaugusiam „Spartakui“, kuriam B. Maciūnas pelnė 3 įvarčius.

Šį savaitgalį C grupėje ilsėjosi „SuperSonics“ ir „Siekio“ komandos.

D grupė

Itin atkakliai klostėsi rungtynės tarp „Fredos“ (1/1) ir „Black seven“ (0/2). Nors varžovai iki pat rungtynių pabaigos lipo ant kulnų, „Freda“ atsilaikė ir galiausiai rezultatu 7:6 pasiekė pergalę.  Dubliais nugalėtojų gretose pasižymėjo K. Tvarijonas ir M. Kersnauskas (paskutinių 4 komandos įvarčių autoriai), „Black seven“ komandoje 3 sykius pasižymėjo M. Bingelis.

Nelengvą kelią link pergalės teko nueiti ir „Gelgaudiškiui“ (2/0), 7:4 įveikusiam „Oniksą“ (0/1). „Oniksas“ pirmavo po 8 min. pelnyto D. Štareikos įvarčio, tačiau 10 ir 11 min. pasižymėjo N. Balčiūnas (iš viso pelnęs 3 įvarčius), po akimirkos tikslus buvo ir D. Rokas ir „Geldaudiškis“ jau pirmavo 3:1. Vėliau du sykius į „Onikso“ įvarčius dviem tiksliais smūgiais atsakė „Gelgaudiškis“, o 52 min. D. Štareikos įvartis buvo paskutinis rezultatyvus „Onikso“ mėginimas priartėti prie varžovų.

Šį savaitgalį D grupėje ilsėjosi „Pozityvių“ ir „Arsenalo“ komandos.

E grupė

Atkakliausios Žiemos pirmenybių rungtynės praėjusį savaitgalį vyko E grupėje. Beje, jos baigėsi ir identiškais rezultatais. Šeštadienį „Pabandom“ kolektyvas be pergalių po dviejų turų paliko „Ultras“ – 4:3. „Ultras“ į priekį 23 min. išvedė R. Drobina, tačiau po pertraukos jau 33 min. A. Stanelis rezultatą išlygino. 36 min. po S. Malinausko įvarčio „Ultros“ vėl pirmavo, tačiau 41 min. į jų vartus buvo paskirtas 9 m. baudinys, kurį sėkmingai realizavo A. Žikas. Vos po kelių minučių persvarą vėl atstatė R. Drobina, tačiau per likusį laiką dar du įvarčius pridėjusio A. Stanelio vedama „Pabandom“ komanda nužygiavo link pirmosios pergalės turnyre.

Paskutinėmis sekundėmis sprendėsi rungtynių taro „Patriotų“ (1/1) ir „Grybų“ (0/1)  baigtis. 23 ir 24 min. pelnyti „Grybų“ lyderio E. Janučio įvarčiai leido jo komandai iki pertraukos pirmauti 2:0. 36 min. A. Povilaitis sumažino „Patriotų“ deficitą, tačiau tas pats E. Janutis 47 min. jį vėl padidino. Visgi rungtynėms einant į pabaigą „Grybams“ pritrūko jėgų stabdant universalų „Patriotų“ puolimą: 51 min. tikslus buvo M. Šaltys, 56 min. M. Rokas, o pergalę paskutinę minutę „Patriotams“ išplėšė K. Šatinskas.

Šį savaitgalį E grupėje ilsėjosi „Standarto“ ir FK „Kauno“ komandos.

F grupė

Dvi labai skirtingos rungtynės buvo sužaistos F grupėje.  „Hegelman Junior“ savo pirmąją pergalę išvargo prieš „Intermedix“ (0/2) – 5:4. „Hegelman Junior“ vieninteliai mušė įvarčius pirmoje susitikimo dalyje: du sykius per pirmąsias 14 min. pasižymėjo D. Volodko, kartą – R. Dobrovolskis. Po pertraukos „Intermedix“ prireikė 11 min. rezultatui išlyginti: prie to prisidėjo du J. Aukštikalnio ir vienas Ž. Ulbiko įvartis. 50 min. ir 51 min. „Hegelman Junior“ greit persvarą gražino K. Ratkelio ir N. Klimo įvarčiai, o „Intermedix“ žaidėjo T. Stirbio įvartis 53 min. rezultatą tik sušvelnino.

Marijampolės „Eurostandartas“ (2/0) savo rimtus ketinimus šiose pirmenybėse tik patvirtino visas rungtynes dominuodamas ir 12:0 nepasigailėdamas „Eigulių“. T. Lekeckas sekmadienį pelnė pusę savo komandos įvarčių ir su 13 pelnytų įvarčių per 2 rungtynes tik vienu tiksliu smūgiu atsilieka su rezultatyviausio LFML Kauno Žiemos pirmenybių žaidėjo A. Rimkevičiaus.

Šį savaitgalį F grupėje ilsėjosi „Unified-KSOK“ ir „Kaišiadorių-Baltų-2“ komandos.